Hariduselt Turism Ja Hotellindus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kasutades andmepõhist lähenemisviisi, pakub MSc Tourism & Hospitality Management teile põhjalikku koolitust ärijuhtimises, keskendudes turismi- ja hotellinduse ettevõtetele.

Lisaks loodate juhtivatele spetsialistidele ja rahvusvaheliselt tunnustatud professoritele, kes viivad teid täieliku keelekümbluseni turismi- ja hotellindustööstuses.

Programm annab teile võimaluse teha vabatahtlik 4 kuni 6-kuuline praktika rahvusvahelises või rahvusvahelises ettevõttes. Lisaks on teile kasulik professionaalne juhendamisprogramm, mis aitab teil leida oma ideaalse professionaalse tee.

Selle MSc programmi valimise põhjused

Kogenud teaduskond

Meie programmi õpetab väga kogenud õppejõud, mis koosneb maailmatasemel õppejõududest ja tööstusespetsialistidest, kellega koos saate tõelise lähenemisviisi turismi- ja majutusettevõtetele.

Teooria rakendamine praktikas

Kui otsustate meie programmi uurida, tegelete kõrgelt rakendatavate tegevustega, näiteks juhtumianalüüsidel põhinevad arutelud, projektide konsulteerimine reaalsete ettevõtetega , praktilised töötoad ja valikuline 4–6-kuuline praktika .

Pehmete oskuste tunnistus

See tunnid, mis on manustatud programmi klassidesse, võimaldavad teil omandada peamised pehmed oskused, mida praegu nõuab ärimaailm. Meie õppejõud pakuvad koostöös TBS karjääri alustajaga personaalseid juhendamisvahendeid, et arendada oma karjääri turismi ja hotellinduse juhtimisel.

Suurendage oma tööalast konkurentsivõimet

Enam kui 91% meie magistrantidest leiab töö 4 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist ja see arv tõuseb 97 kuu ni 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist .

Barcelona, turismi ja külalislahkuse tippkeskus

Disaini ja uuendustegevuse tipptasemel on linn kogu maailmas üha enam tuntud kui üks suurimaid turismi sõlmpunkti Euroopas . Samuti on see KPMG globaalsete linnade investeerimismonitori 2019 andmetel maailmas kümne parima linna hulgas, kuhu investeerida .

Programmi sisu

Hariduselt Turism Ja Hotellindus Juhtimine toimub üle 3 ametiaega ja hõlmab järgmisi kursusi:

 • Turundusalane luure
 • Külalislahkuse ja turismi alustalad
 • Külalislahkuse äriüksuste haldamine
 • Integreeritud turunduskommunikatsioon
 • Strateegiline ärijuhtimine
 • Meeskonna väljakutse: äriüksuse juhtimine
 • Rahvusvaheline äriarendus
 • Uurimismeetodid ja ettevõtluse põhioskused

Eksklusiivse funktsioonina sisaldab meie magistriprogramm järgmisi põhikursusi:

Pehmete oskuste tunnistus

Lihvige oma käitumis- ja suhteoskusi ning hankige juhtimise ja juhtimise tipptaseme tunnistus.

Ettevõtte nõustamismissioon

Tehke maineka TBS-i partnerfirma nimel nõustamisülesanne.

Magistritöö

Siit saate teada, kuidas valida ja rakendada rangeid teaduslikke meetodeid, tööriistu ja arutluskäiku oma äritegevuse valdkonna keerukate probleemide lahendamiseks.

Vabatahtlik praktika

Tehke vabatahtlik 4–6-kuuline praktika rahvusvahelises või rahvusvahelises ettevõttes.

Vastuvõtutingimused

 • Ole programmi alguskuupäeval ≤ 33 aastat vana.
 • Hoidke või tõenäoliselt omate bakalaureuse kraadi akrediteeritud ülikoolis.
 • Esitage ametlikult tunnustatud inglise keele tunnistus, mis on samaväärne C1-ga .
 • Kas vastuvõtuvestlus .

Lisateavet vastuvõtuprotsessi kohta leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

TBS Business School in Barcelona is part of a prestigious group of international business schools that hold the triple-crown accreditation (EQUIS, AMBA, and AACSB). This accomplishment has been achiev ... Loe edasi

TBS Business School in Barcelona is part of a prestigious group of international business schools that hold the triple-crown accreditation (EQUIS, AMBA, and AACSB). This accomplishment has been achieved by only 1% of business schools in the world. These accreditations are a global benchmark of quality awarded by independent international bodies based on several years of audits and quality assurance standards. Näita vähem