Hariduselt Turvalisuse Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Teie kvalifikatsioon turbehalduses

Miks just turbehaldus?

Mitme organisatsiooni ja töökoha jaoks on võtmetähtsusega mõistmine kohalikul, riiklikul ja globaalsel tasandil tekkivatest turvaohtudest. Tehnoloogia laialdasem kasutamine kaasaegses ühiskonnas jätab ettevalmistamata ettevõtte haavatavaks ja terroriaktide riski tuleb vähendada.

Meie turbehalduse kraadiõppe kursus on loodud sellele väljakutsele vastamiseks, võimaldades osalejatel ja organisatsioonidel mõista julgeoleku korraldamise, terrorismivastase võitluse ja luure ning õiguskaitsega seotud küsimusi. Siit saate teada, kuidas erinevad turbestrateegiad on praktilisel ja teoreetilisel tasandil kavandatud ja rakendatud kaugõppe kaudu, et kõige paremini mõista turbehalduse tähtsust.

Dandelion

  • Millal: 14. september 2020
  • Kus: tarnitakse veebis Liverpool John Moores University kaudu
  • Kestus: sõltuvalt valitud marsruudist 11–28 kuud

Reaalsete praktikute koolitus turbehalduse alal on oluline, kuna see võimaldab teil õpitud strateegiaid kõige paremini rakendada reaalse stsenaariumi korral. Aspirantuuri ajal kasutate juhtumianalüüse, et lahendada mitmesuguseid töökoha praeguseid turvaprobleeme. Avastage üleilmastumise mõju turbehaldusele ja turvajuhtide tähtsust riikidele ja organisatsioonidele.

Kes õpib turbehalduse magistrantuuri?

Kursus sobib suurepäraselt neile, kes otsivad või töötavad praegu täisajaga karjääris julgeolekukorralduse alal, sealhulgas relvajõud, riskijuhtimine, eraturvalisus, talitluspidevuse juhid, sisejulgeolek, finantskuritegude ohvitserid ja palju muud. See sobib hästi ka turvatööstuse kogemustega spetsialistidele, kellel puudub eelnev akadeemiline kvalifikatsioon ja kes soovivad oma karjäärivõimalusi kõrghariduse kaudu parandada.

Saadaval on 7 moodulit

Kursuse õppekava eesmärk on anda sügav ülevaade julgeoleku korraldamisest ja selle rollist globaalse kuritegevuse, terrorismi ja rahapesu tõkestamisel.

  • Turvalisuse uuringud
  • Turvalisuse juhtimine
  • Rahvusvaheline finantskuritegevus ja turvalisus
  • Terrorism ja terrorismivastane võitlus
  • Luureanalüüs
  • Kuritegevuse, ohutuse ja turvalisuse tänapäevased probleemid
  • Turbehalduse väitekiri

Õppetaseme valimine

Kursus on saadaval kraadiõppe, kraadiõppe ja magistriõppe tasemel. Need, kes õpivad PGCertit, võtavad vastu esimesed kolm moodulit, PGDipi õpilased aga esimesed kuus moodulit. Neil, kes valivad kursuse magistriõppes, on võimalus lõpule viia huvipakkuva teema väitekiri, mis võimaldab õpilastel osaleda tööstusele suunatud uurimisprojektis, et rakendada oma teadmisi ja oskusi oma karjääripüüdlustesse.

Õppige veebis tööstusekspertide toel

Õpingute ajal on teil juurdepääs Liverpooli John Moorese ülikooli teaduskonnale. Õppige kogenud terrorismivastase võitluse spetsialistidelt, teadlastelt ja teemaekspertidelt, sealhulgas professorilt Mick Creedonilt, dr Rex Liilt, dr Daniel Silverstoneilt ja dr Helen Selby-Fellilt.

See on Liverpool John Moorese ülikooli programm ja kvalifikatsioon, registreerumist ja kohaletoimetamist haldab Informa Connect. Kursust õpetab, hindab, selle kvaliteedi tagab ja annab Liverpool John Moores University.

Liverpooli John Moorese ülikooli kohta

Liverpooli mehaanikainstituudi asutasid võimu ja mõjuga inimesed, kes tunnistasid hariduse ümberkujundavat mõju ja mõju, mida õppimine ja püüdlused võivad avaldada üksikisikutele, kogukondadele ja ühiskonnale. See oli esimene selline asutus, mis asutati Inglismaal.

Sellele väikesele, teedrajavale liikumisele järgnesid Liverpooli instituudi ja kunstikooli ning Liverpooli merekooli asutamine ning 1900. aastal avas Irene Mabel Marsh IM Marshi ülikooli. Need organisatsioonid panid üheskoos aluse Liverpool John Moorese ülikoolile, mis on kasvanud ja õitsenud ning pakub jätkuvalt võimalusi kõigile.

Liverpool John Moores University, kus elav kogukond koosneb 25 000 üliõpilasest enam kui 100 riigist üle maailma, 2500 töötajat ja 250 kraadi, on Ühendkuningriigi üks suurimaid, dünaamilisemaid ja tulevikku vaatavaid ülikoole.

Turvalisuse uuringute programmi juhib Liverpooli John Moorese ülikooli Liverpooli edasijõudnute politseiuuringute keskus. Ülikool ühendab professionaalselt tunnustatud kvalifikatsiooni uuenduslike ja sotsiaalselt orienteeritud kursustega. Keskusel on silmapaistev teadusuuringute maine - akadeemilised töötajad annavad regulaarselt panuseid tööstusajakirjadesse, nõuanderühmadesse, valitsuse poliitikasse ning saavad regulaarselt avalikkuse ettekandeid ajakirjanduse ja ringhäälingu kaudu.

Teave Liverpooli edasijõudnute politseiuuringute keskuse kohta

2015. aastal asutatud Liverpooli edasijõudnute politseiuuringute keskusel (LCAPS) on rikkalik erialane, praktiline ja akadeemiline kogemus. LCAPS kasutab seda kogemust uurimistöö tegemiseks ja koolituse korraldamiseks politseitöö, kuritegevuse ennetamise ja sellega seotud julgeolekualaste kutsealade alal.

Liverpooli kõrgtasemel politseiuuringute keskus koondab teadustöötajaid kogu ülikoolist.

LCAPSi interdistsiplinaarne õppeportfell annab üliõpilastele ja praktikutele oskused, mida nad vajavad tänapäevase korrakaitse keerukatele nõudmistele vastamiseks.

Liverpooli kõrgtasemel korrakaitseuuringute keskuse õpetatavate kraadide portfell laieneb ja LCAPS pakub peagi üht laiahaardelisemat akadeemilise politseitöö programmi.

Tasud

Kraad Kuni 15. maini 2020 Pärast 15. maid 2020
Kraadiõppe tunnistus: 3150 naela / 3950 dollarit 3495 kr / 4370 dollarit
Kraadiõppe diplom: 5950 naela / 7 450 dollarit 6 595 kr / 8 245 dollarit
Meistrid: 8850 kr / 11 065 dollarit 9 795 kr / 12 245 dollarit
Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. Näita vähem