Hariduselt akvakultuuris: jätkusuutlik vesiviljelus (nimega kraadiõppused)

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

Osana väga paindlikust õppemeetodist pakutakse järgmisi kraadiõppe tulemusi, mis kõik pakuvad marsruudi MSc, kraadiõppe ja kraadiõppe kvalifikatsiooniks. Kõik üliõpilased registreeruvad esmakordselt jätkusuutliku vesiviljeluse kraadina ja saavad võimaluse muuta haridusalaseid tulemusi sihtasutus moodulite lõpus. Kõik võimalused oma kvalifikatsiooni saavutamiseks on võimalikud täiskohaga või katkendlikult, et need vastaksid teie individuaalsetele vajadustele.

  • Akvakultuuride ärijuhtimine
  • Vesiviljelus ja areng
  • Vesiviljelus ja keskkond

Akvakultuuride ärijuhtimine

Vesiviljeluse ettevõtluse juhtimine pakub sobivaid ja paindlikke õppimisvõimalusi, mis võimaldavad õpilastel vesiviljeluse ökonoomika tundmaõppimist ja uute ja olemasolevate vesiviljelusettevõtete loomiseks ja konsolideerimiseks vajalikke äriplaane. Loomulikult pannakse rõhku investeeringutele, finantsjuhtimisele ja turustamisega seotud kaalutlustele, mis on olulised kaubanduslike vesiviljelustoimingute edukaks toimimiseks mis tahes töökorralduses.

Kursus on modulaarne, nii et SCQF ainepunkte saab akumuleerida (iga hinnatud mooduli lõpus) ​​kraadiõppe kvalifikatsiooni omandamiseks. Akvakultuuri ärijuhtimise üliõpilaseks on kaks kohustuslikku arenenud õppeainet: äri- ja finantsjuhtimine ning poliitika, planeerimine ja juhtimine. Üliõpilane peab ka lõpetama uurimisprojekti valdkonnas, mis on seotud kraadi tulemustega.

Vesiviljelus ja areng

Akvakultuuri ja arendustegevuse kursus pakub üliõpilastele võimalusi akvakultuuri arendusprojektide kavandamiseks, juhtimiseks ja hindamiseks vajalike oskuste arendamiseks. See kursus paneb rõhku akvakultuuri arendamise algatuste jätkusuutlikkuse tagamisele keskkonna-, sotsiaal-ja majanduslikus mõttes.

Kursus on modulaarne, nii et SCQF ainepunkte saab akumuleerida (iga hinnatud mooduli lõpus) ​​kraadiõppe kvalifikatsiooni omandamiseks. Akvakultuuri ja arengu üliõpilaseks on kolm kohustuslikku arenenud õppeainet: keskkonnajuhtimine; Elatusallikad ja veevarude juhtimine ja poliitika; planeerimine ja juhtimine. Üliõpilane peab ka lõpetama uurimisprojekti valdkonnas, mis on seotud kraadi tulemustega.

Vesiviljelus ja keskkond

Vesiviljeluse keskkonnajuhtimine jätkusuutlikkuse suurendamiseks muutub üha olulisemaks. Akvakultuuri ja keskkonna magistrikursus pakub paindlikke õppimisvõimalusi, omandades ja laiendades teadmisi ja kogemusi, et töötada välja keskkonna hindamise strateegiad, juhtimissüsteemid ja regulatiivsed raamistikud vesiviljelustööstusele või arenguprojektid kogu maailmas.

Kursus on modulaarne, nii et SCQF ainepunkte saab akumuleerida (iga hinnatud mooduli lõpus) ​​kraadiõppe kvalifikatsiooni omandamiseks. Akvakultuuri ja keskkonna õpilaseks on kaks kohustuslikku arenenud õppeainet: keskkonnajuhtimine ja keskkonnasüsteemide modelleerimine. Üliõpilane peab ka lõpetama uurimisprojekti valdkonnas, mis on seotud kraadi tulemustega.

Riiki sisenemise nõuded

Akadeemilised nõuded

Vähemalt teise klassi autasud või samaväärne vastavas teema. Taotlejad, kellel puudub selline ametlik kvalifikatsioon, kuid millel on märkimisväärne asjakohane / asjakohane töö- / elukogemus, on soovitatav taotleda.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peab inglise keele oskuse tõestuseks olema üks järgmistest tunnustest:

  • IELTS: 6.0, minimaalne 5,5 oskust
  • Cambridge inglise keele oskuse tunnistus (CPE): Hinne C
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE): Grade C
  • Inglise (akadeemiline) Pearsoni test: 54 koos iga komponendiga 51
  • IBT TOEFL: 80, mille alamtest pole alla 17

Kui te ei vasta nõutavale skoorile, võite olla võimeline registreeruma ühe meie eelseisakutselise inglise keele kursused. Registreerimiseks peate oma kursusele tingimisi pakkumise ja IELTS skoor 0,5 või 1,0 nõutavast standardist allapoole. Vaadake meie eelseisundi kursuste valikut.

Stipendiumid

SAAS Postgraduate Loans

Šotimaa üliõpilaste auhindade agentuur (SAAS) pakub nüüd laiaulatuslikku laenukava, et aidata abikõlblikke Šotimaa ja ELi alal elavaid üliõpilasi, kes tegelevad University of Stirling magistriõppega 2018.-1919. Aastal. Lisateave SAASi kraadiõppe laenude kohta

Postgraduate Tuition Fee Loan

See kursus on praegu heaks kiidetud PTFL-i (Postgraduate Tuition Fee Loan) rahastamiseks SAASist.

Tarnimine ja hindamine

Lisaks loengutele, õppematerjalidele ja seminaridele tuleb teha mitu ülesannet. Laboratoorsed praktilised istungid ja välitööd on ka kursuse olulised elemendid. Õpetatud moodulite hindamine on pidev, hõlmates lühikesi katseid, seminare, esseesid, praktilisi aruandeid, kriitilisi ja arvutusanalüüse, väliülesandeid ja seada projektiaruanded. Uurimusprojekti moodulit uuritakse nii eksamineerijate kui väliseksperdi kirjalike väidete ja seminaride ettekannete kaudu.

Tugevused

Instituut on tihedalt seotud vesiviljeluse globaalse laienemisega, arendades ja parandades olemasolevaid tootmissüsteeme ja uute põllumajandusloomade arengut.

Viimastel aastatel on meie uurimused keskendunud jätkusuutlikkuse suurendamisele ja nende tegevuste keskkonnamõju vähendamisele.

See annab üliõpilastele ainulaadse võimaluse neid tegevusi seostada ja saada ülevaade akvakultuuriteaduste ja arengu kõikidest aspektidest kogu maailmas.

Karjäärivõimalused

90,5% Stirlingi lõpetanutest töötab või täiendavalt õpib kuus kuud pärast lõpetamist.

Akvakultuuri- ja keskkonnakursuse tulemus on eriti sobiv õpilastele, kes soovivad jätkata karjääri keskkonda reguleerivate asutuste, keskkonnaalaste nõustamisteenuste ja -teenustega või akvakultuuritootmisettevõtete keskkonnajuhtidega ning keskkonnauuringutega.

Akvakultuuri ärijuhtimise taseme tulemus võib viia juhtimisrollidesse vesiviljelusettevõtetes, akvakultuuri konsultatsioonid, vesiviljeluse rahastamine ja kindlustus või ettevõtlusega seotud uuringud.

Vesiviljeluse ja arengu tulemus on eriti sobilik tulevastele karjääridele koos valitsusasutuste, valitsusväliste organisatsioonide ja konsultatsioonifirmadega, kes tegelevad vesiviljelussektori arendamise ja juhtimisega.

Kulud

2018/2019

  • Ülemeremaad 18 970 £
  • Kodu / EU £ 6,300
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem