Kaasaegne ühiskond sõltub keemiatehnikute tööst, kes arendavad ja kujundavad protsesse, mis muudavad ühiskonnale kasulikud tooted ressursside, sealhulgas vee ja energia tõhusa kasutamise ja haldamisega, kontrollides samal ajal tervise- ja ohutusprotseduure ning kaitstes keskkonda.

Keemiatehnika pakub olulisi vahendeid, mis põhinevad jätkusuutlikkusel ja vähese süsinikdioksiidi jalajäljel, et muuta tooraine kasulikeks toodeteks ohutult ja tasuval viisil. Keemiatehnikud mõistavad, kuidas muuta aine keemilist, biokeemilist või füüsikalist seisundit, luua kõike alates tervishoiutoodetest (näokreemid, šampoon, parfüümid, ravimid) toidule (piimatooted, teraviljad, agro-kemikaalid) ja veele (magestamine) magevee jaoks) energiale (nafta tuumkütuseni).

Bradfordi magistrikraadi õppetöö on aluseks elule, mille eesmärk on arendada sügavat arusaamist kõrgtehnoloogilistest põhimõtetest, analüütilistest vahenditest ja pädevusest nende rakendamisel koos paljude juhtimis-, isiklike ja erialaste oskustega. Kursus annab teile olulised vahendid, mis põhinevad jätkusuutlikkusel ja vähese süsinikdioksiidi jalajäljel, et muuta tooraine kasulikeks toodeteks ohutult ja tasuval viisil.


Riiki sisenemise nõuded

2,2 samaväärset bakalaureusekraadi keemiatööstuses või naftatehnikas.

Inglise keele nõuded:

 • IELTS 6.0 või samaväärne
 • Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.


Mida sa õpid

MSc programmi eesmärk on õpetada õpilastele teoreetilisi teadmisi, kontseptsioone ja oskusi, mis on vajalikud algse mõtlemise ja probleemide analüüsiks, mis on seotud keemilise / nafta / polümeeri põhitehnoloogiaga.

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Magestamise tehnoloogia (CPE7002-B)
 • Big Data Systems ja Analytics (COS7006-B)
 • Transpordi nähtused (CPE7011-B)
 • Tootmis- ja rafineerimistehaste ülesvool (CPE7007-B)
 • Toidu- ja farmaatsiaprotsesside tehnika (CPE7004-B)
 • MSc projekt (ENG7002-E)

Võimalus

 • Polümeer ja materjalitehnoloogia (CPE7012-B)
 • Riskihindamine ja juhtimine (ENB7007-B)
 • Vesi ja reovee puhastamine (CSE7013-B)
 • Tarneahela juhtimine ja tootmine (ENB7008-B)


Õppimine ja hindamine

Õpetamis- ja õppimisstrateegias võetakse arvesse õpiväljundeid, edenemist läbi õppetasemete, teema olemust ja üliõpilaste tarbimist ning vajadust, et te võtate programmi raames suurema vastutuse oma õppimise eest.


Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppetasu 2019

 • Avaleht / EL: £ 8,160 aastas
 • Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel.


Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.


Karjääri väljavaated

Keemiatööstuse ja sellega seotud tööstusharu kasv eeldab kogu töötleva tööstuse keskmisest kiiremat kasvu.

See koos keemiatehnoloogia väärtuse suureneva kallinemisega paljudes sellistes valdkondades nagu toidu- ja farmaatsiatööstus, metallide kaevandamine, arstiteadus ja keskkonnakaitse tähendab, et teie väljavaated lõpetajana on heledad.

Hiljutised lõpetajad on tööle võtnud organisatsioonides, sealhulgas: Unilever, Lorien Engineering Solutions, SUEZ UK, PLadis Global, IMI Precision Engineering, British Sugar, KPMG.


Õppetoetus

Me oleme pühendunud kõigi meie õpilaste tugevale pastoraalsele hoolitsusele, mis hõlmab kõigi õpilaste isiklikku juhendajat, korrapäraseid kontakttunde juhendajate gruppidele ja meie toetavaid üliõpilaste teenindusmeeskondi, kes on alati valmis aitama küsimusi ja annavad teile nõu vajadus.

Lisaks tavapärasele õppetoetusele õpetatud sessioonide kaudu võimaldab meie virtuaalne õpikeskkond õppijatel juurdepääsu ressurssidele, osaleda grupitöös ja esitada tööd igal pool maailmas 24/7.

Ülikooli keskteenistused on rikkalikud tugimeeskondadega, et aidata õpilastel oma kraadiõppeprogrammide kaudu kõigis aspektides reisida. Meie karjääri- ja tööalase teenistuse teenistusest meie tugeva üliõpilaste liidu kaudu meie professionaalsele ja tõhusale Student Finance meeskonnale on alati sõbralikud näod, mis on valmis teid toetama ja andma teile vajalikke vastuseid.


Teadusuuringud

Rahvusvaheliselt tunnustatud teadustegevus järgmistes valdkondades:

 • Keemiatööstus ja naftakeemia
 • Polümeerid
 • Energia
 • Vesi
 • Farmaatsiatehnika
 • Kate ja täiustatud materjalitehnoloogia
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 25 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 16, 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,160 GBP
Avaleht / EL: £ 8,160 aastas; Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 16, 2019
End Date
Mai 22, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 16, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 22, 2020

This is the University of Bradford