Hariduselt arenenud keemiatööstuses ja naftatehnikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kaasaegne ühiskond sõltub keemiatehnikute tööst, kes arendavad ja kujundavad protsesse, mis muudavad ühiskonnale kasulikud tooted ressursside, sealhulgas vee ja energia tõhusa kasutamise ja haldamisega, kontrollides samal ajal tervise- ja ohutusprotseduure ning kaitstes keskkonda.

Keemiatehnika pakub olulisi vahendeid, mis põhinevad jätkusuutlikkusel ja vähese süsinikdioksiidi jalajäljel, et muuta tooraine kasulikeks toodeteks ohutult ja tasuval viisil. Keemiatehnikud mõistavad, kuidas muuta aine keemilist, biokeemilist või füüsikalist seisundit, luua kõike alates tervishoiutoodetest (näokreemid, šampoon, parfüümid, ravimid) toidule (piimatooted, teraviljad, agro-kemikaalid) ja veele (magestamine) magevee jaoks) energiale (nafta tuumkütuseni).

Bradfordi magistrikraadi õppetöö on aluseks elule, mille eesmärk on arendada sügavat arusaamist kõrgtehnoloogilistest põhimõtetest, analüütilistest vahenditest ja pädevusest nende rakendamisel koos paljude juhtimis-, isiklike ja erialaste oskustega. Kursus annab teile olulised vahendid, mis põhinevad jätkusuutlikkusel ja vähese süsinikdioksiidi jalajäljel, et muuta tooraine kasulikeks toodeteks ohutult ja tasuval viisil.

Riiki sisenemise nõuded

2,2 samaväärset bakalaureusekraadi keemiatööstuses või naftatehnikas.

Inglise keele nõuded

 • IELTS 6.0 või samaväärne

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

MSc programmi eesmärk on õpetada õpilastele teoreetilisi teadmisi, kontseptsioone ja oskusi, mis on vajalikud algse mõtlemise ja probleemide analüüsiks, mis on seotud keemilise / nafta / polümeeri põhitehnoloogiaga.

Pange tähele, et 2020. aasta kande osas võib mooduli teave muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Magestamise tehnoloogia (CPE7002-B)
 • Big Data Systems ja Analytics (COS7006-B)
 • Transpordi nähtused (CPE7011-B)
 • Tootmis- ja rafineerimistehaste ülesvool (CPE7007-B)
 • Toidu- ja farmaatsiaprotsesside tehnika (CPE7004-B)
 • MSc projekt (ENG7002-E)

Võimalus

 • Polümeer ja materjalitehnoloogia (CPE7012-B)
 • Riskihindamine ja juhtimine (ENB7007-B)
 • Vesi ja reovee puhastamine (CSE7013-B)
 • Tarneahela juhtimine ja tootmine (ENB7008-B)

Õppimine ja hindamine

Õpetamis- ja õppimisstrateegias võetakse arvesse õpitulemusi, arengutaseme saavutamist õppetaseme kaudu, õppeaine olemust ja õpilaste vastuvõttu ning seda, et programmi kaudu liikudes peaksite võtma suurema vastutuse oma õppimise eest.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaksud

 • Kodu / EL: 8570 naela aastas
 • Rahvusvaheline: 19 890 naela aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

Keemiatööstuse ja sellega seotud tööstusharu kasv eeldab kogu töötleva tööstuse keskmisest kiiremat kasvu.

See koos keemiatehnoloogia väärtuse suureneva kallinemisega paljudes sellistes valdkondades nagu toidu- ja farmaatsiatööstus, metallide kaevandamine, arstiteadus ja keskkonnakaitse tähendab, et teie väljavaated lõpetajana on heledad.

Hiljuti lõpetanud on töötanud sellistes organisatsioonides nagu Unilever, Lorien Engineering Solutions, SUEZ UK, PLadis Global, IMI Precision Engineering, British Sugar, KPMG.

Uuringute toetus

Me oleme pühendunud kõigi meie õpilaste tugevale pastoraalsele hoolitsusele, mis hõlmab kõigi õpilaste isiklikku juhendajat, korrapäraseid kontakttunde juhendajate gruppidele ja meie toetavaid üliõpilaste teenindusmeeskondi, kes on alati valmis aitama küsimusi ja annavad teile nõu vajadus.

Lisaks tavapärasele õppetoetusele õpetatud sessioonide kaudu võimaldab meie virtuaalne õpikeskkond õppijatel juurdepääsu ressurssidele, osaleda grupitöös ja esitada tööd igal pool maailmas 24/7.

Ülikooli keskteenistused on rikkalikud tugimeeskondadega, et aidata õpilastel oma kraadiõppeprogrammide kaudu kõigis aspektides reisida. Meie karjääri- ja tööalase teenistuse teenistusest meie tugeva üliõpilaste liidu kaudu meie professionaalsele ja tõhusale Student Finance meeskonnale on alati sõbralikud näod, mis on valmis teid toetama ja andma teile vajalikke vastuseid.

Teadusuuringud

Rahvusvaheliselt tunnustatud teadustegevus järgmistes valdkondades:

 • Keemiatööstus ja naftakeemia
 • Polümeerid
 • Energia
 • Vesi
 • Farmaatsiatehnika
 • Kate ja täiustatud materjalitehnoloogia
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem