See tehniliselt keskendunud magistriprogramm annab teile põhjalikud teadmised, mida vajate:

 • kujundada uuenduslikke struktuure
 • ehitada ehitatud keskkond
 • maavärinate ja maapealsete väljakutsete mõju

See sobib kandidaatidele, kellel on bakalaureusekraadi kvalifikatsioon, et tugevdada oma tehnilisi teadmisi ja parandada oma karjäärivõimalusi sektoris.

Teid õpetavad teadustöötajad, tagades, et õpetatakse viimast teooriat ja praktikat. See tähendab ka, et teil on võimalusi töötada käimasolevate uurimisprojektidega.

Te harjutate tegelike projektide kujundamisega. Disainiprojekti moodulis juhitakse kogu meie tööstusliku kuningliku inseneriteaduste akadeemia Arupi professorit.

Programmi toetavad meie tugevad tööstussidemed. Inseneriteaduskonnal on tööstuse nõuandekogu, mis koosneb insenerisektori juhtivate organisatsioonide esindajatest, kes informeerib õppekavade väljatöötamist ja uurimist. Mitmed juhatuse liikmed esitavad loenguid, külastavad kohapeal ning juhendavad ja võivad oma õpilasi tööle võtta.


Kutsealane akrediteerimine

See kraad on akrediteeritud moderaatorite ühisnõukogu poolt (tsiviilinseneride institutsioon, ehitusinseneride asutus, maanteede inseneride instituut ja kiirteede instituut)


Riiki sisenemise nõuded

 • Teise klassi auhinnakraad või samaväärne vastav distsipliin.
 • Kandidaadid, kes ei vasta tavaliste sisenemisnõuetele, kuid kellel on ulatuslik töökogemus seotud valdkonnas, käsitletakse individuaalselt.

Täiendavad sisenemise nõuded :

 • Füüsika, matemaatika ja arvutiteaduse kraadi kandidaatide taotlused, millel on asjakohane taust matemaatikas ja füüsikas, on teretulnud.
 • Kandidaate, kes ei täida tavapäraseid sisenemisnõudeid, kuid kellel on seotud valdkonnas ulatuslik tööstuskogemus, kaalutakse individuaalselt.

Inglise keele nõuded:

 • IELTS 6.0 või samaväärne.
 • Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.


Mida sa õpid

Programmi eesmärk on anda üliõpilastele täiustatud teoreetilised teadmised, kontseptsioonid ja oskused, mis on vajalikud tsiviil- ja konstruktsioonitehnoloogiaga seotud esialgse mõtte ja probleemide analüüsimiseks.

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Big Data Systems ja Analytics (COS7006-B)
 • Täiustatud geotehnoloogia (CSE7009-B)
 • Ehitusjuhtimine (CSE7008-B)
 • Ehitusjuhtimine (CSE7008-B)
 • Täiustatud konstruktsioonidisain (CSE7014-B)
 • MSc projekt (ENG7002-E)

Võimalus

 • Struktuuriline dünaamika
 • Vesi ja reovee puhastamine (CSE7013-B)
 • Arvutuslike vedelike dünaamika ja lõplike elementide meetodid (CSE7012-B)
 • Riskihindamine ja juhtimine (ENB7007-B)
 • Tarneahela juhtimine ja tootmine (ENB7008-B)


Õppimine ja hindamine

Õppemeetodite hulka kuuluvad formaalsed loengud, juhtumiuuringud, juhendajaõppused, praktilised meeleavaldused, suunatud õppimine ning grupi- ja individuaalne töö.

Mooduleid hinnatakse ametlike eksamite, klassikatsete, analüütiliste ja eksperimentaalsete kursuste ja esitluste kaudu.


Rajatised

Pakume ainulaadseid õpetamis- ja uurimislaboratooriume, näiteks:

 • Rasked struktuurid
 • Geotehnika
 • Hüdraulika
 • Keskkonna

Lisaks paljudele teistele hästi varustatud laboratooriumidele, näiteks geotehnikas ja keskkonnatehnoloogias, on meil Suurbritannias suurimad rasked struktuurid ja veetööstus.

Sul on võimalus kasutada oma projekti jaoks mittestandardset, unikaalset testimisseadet.

Õpilastel on juurdepääs kaasaegsetele arvutiruumidele, mis on varustatud kõigi spetsialiseeritud tsiviilehitusprogrammidega.


Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppetasu 2019

 • Avaleht / EL: £ 8,160 aastas
 • Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel.


Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.


Karjääri väljavaated

Tsiviilinsenerid on nii arenenud kui ka arengumaade peamised osalejad. Nad kavandavad, kujundavad, kasutavad ja hoiavad meie säästvaid infrastruktuure. Tsiviil- ja ehitusinseneride peamine eesmärk on materjalide, ressursside ja energia säästev kasutamine elukvaliteedi parandamiseks praeguste ja tulevaste põlvkondade jaoks.

Selle valdkonna inimesed peavad üha enam tuginema oma bakalaureusekraadile ja suurendama oma teadmiste baasi, et säilitada konkurentsivõime. See programm on mõeldud selliseks konkurentsieeliseks.

Lõpetajad on varustatud, et siseneda mitmesugustesse tööstusharudesse, nagu nõustamine või lepingute sõlmimine, ehitus, kommunaalteenuste osutajad (näiteks vee-, gaasi- või elektritootjad), raudteed ja paljud teised valdkonnad.


Õppetoetus

Liitute suhteliselt väikese õpilasrühmaga, kus igaüks hindab ja hoolitseb töötajad, kes hoiavad avatud uste poliitikat. Te saate oma nõuannetest ja toetustest, et tagada oma uuringute maksimaalne kasutamine.

Meil on väga aktiivne üliõpilaste juhitav tsiviilehituse ühing (CivSoc), mis pakub mitteakadeemilist platvormi üliõpilaste ja õppejõudude, tööstusettevõtjate ja kutseõppeasutuste suhtlemiseks. CivSoc korraldab igal aastal erinevaid kõnelusi, külastusi ja turniire.

Me oleme pühendunud kõigi meie õpilaste tugevale pastoraalsele hoolitsusele, mis hõlmab kõigi õpilaste isiklikku juhendajat, korrapäraseid kontakttunde juhendajate gruppidele ja meie toetavaid üliõpilaste teenindusmeeskondi, kes on alati valmis aitama küsimusi ja annavad teile nõu vajadus.

Lisaks tavapärasele õppetoetusele õpetatud sessioonide kaudu võimaldab meie virtuaalne õpikeskkond õppijatel juurdepääsu ressurssidele, osaleda grupitöös ja esitada tööd igal pool maailmas 24/7.

Ülikooli keskteenistused on rikkalikud tugimeeskondadega, et aidata õpilastel oma kraadiõppeprogrammide kaudu kõigis aspektides reisida. Meie karjääri- ja tööalase teenistuse teenistusest meie tugeva üliõpilaste liidu kaudu meie professionaalsele ja tõhusale Student Finance meeskonnale on alati sõbralikud näod, mis on valmis teid toetama ja andma teile vajalikke vastuseid.


Teadusuuringud

Moodulite õpetamine on hästi kooskõlastatud töötajate teadustöö kogemustega, tagades, et saate õppida uusimat teooriat, uuendusi ja tööstuse parimaid tavasid.

Õpilastel on võimalus töötada koos oma uurimisrühmadega, eriti teie MSc väitekirja puhul.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 16, 2019
jaan 6, 2020
Duration
12 - 15 kuud
Päevane õpe
Price
8,160 GBP
Avaleht / EL: £ 8,160 aastas; Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 16, 2019
End Date
Mai 22, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 6, 2020
End Date
märts 20, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 16, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 22, 2020

jaan 6, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 20, 2020

This is the University of Bradford