Programmi kohta

Omaani esimene magistrikraad arhitektuuris ja linnaplaneerimises.

Magistriõpe arhitektuuri ja linnaplaneerimise alal (MSc AUP) GUtechis on esimene programm terves piirkonnas, kus pakutakse erialadena nii arhitektuuri kui ka linnaplaneerimist. MSc programm kasutab ära teadmisi, mis on kogunenud RWTH Aacheni ülikooli arhitektuuri- ja linnaplaneerimise teaduskonnas ning ammutab rahvusvaheliselt akrediteeritud BSc linnaplaneerimise ja arhitektuuriprojekti programmi GUtech teaduskonna oskusteabe.

Programmi eesmärk on koolitada värskeid lõpetajaid ja spetsialiste kiirelt linnastunud maailma väljakutsetega toimetulemiseks, otsides uuenduslikke lähenemisviise ehitatud keskkonnas.

Programmi ülesehitus pakub õpilastele spetsialiseerumist kas arhitektuurile või linnaplaneerimisele. Kaks spetsialiseerumist käsitlevad võrdselt ühiskondlikke, keskkonnaalaseid, majanduslikke ja kultuurilisi küsimusi, kuid reageerivad neile erineval skaalal.

Arhitektuuri spetsialiseerumine keskendub ehitiste ja nende ümbruse konstruktiivsetele, kultuurilistele ja klimaatilistele omadustele.

Linnaplaneerimise spetsialiseerumine on seotud projekteerimis- ja planeerimisomadustega naabruskonna, linna ja piirkonna tasandil.

Karjäär ja õppimisvõimalused

Pärast MSc AUP programmi lõpetamist on meie lõpetajad valmis tegema karjääri arhitektuuri või linnaplaneerimise alal, samas kui teised võivad otsida uusi suundi, näiteks projektijuhtimine, linnakujundus ja teised. Lisaks tööstusele võivad MSc AUPi lõpetajad jätkata nii nõustamist kui ka teadlaskarjääri, kas doktorantuuri kaudu akadeemilistes ringkondades või kommertsuuringutes.

Struktuur

Hariduselt AUP programm on üles ehitatud pakkuma täistööajaga või osalise tööajaga blokeeritud režiimis nelja semestri jooksul. Programm hõlmab töömahtu, mis võrdub 120 ainepunktiga Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteemis (ECTS) või 300 ainepunktiga Omani kvalifikatsiooniraamistikus (OQF).

Sisenemise nõuded

Üliõpilased, kes soovivad õppida MSc AUP-d, peavad vastama järgmistele nõuetele:

  • Akadeemilised nõuded:
    Tunnustatud arhitektuuri, urbanismi või samaväärsete õppesuundade bakalaureusekraad. Vastav töökogemus võib kompenseerida tuletamist kitsast seotud õppevaldkonnast.
  • Keelenõuded:
    Taotlejad peavad esitama piisavad inglise keele oskuse tõendid (nt TOEFL 79 Interneti-põhine test, IELTS 6.0 või samaväärne).

Tasud

Taotluse tasu

Enne taotluse menetlemist on vajalik tagastamatu tasu OMR 100.

Õppemaksud

Õppetasud varieeruvad sõltuvalt iga kursuse ainepunktidest. MSc AUP saamiseks ja omandamiseks on vajalik ainepunktide arv ECTS ainepunktides (ECTS CP). Kohaldatavat tasu OMR 115 hinnatakse iga ECTS AP jaoks.

Stipendiumivõimalused

Pakume edukatele taotlejatele kakskümmend (20) stipendiumi, mis katavad 15 protsenti arhitektuuri ja linnaplaneerimise magistriõppe õppetasudest. Nende stipendiumide jaoks eraldi taotlust ei ole.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust German University of Technology in Omanis »

Viimati uuendatud September 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
okt 2020
Duration
4 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,800 OMR
Õppetasud varieeruvad sõltuvalt iga mooduli ainepunktidest. Kohaldatavat tasu OMR 115 hinnatakse iga ECTS AP jaoks. Enne taotluse menetlemist on vajalik tagastamatu tasu OMR 100.
Deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2020
End Date
sept 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 15, 2020

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 2020

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 15, 2020
End Date
sept 2021