Hariduselt arhitektuuris ja linnaplaneerimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kohta

Omaani esimene magistrikraad arhitektuuris ja linnaplaneerimises.

Magistriõpe arhitektuuri ja linnaplaneerimise alal (MSc AUP) GUtechis on esimene programm terves piirkonnas, kus pakutakse erialadena nii arhitektuuri kui ka linnaplaneerimist. MSc programm kasutab ära teadmisi, mis on kogunenud RWTH Aacheni ülikooli arhitektuuri- ja linnaplaneerimise teaduskonnas ning ammutab rahvusvaheliselt akrediteeritud BSc linnaplaneerimise ja arhitektuuriprojekti programmi GUtech teaduskonna oskusteabe.

Programmi eesmärk on koolitada värskeid lõpetajaid ja spetsialiste kiirelt linnastunud maailma väljakutsetega toimetulemiseks, otsides uuenduslikke lähenemisviise ehitatud keskkonnas.

Programmi ülesehitus pakub õpilastele spetsialiseerumist kas arhitektuurile või linnaplaneerimisele. Kaks spetsialiseerumist käsitlevad võrdselt ühiskondlikke, keskkonnaalaseid, majanduslikke ja kultuurilisi küsimusi, kuid reageerivad neile erineval skaalal.

Arhitektuuri spetsialiseerumine keskendub ehitiste ja nende ümbruse konstruktiivsetele, kultuurilistele ja klimaatilistele omadustele.

Linnaplaneerimise spetsialiseerumine on seotud projekteerimis- ja planeerimisomadustega naabruskonna, linna ja piirkonna tasandil.

Karjäär ja õppimisvõimalused

Pärast MSc AUP programmi lõpetamist on meie lõpetajad valmis tegema karjääri arhitektuuri või linnaplaneerimise alal, samas kui teised võivad otsida uusi suundi, näiteks projektijuhtimine, linnakujundus ja teised. Lisaks tööstusele võivad MSc AUPi lõpetajad jätkata nii nõustamist kui ka teadlaskarjääri, kas doktorantuuri kaudu akadeemilistes ringkondades või kommertsuuringutes.

Struktuur

Hariduselt AUP programm on üles ehitatud pakkuma täistööajaga või osalise tööajaga blokeeritud režiimis nelja semestri jooksul. Programm hõlmab töömahtu, mis võrdub 120 ainepunktiga Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteemis (ECTS) või 300 ainepunktiga Omani kvalifikatsiooniraamistikus (OQF).

Sisenemise nõuded

Üliõpilased, kes soovivad õppida MSc AUP-d, peavad vastama järgmistele nõuetele:

  • Akadeemilised nõuded:
    Tunnustatud arhitektuuri, urbanismi või samaväärsete õppesuundade bakalaureusekraad. Vastav töökogemus võib kompenseerida tuletamist kitsast seotud õppevaldkonnast.
  • Keelenõuded:
    Taotlejad peavad esitama piisavad inglise keele oskuse tõendid (nt TOEFL 79 Interneti-põhine test, IELTS 6.0 või samaväärne).

Tasud

Taotluse tasu

Enne taotluse menetlemist on vajalik tagastamatu tasu OMR 100.

Õppemaksud

Õppetasud varieeruvad sõltuvalt iga kursuse ainepunktidest. MSc AUP saamiseks ja omandamiseks on vajalik ainepunktide arv ECTS ainepunktides (ECTS CP). Kohaldatavat tasu OMR 115 hinnatakse iga ECTS AP jaoks.

Stipendiumivõimalused

Pakume edukatele taotlejatele kakskümmend (20) stipendiumi, mis katavad 15 protsenti arhitektuuri ja linnaplaneerimise magistriõppe õppetasudest. Nende stipendiumide jaoks eraldi taotlust ei ole.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vis ... Loe edasi

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vision was inspired by His Majesty Sultan Qaboos’ directions for the provision of quality higher education in Oman by private investors. Näita vähem