Hariduselt arhitektuuris ja linnaplaneerimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm pakub disainitöökodade ja uurimuskursuste ning teadusuuringute integreerimist ja omavahelist seost. Magistriõppesse on iseloomulik täielikult integreeritud metoodika, mis võimaldab arhitektuurilõpetajatel tugevaid oskusi kaasaegsetes arhitektuuri- ja linnaplaneerimise ja teadustöö nõuetes:

Arhitektuurse ja linnaoskuse kujundamine, mis on vajalik tasakaalustatud kaasaegse ja inimkonnasõbraliku ruumi realiseerimiseks, nt. Arhitektuurne disain (erinevad lähenemisviisid), ökodisainilahendus, parameetriline disain, erialane arhitektuurne disain, linna- ja arhitektuuriprojekt, linnaplaneerimine, linnajuhtimine, Ruumiline ja piirkondlik planeerimine, diplomiprojekt.

Täiendavad üldised oskused, mis valmistuvad töötama rahvusvahelistes meeskondades, nt: kunsti aspektid, arhitektuuri ja linnaplaneerimise ajalugu, kultuuripärandi kaitse, arhitektuurne disain - taaselustamine, kaasaegse kunsti ja disaini valitud küsimused, eetilised ja sotsiaalsed aspektid ettevõtluses, Poola kultuur välismaalastele , Inglise keel.

Uued tööriistad projekteerimisprotsessis ja juhtimises, nt: BIM Management, CAD, Landscape Design ja Internship rahvusvahelistes töötajaid sisaldavates arhitektuuristuudiotes. Pärast lõpetamist on erakorralistel õpilastel võimalus alustada doktorikraadiga. programmi.

Märkus: sellele programmile lubatakse ainult arhitektuuri (bakalaureuse) lõpetajaid.

Registreerimise põhimõtted

West Pomeranian University of Technology õpingute registreerimine Szczecinis toimub kaks korda aastas:

 • Suvine registreerumine (mai - juuli) - õpinguteks alates talvesemestrist.
 • Talvine registreerimine (jaanuar - veebruar) - õpingutele alates suvesemestrist (kehtib ainult teise astme õpingute korral).

Teise astme õpingute kandidaadid on kvalifitseeritud ülikoolihariduse astme alusel.

Uuringusse registreerimine koosneb mitmest etapist:

 1. Registreerimine veebipõhisel registreerimisplatvormil.
 2. Varasema hariduse kinnitamiseks täiendavate dokumentide esmane kontrollimine.
 3. Nõutavate dokumentide komplekti esitamine.
 4. Kvalifikatsiooni tulemuste kinnitamine.

Online registreerimine

Online-registreerimise platvorm (ISR) on esimene ja vajalik element kõrghariduse õppimises osalemiseks. Iga kandidaat on kohustatud registreeruma ISR-is vastavalt teatava registreerimise ajakavale.

ISRis täidavad kandidaadid järgmised andmed:

 • Isiklikud andmed.
 • Koolidokumendid (keskkooli lõputunnistused, kraadid jne) koos klasside täiendamisega.

Keelenõuded

 • Inglise keele õpetatavate programmide puhul peab kandidaat esitama dokumendi, mis kinnitab inglise keele oskust vähemalt B2 tasemel.
 • Välisdokumendid hariduse kohta.
 • Välisriikide koolist lahkumise / kraadiõppe tunnistused peavad olema nõuetekohaselt legaliseeritud või varustatud apostilliga.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The West Pomeranian University of Technology, Szczecin is a university linking the long-term tradition of the University of Agriculture in Szczecin and Szczecin University of Technology. Its education ... Loe edasi

The West Pomeranian University of Technology, Szczecin is a university linking the long-term tradition of the University of Agriculture in Szczecin and Szczecin University of Technology. Its educational offer and location make it an attractive place of study for ambitious young people ready to invest in their career and willing to build an innovative, knowledge-based society in the future. Näita vähem