Hariduselt ehitusinfot modelleeriva projektijuhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Seda kursust õpetavad tööstuse praktikud, tuues reaalajas kogemusi klassiruumi.

Kursuse sisu

Kursuse põhirõhk on projektijuhtimisel, kasutades ehitusinfot modelleerides. See annab sulle võimaluse oma karjääri edasi juhtida - mitte ainult ehituses, vaid ka teistes sektorites. Me õpetame projektijuhtimise põhimõtteid hooneinfot modelleerides.

Keskkond

Kui oled täistööajaga üliõpilane, siis viibib see umbes 50-aastases klassis, näiteks Indias, Hiinas, Vietnamis ja Egiptuses. Meie õpetus algab pärastlõunal, nagu me teame, et mõned teist vajavad klassiruumis osalemiseks aega. Sul on teie käsutuses kaunis uus kõrgkool, samuti koolis asuvad ruumid.

Mida sa saad

Kursus käsitleb teooria ja praktika tasakaalustamist. Osana oma õpingutest kuulete nii praktikud kui ka akadeemikud. Teil on võimalus võtta kolmepäevane õppereis Londonisse ja 10-päevane õppereis Toronto, Kanadas. Te saate ülevaate sellest, kuidas tööstusettevõtted töötavad, ja jalg ukse juures nende ettevõtetega, kes on alati huvitatud kuninganna lõpetajatest.

Ehitusinfo modelleerimine Projektijuhtimise põhitähed

Pange tähele: selle kursuse taotlusi, mis on saadud pärast 30. juunit, ei pruugi aktsepteerida. Koha tagamiseks on vaja tagatisraha.

Professionaalsed akrediteeringud

Magistrikraad (tehniline ja mittetehniline) See aste on akrediteeritud, kui täidab täiendava õppe nõudeid diplomeeritud insenerile (CEng) kandidaatidele, kes on juba omandanud osalise CEng akrediteeritud bakalaureuseõppe esimese astme. Lisateavet leiate aadressilt www.jbm.org.uk. Kraad on akrediteeritud - Chartered Building of Building (CIOB) Kraad on omandamas, kuid ei ole veel saanud akrediteerimist järgmistest: Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS)

Õpilase kogemus

Programm on ka eristusvõimeline, kuna see on üks vähestest ehitusinfot modelleerivatest MSc-st, mis keskendub projektijuhtimisele Ühendkuningriigis ja Iirimaal. Lisaks on programmi ellu viinud teadustööle orienteeritud teadlaste ja tööstuse spetsialistide segu, kes kõik töötavad projektijuhtimise ja / või teabemudelleerimise raames.

Ehitatavas keskkonnas on ehitusteabe modelleerimise (BIM) väljatöötamisega nüüdseks kiiresti muutumas normiks. See programm pakub nii uutele kui ka kogenud projektijuhtidele vajalikke oskusi BIM-is, et tõhusalt koordineerida ja pakkuda ehitusprojekte.

Tara Brooks

Programmi direktor

Kursuse üksikasjad

Programm antakse üle kahepäevase nädala esmaspäeviti ja teisipäeviti täistööajaga ja 1 päev nädalas osalise tööajaga üliõpilastele (esmaspäev esimesel aastal, teisipäeval teisel aastal). Tarnimiseks on lisatud üheksa moodulit, kokku 180 CATS punkti, lisavarustuseta mooduleid pole.

Loenguid annavad tööstusele orienteeritud õppejõud ja väliseksperdid projektijuhtimise ja ehitusinfot modelleerimise valdkonnas. Hindamine jaguneb umbes 75/25 kursuse kasuks, kusjuures uuringud toimuvad jaanuaris ja mais:

 • Informatsiooni modelleerimine praktikas (10 CATS-punkti)
 • Ehitusõigus 1: lepinguõigus, kahju ja tõendid (10 CATS-punkti)
 • Disainikoordineerimine (10 CATS-punkti)
 • Hanke ja lepingute haldamine (20 CATS-punkti)
 • Projekti koordineerimine, planeerimine ja kontroll (10 CATS-punkti)
 • Juhtide uurimismeetodid (10 CATS-punkti)
 • Strateegiline juhtimine ja BIM-i integreerimine (20 CATS-punkti)
 • Tehniline BIM-i rakendamine (30 CATS-punkti)

Õpetamise ajad

Semestrid 1-2: esmaspäeval ja teisel nädalal, 12 nädalat semestri kohta, loengud 1.00-7.30. Sisaldab meeskonnatööd kursuste ettevalmistamiseks väljaspool loenguaegu ja võib hõlmata vabatahtlikke isemajandavaid UK / International Study Tours.

Karjääri väljavaated

Sissejuhatus

Projektijuhtide konsultandid, ehitusettevõtted, kinnisvaraarendajad ja valitsusasutused on suurepärased karjäärivõimalused meie lõpetajatele, nagu projektijuhid, BIM-koordinaatorid, lepinguhaldurid, BIM-i rakendamise juhid, disainihaldurid, projektiarhitektid, projektiinsenerid, planeerijad jne. teiste seas. Lõpetajad on hästi ettevalmistatud doktoritööks, mis võib viia teadusasutuste ja ülikoolide karjääri.

Kus sa võiksid olla viie aasta jooksul?

Kus sa tahad olla? See programm avab uksi mitte ainult ehituses, vaid ka teistes tööstusharudes. Olles spetsiaalne projektijuhtimise programm, saate töötada kõikjal maailmas, kellega igaüks otsib hooneinfot modelleerivat vaatenurka.

Queen's kraadiõppurid saavad erakordseid eeliseid. Sellised unikaalsed algatused nagu Degree Plus ja Research Scholars toetavad meie pühendumust tööalase konkurentsivõime tõstmisele, samas kui uuenduslikud juhtimis- ja rakendusprogrammid koos ettevõtjate ekspertidega integreeruvad, aitab meie õpilastel omandada olulisi juhtimispositsioone nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Hindamine

Kursusega seotud hinnangud on toodud allpool:

 • Kirjalikud aruanded
 • Ettekanded
 • Arvutipõhised programmid
 • Kirjalikud dokumendid
 • 60-krediidi, 18 000–20 000 sõna väitekirja

Sissepääsu nõuded

Lõpetama

 • Tavaliselt 2,2 auhinda kraad asjaomases distsipliinis, nt arhitektuur, inseneriteadus või sotsiaalteadus või samaväärne ülikoolile vastuvõetav kvalifikatsioon.
 • Asjakohase töökogemusega taotlejaid kaalutakse iga juhtumi puhul eraldi. Ülikooli eelneva õppe poliitika tunnustamine annab juhiseid kogemusõppe hindamiseks (RPEL).

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide ekvivalentide kohta teabe saamiseks vaadake oma riigi kohta täpset teavet.

Inglise keele nõuded

Vaja on tõendeid IELTS * skoori kohta 6,5, mitte vähem kui 5,5 mis tahes komponendil või samaväärsel ülikoolile vastuvõetaval kvalifikatsioonil. * Võetud viimase 2 aasta jooksul

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad taotleda kuninganna ülikooli Belfasti (ja kellele inglise keel ei ole nende esimene keel), peavad suutma näidata oma inglise keele oskust, et saada täielikku kasu nende õppimis- või uurimistööst. EMP-välised kodanikud peavad samuti täitma Ühendkuningriigi viisade ja sisserände (UKVI) sisserändenõudeid inglise keele jaoks viisataotluses.

Kui teil on vaja parandada oma inglise keele oskusi enne selle õpingute alustamist, pakub INTO Queen's University Belfast erinevaid inglise keele kursusi. Need intensiivsed ja paindlikud kursused on mõeldud selleks, et parandada oma inglise keele oskus sellesse kraadi.

 • Akadeemiline inglise keel: intensiivne inglise keele ja õppeoskuste kursus ülikooli tasemel edukaks õpinguteks kraadi tasemel.
 • Enne sessional inglise keelt: lühike intensiivne akadeemiline inglise keele kursus üliõpilastele, kes alustavad Queen's University Belfast'i kraadiõppe programmi ja peavad parandama oma inglise keelt.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. Näita vähem