Hariduselt keskaegses kirjanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Edinburghi keskaegne kirjandus ja kultuurid MSc on paindlik programm, mis võimaldab kas konkreetselt kirjanduslikku tähelepanu või laiemat ja interdistsiplinaarset lähenemist keskaja õppimisele.

Edinburghis on edukas keskaegne teaduskultuur. See paindlik programm annab teile võimaluse tugineda laiale akadeemilisele ekspertiisile, mida leiate siit, ning ära kasutada meie keskaja ja renessanssiuuringute keskuse pakutavaid seminari seeriaid ja muid ressursse.

Te saate aluse Euroopa keskaja arenenud kirjandusuuringule ja käsikirjaõppe põhimõtetele. Optsioonikursuste ja teadusprojekti kaudu on teil võimalus süvendada oma keskaegseid huve, tuginedes oma tugevustele keskaegse Euroopa keeltes ja kirjandustes, keskaegsest prantsuse ja ladina keelest, näiteks vanast norrast, vanadest iiri ja keskastmest. Inglise.

Teil on ka juurdepääs ülikooli, Šotimaa Rahvusraamatukogu, Šotimaa rahvusmuuseumi, rahvusarhiivi ja rahvusraamatukogude muljetavaldavatele kogudele.

Programmi struktuur

Osalete seminaridel ja seminaridel, mis viiakse läbi kahe semestri jooksul, millele järgneb iseseisvalt uuritud väitekirja.

Kohustuslikud kursused:

 • Keskaja lugemine
 • Töö kaasaegsete käsikirjadega

Optsioonikursused hõlmavad ajaloo-, Šotiõpingute, kunstiajaloo ja jumalikkuse valdkondi ning erinevaid Euroopa kirjandust. Kursused võivad sisaldada järgmist:

 • Keskaja ajaloo allikad
 • Globaalne kohtumine keskaegses kunstis
 • Keskaegsed mehed ja maskuliinsus
 • Võistlus ja ristisõda keskaegses Prantsusmaal
 • Keskaegne kõmri kirjandus
 • Vana Norra

Õpitulemused

Te saate aluse mõistes ja žanrites, mis on Euroopa keskaja arenenud kirjandusuuringu võtmetähtsusega ja tutvustatakse käsikirjaõppe põhimõtetele. Optsioonikursused ja sõltumatu väitekiri võimaldavad teil arendada ja süvendada oma keskaegseid huve.

Karjäärivõimalused

Fookuse paindlikkus, mida see programm pakub, teeb sellest ideaalse aluse edasijõudnule, mis võib viia akadeemilise karjääri. Õpetamine ja hooldusõiguse rolli kultuuriasutused on alternatiiv karjääri Pathways , samas kui ülekantavaid oskusi teil saada side-, projektijuhtimise ja esitlemise osutub väärtuslikuks tööandjatele mis tahes valdkonnas.

Riiki sisenemise nõuded

UK 2: 1 kiitusega diplom või selle rahvusvaheline ekvivalent asjaomases distsipliinis. Mõned keskaja uuringud on soovitatavad, kuid mitte olulised.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust järgmises kvalifikatsioonis:

 • bakalaureuse või magistri kraadi, mida õpetati ja hindas inglise keeles enamikus inglise keelt kõnelevas riigis, nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisade ja immigratsiooni
 • IELTS: kokku 7,0 (iga mooduli kohta vähemalt 6,5)
 • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 23 iga mooduli kohta)
 • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" lõikudes vähemalt 61)
 • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 176 moodulit)
 • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Õppetöö ja inglise keele poolt hinnatud kraad ei tohi olla enam kui kolm ja pool aastat vana. IELTS, TOEFL, inglise keele Pearson Test ja Trinity ISE ei tohi olla rohkem kui kaks aastat vana oma kraadiõppe programmi alguses.

(* Uuendatud 8/11/2018, et anda täpsemat teavet inglise keele kvalifikatsiooni lõpptähtaegade kohta.)

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections.

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections. Näita vähem