Hariduselt läbi elusüsteemi jätkusuutlikkuse

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Umbes

See kursus annab olulise aluse tulevastele juhtidele organisatsioonides, kes soovivad optimeerida pika kasutusajaga insenervarade, näiteks lennukite, rongide, laevade, sõidukite, elektrijaamade, tööpinkide, hoonete kasutusväärtust ja kulusid. jne.

Paljud Suurbritannia juhtivad tööstusorganisatsioonid sõltuvad üha enam Life-Engineering Engineering Services (TES), et nad konkureerivad, saavad turuosa, teenivad tulu ja kasumit. See kursus pakub elukestvat mõtlemist, et võimaldada organisatsioonide muutuste juhte rakendada uusi ja integreeritud lähenemisviise, et arendada paremat elukestva õppe tuge, et täita aktsionäride ja sidusrühmade nõudmisi.

Kellele see on?

See välja töötatud Cranfield University koostöös Rolls-Royce'i ja Bombardieri transpordiga on see MSc mõeldud üksikisikutele organisatsioonides, kus üha enam pööratakse tähelepanu tuludele, mis tulenevad teenuste osutamisest, mis hoiavad tooteid tõhusalt, ning ei kavanda, toodavad ja originaalseadmete tarnimine (riistvara). Üksik on seotud elukvaliteedi juhtimise, toetuse, varahalduse ja / või hooldusega seotud distsipliini. Kursus on seotud TESi sõltuvate organisatsioonide, inseneride, ärijuhtide, logistika, rahanduse ja kommertstöötajatega.

Meie eesmärk on tõhustada oma oskusi ja tegeleda vajadusega keerukate seadmete ja süsteemide toetuseks koolitatud isikute järele. Kursusel saadud oskused peaksid teie organisatsioonile kaasa aitama konkurentsieelise saavutamisele. Kursus on üles ehitatud, et maksimaalselt ära kasutada õppimist minimaalse töökeskkonnast eemal.

Keskenduti juhtide harimisele eluajal toimuvate inseneriteenuste süsteemide, projekteerimise ja planeerimise, hoolduse hindamise ja operatsioonide juhtimise, inseneriteaduse ja tehnoloogia, sealhulgas seisundipõhise hoolduse ja tervishoiu juhtimise, standardite ja reguleerimise, infotehnoloogia, lepingute ja poliitika, eluea pikendamise valdkonnas vananemise juhtimine, kulude modelleerimine ja kontroll.

Miks see kursus?

Kursuses on kaks peamist teemat:

 • Ettevõtte kontekst: selle eesmärk on määratleda ärivõimalused, nõutavad võimalused, planeerida ettevõtte muutused, et liikuda TESi ja analüüsida sätteid ja tarbimisharjumusi.
 • Täitustegevused: see keskendub TESi tarnimise ja tarbimise moodustavate protsesside ja tegevuste väljatöötamisele ja väljatöötamisele ning selle, kuidas optimeerida väärtpaberite pakkumist kogu tarnevõrgu ulatuses.

Lõppkokkuvõttes on eesmärgiks edendada nende organisatsioonide kahe teema integreeritud suutlikkust, et suurendada tõhusust ja konkurentsivõimet. Kursuse täiendavad eelised:

 • Kaubanduslik lähenemisviis tipptasemele. Organisatsioonid otsivad lihtsustatud protsesse, mis võimaldavad neil olla tõhusamad, kvaliteeti parandavad ja kulutõhusamad. Üleeuroopaliste süsteemide püsivuse kursus ühendab teadmised mitmetes valdkondades, et teavitada tööstust ja aidata organisatsioonidel oma konkurentidest ees seista.
 • Õppimine parimatest õppejõududest ja tööstuspraktikutest: teile õpetavad tööstusharu aktiivsed teadustöötajad, kellel on kindel kogemus toodete teenindamise ja hooldamise süsteemides ning elukindlustuse inseneriteenuste kaudu. Tööstuspetsialistid õpetavad koos teadlastega, et pakkuda tegelikke näiteid lahendustest ja väljakutsetest.
 • Suurepärased võimalused: on saadaval lai valik spetsiaalseid tarkvararakendusi, näiteks PLM, AnyLogic, Witness, SAP ja CAD. Ligikaudu hindamise, tervikliku sõiduki tervise juhtimise ja autonoomse hoolduse osas on olemas ka mitu füüsilist rajatist.
 • Paindlikud õppimisvõimalused: see kursus võimaldab teil sobitada oma õpinguid teie olemasolevate elu- ja töökohustustega, et saaksite omandada kraadiõppe kvalifikatsiooni oma karjääri jätkamisel. Teie organisatsiooniga saab projekte pakkuda teie tööandjale täiendavaid eeliseid.
 • Võrgustiku loomise võimalused: Meie märkimisväärne kontaktide võrgustik - nii organisatsioonides, kus me töötame, kui ka võrgustikus, mis on teie kaasõpilastega ja üks meie vilistlastest - annab teile võimaluse luua kasulikke ühendusi

Kursuse üksikasjad

MSc kursus on kaheksa hinnatud moodulit (kuue ülesande ja kahe eksamina), kus õpilased saavad aru maailmatasemel äritavast, tööstusharu juhitud grupist ja individuaalsest projektist. Õpilasi toetatakse ka individuaalse juhendamise ja veebipõhise õppeplatvormi kaudu.

MSc praegune tasu on kahe aasta jooksul 18 400 naela. See koosneb 2 000 naela aastas registreerimismaksust ja £ 1800 iga mooduli kohta (kokku kaheksa). Kui kandidaat lõpetab kolme aasta pärast, tuleb tasuda täiendava aasta registreerimistasu.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Varade ja väärtuse haldamine
 • Süsteemi tõhusus
 • Juhtimine ja muutuste juhtimine
 • Tervikliku elu ja kulude haldamise optimeerimine
 • Operatiivne kättesaadavus ja risk
 • Elu ärimudelite ja nõuete haldamise kaudu
 • Infohaldus
 • Diagnostika ja prognoosimine

Riiki sisenemise nõuded

Kandidaatidel on eeldatavasti vähemalt kaks aastat vastavat kogemust tööstuses koos esimese või teise klassi Suurbritannia auhindadega vastava inseneri- või tehnoloogiapõhise distsipliini või nende rahvusvaheliste samaväärsete Ühendkuningriigi kvalifikatsioonidega. Samuti on kaalutud alternatiivseid kvalifikatsioone koos täiendava tööstusliku kogemusega.

Sinu karjäär

Selle kursuse edukas lõpuleviimine viib teid kõrgema vastutuse, suurema oskuste ja suutlikkuse ning professionaalsuse tasemega karjääride juurde.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem