Hariduselt metallides ja energeetikas

Üldine

Programmi kirjeldus

See kursus hõlmab selliseid teemasid nagu maavarade uuringud, naftageoloogia, mineraalide ehitus, raamatupidamine, matemaatilised tehnikad rahanduses ja projektijuhtimine.

Seda kraadi juhivad ühiselt maateaduste ja tehnika osakond ning Imperial College Business School.

See hõlmab maavarade maardlate uuringuid, ressursside hindamist, naftaehituse ja naftageoloogia baasil, maavarade tootmist ja kaevandavat metallurgiat, raamatupidamist, matemaatilisi tehnikaid rahanduses, projektide hindamist ja rahandust, projektijuhtimist ning turge ja tarneid.

Teile tutvustatakse peamisi tehnilisi ja geoloogilisi kontseptsioone, mis on seotud naftaprojektidega, samuti saate sissejuhatuse kvantitatiivsesse rahandusse, raamatupidamisse ja strateegilisse juhtimisse tehniliste põhimõtete kontekstis, mis kehtivad konkreetselt maavarade ja energia projektidele.

Õppekava

Märtsis liitute maaelu arendamise projektide hindamise ja rahanduse mooduliga Professionaalse Arengu Keskus, mis annab täidesaatva ülevaate paljudest peamistest tehnilistest ja finantsküsimustest, mis on hõlmatud MSc kursusega. See võimaldab teil mõista, kuidas erinevad kursuse komponendid omavahel seostuvad, ja saada teistest delegaatidest sõltumatuid väljavaateid selle kohta, mida olete katnud.

Suveperioodi kolmandaks ja neljandaks nädalaks korraldatakse vähemalt 10-päevane ekskursioon aktiivse kaevandamise, metalli- ja mineraalide töötlemise ning energia arendamise piirkonda. See on kraadikursuse põhikomponent, pakkudes esmaseid kogemusi kaevandustööstuse kõigist aspektidest. Samuti tugevdab see kahe esimese mõistega hõlmatud teoreetilise materjali praktilist rakendamist.

Teid valmistatakse ette oma uurimisprojekti kavandamiseks ja läbiviimiseks kõrgtasemel tehnikate arendamise ja rahanduse, teaduse ja inseneriteaduse alal koolituse ning oma sõltumatu ekskursiooniaruande abil. Ametliku õppeprogrammi ajal julgustatakse teid tuvastama erilist huvi pakkuvaid teemasid, et töötada välja oma väitekirja alus.

Kontaktid metalli-, energeetika- ja finantsorganisatsioonides töötavate spetsialistidega ekskursiooni ja jätkuva professionaalse arengu mooduli kaudu pakuvad teile ka võimalusi kindlustada praktikaid mäetööstus-, nafta- ja gaasisektoris või investeerimispanganduse kogukonnas, mis võib aidata teie uuringuprojekt. Uurimisprojekti kallal töötatakse juulist septembrini.

Kutsealane akrediteerimine

See kursus on professionaalselt akrediteeritud materjalide, mineraalide ja mäetööstuse instituudis.

Professionaalselt akrediteeritud kraadi omandamine näitab tööandjatele, et olete saavutanud valdkonnas tunnustatud pädevustaseme. See toob kaasa ka teie kvalifikatsiooni rahvusvahelise tunnustamise, mis on eriti kasulik välismaal karjääriks valmistuvatele tudengitele.

Meie akrediteerimisleping Materjalide, Maavarade ja Mäetööstuse Instituudiga pikendatakse iga 5 aasta tagant ning praegune leping kestab vahemikus 2017 kuni 2022.

Struktuur

Kuvatud moodulid kehtiva õppeaasta kohta ja võivad muutuda sõltuvalt teie sisenemisaastast.

Pange tähele, et selle kursuse õppekava vaadatakse praegu läbi osana kogu kolledžit hõlmavast protsessist, et tutvustada standardiseeritud modulaarstruktuuri. Selle tulemusel võivad selle kursuse sisu ja hindamise struktuur muutuda teie sisenemisaastal. Seetõttu soovitame teil enne oma avalduse vormistamist ja pärast selle esitamist seda kursuse lehte üle vaadata, kuna meie eesmärk on seda lehte värskendada niipea, kui kolledž on muudatused heaks kiitnud.

Siit leiate lisateavet piiratud asjaolude kohta, mille puhul võib tekkida vajadus oma kursustel muudatusi teha või seoses nendega, muudatuste tüübi kohta, mida võime teha, ja kuidas me teile tehtud muudatustest räägime.

Põhimoodulid

 • Raamatupidamine
 • Rahavoogude modelleerimine
 • Tuletisinstrumendid
 • Dissertatsioon
 • Ekstraheeriv metallurgia
 • Investeerimis- ja portfellihaldus
 • Projektide, turgude ja tarvikute juhtimine
 • Matemaatika rahandusministeerium
 • Metallide ja energiaprojektide hindamine ning rahandus
 • Maavarade hoiuste uuringud
 • Maavarade tootmine (kaevandamine)
 • Petroleum Engineering
 • Nafta geoloogia
 • Ressursside hindamine
 • Strateegiline juhtimine

Väljasõidud

 • Lõuna-Aafrika ekskursioon
 • Wessexi reis

129013_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

Õpetamine ja hindamine

Õpetamine

 • Tahvel (maateadus ja tehnika)
 • Väitekirjad
 • E-õpe
 • Väljasõidud
 • Interaktiivsed loengud
 • Kirjandusel põhinevad ülesanded
 • Väliste kaastöötajate ettekanded
 • Üliõpilaste suhtluskeskus (ärikool)
 • Sündikaatharjutused ja rollimängud
 • Videolindistatud esitlused

Hindamine

 • Kursuste töö
 • Sündikaatharjutused (rühmatöö)
 • Ekskursioonide üksikasjalikud hindamislehed
 • Väitekirjad (nii ettepanek kui ka valmis teos)

Kursuste ajakava

Kursus on intensiivne ja kestab peaaegu terve aasta, see algab oktoobri alguses ja lõpeb septembri keskel.

See hõlmab ametlikku klassiruumis toimuvat õpetamist koos sügisel ja kevadel toimuvate praktiliste tundide ja seminaridega.

Riiki sisenemise nõuded

Ootame õppureid kogu maailmast ja arvestame kõigi taotlejatega individuaalselt.

Minimaalne akadeemiline nõue

Meie miinimumnõudeks on 2,1 kraadi inseneriteaduses, füüsikalistes teaduses või majanduses koos olulise matemaatikakomponendiga.

Sobiv kogemus, ehkki mitte hädavajalik, oleks eeliseks.

Rahvusvahelised kvalifikatsioonid

Samuti aktsepteerime mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Eespool toodud akadeemiline nõue on taotlejatel, kellel on või kes töötavad Ühendkuningriigi kvalifikatsiooni saamiseks.

Juhised leiate meie riigi indeksist, kuid pidage meeles, et siin loetletud standardid on minimaalsed kolledžisse sisenemiseks , mitte konkreetselt selle osakonna jaoks .

Kui teil on küsimusi sisseastumiste ja teie käes oleva või praegu õpitava kvalifikatsiooni kohta nõutavate standardite kohta, võtke ühendust vastava vastuvõtumeeskonnaga.

Inglise keele nõue (kõik taotlejad)

Kõik kandidaadid peavad kolledžisse astumiseks tõendama minimaalset inglise keele oskust.

Sellele kursusele lubamiseks peate saavutama standardse kolledži nõude vastava inglise keele kvalifikatsiooni saamiseks. Selle nõude täitmiseks vajalike miinimumhinnete üksikasju leiate kraadiõppurite inglise keele nõuetest.

Õppemaksud ja rahastamine

Teie poolt makstav õppetasu tase põhineb teie lõivu staatusel, mida me hindame Ühendkuningriigi valitsuse õigusaktide alusel.

Õppemaks (kodu- ja EL-i üliõpilased)

2020. aasta kanne

23 000 naela aastas

Tasud võetakse kolledžisse astumise aasta, mitte õppeaasta järgi.

Kui ei ole sätestatud teisiti, tõusevad üle ühe aasta kestvate kursuste üliõpilaste tasud igal aastal inflatsiooniga seotud summa võrra, sealhulgas moodulprogrammides osakoormusega üliõpilaste jaoks. Kasutatavaks inflatsiooni mõõtmeks on jaehinnaindeksi (RPI) väärtus selle kalendriaasta aprillis, kus akadeemiline sessioon algab, nt RPI väärtust 2020. aasta aprillis rakendatakse õppeaasta 2020–2021 tasudele.

Õppemaks (ülemeremaade ja saarte üliõpilased)

2020. aasta kanne

37 250 naela aastas

Tasud võetakse kolledžisse astumise aasta, mitte õppeaasta järgi.

Kui ei ole sätestatud teisiti, tõusevad üle ühe aasta kestvate kursuste üliõpilaste tasud igal aastal inflatsiooniga seotud summa võrra, sealhulgas moodulprogrammides osakoormusega üliõpilaste jaoks. Kasutatavaks inflatsiooni mõõtmeks on jaehinnaindeksi (RPI) väärtus selle kalendriaasta aprillis, kus akadeemiline sessioon algab, nt RPI väärtust 2020. aasta aprillis rakendatakse õppeaasta 2020–2021 tasudele.

Karjäär

Meie MSc metallide ja energia rahastamise toodab lõpetajatele varustatud karjääri tehnilise ja rahalise hindamise loodusliku energia ja maavarade projektid. Kursus pakub traditsioonilist mineraalidega seotud koolitust, mis on otseselt seotud karjääriga mineraalide tootmises.

Selle programmi eesmärk on parandada karjäärivõimalusi finantsteenuste ja naftatööstuses.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for ... Loe edasi

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for excellence in teaching and research. Näita vähem