Hariduselt rahvusvahelise turismi ja hotellinduse juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline reisimine on lihtsam kui kunagi varem, pannes kvalifitseeritud juhid suure nõudluse alla. Magister oskusi, mida vajate selles globaalses tööstuses edukaks.

Turism ja külalislahkus on kogu maailma majanduse jaoks ülitähtsad. See on sektor, mis on täis võimalusi ja areneb pidevalt.

Sellel kursusel uurite uusimaid juhtimispraktikaid ja nende rakendamist turismioperatsioonide, vaatamisväärsuste, kuurortide ja mujal.

Tööstuse, tööstuse järgi

Selle kursuse lõime koostöös lennufirmade, vaatamisväärsuste, hotellide ja muude organisatsioonidega, sealhulgas Briti reisibüroode assotsiatsiooni (ABTA), Expedia ja STA Traveliga. Ja teeme koostööd veelgi enamaga, et anda teile õpingute vältel esmakordne kogemus tööstuses.

Toimuvad otseülekanded klientidele, külalislektorid, ekskursioonid ja tööstussündmused. Saate osaleda piirkondliku ABTA grupi kohtumistel ja teil on võimalus lõpetada praktika meie ühe partneri juures, kus paljudele meie lõpetajatele on pakutud tööd.

Valdkonna eksperdid

Teie juhendajad on töötanud turismi- ja majutusettevõtetes kogu maailmas - nende vahel on aastakümnete pikkune kogemus. Ja kuna see kursus on osa meie ärikoolist, õpetavad teid ka spetsialistid sellistes valdkondades nagu digitaalne strateegia või ettevõtlus.

Kursusega on akrediteeritud sellised organisatsioonid nagu kõrghariduse turismi ühing, võite olla kindel, et teil on juurdepääs kõrgeimatele teadmistele.

Omadused ja eelised

 • Õppige kultuurilinnas - teie ukse ees asuvad Manchesteri suurepärased vaatamisväärsused, saate regulaarselt näha turismi ja külalislahkust.
 • Turismi- ja hotellinduse eksperdid - teid õpetavad töötajad, kellel on suur kogemus hotelli- ja restoranitööstuse juhtimisel, või reisikorraldaja juhtimise taustaga eksperdid.
 • Kolmekordne akrediteering - meie ärikoolis on EQUISe, AACSB ja AMBA ülemaailmselt tunnustatud akrediteerimiste kolmik, mis viib meid maailma parimate ärikoolide hulka.
 • Tööstuse ühendused - kasutage ära meie ulatuslikke tööstussidemeid ja otsige põnevaid võimalusi rahvusvahelise turismi õitsvas maailmas.
 • Regulaarsed tööstussündmused - õppige väärtuslikke teadmisi sellel alal töötavatelt külalisõppejõududelt ning külastage peamisi turismiorganisatsioone ja külalislahkuse hiiglasi.
 • Praktiline õppimine - töötage koos turismi- ja hotellindusandjatega, et arendada oma professionaalseid turismi- ja külalislahkuse oskusi, rakendades neid oma eluprojekti korraldamisel.
 • Praktikad - koostage vabatahtliku töö ja kuni 48-nädalase erialase praktika kaudu võimas CV, mis on täidetud tegelike kogemustega.
 • Turismi- ja külalislahkuse võimalused - lõpetage kvalifikatsioon, mis võimaldab teil jätkata mitmesugust juhtimiskarjääri globaalses turismi- ja hotellindussektoris.

„Manchester on edukas sihtkoht, mis meelitab kohale nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi külastajaid. Rahvusvahelise turismi- ja hotellimajanduse õppimine selles kontekstis on ideaalne; see võib parandada teie õppimiskogemusi ja pakkuda suurepäraseid võimalusi professionaalseks võrgustumiseks. "
Dr Thanasis Spyriadis
Programmi juht

Kursuse info

Kursus hõlmab kõige olulisemaid oskusi, mida peate oma karjääri jaoks, nagu need on kindlaks teinud meie tööstuspartnerite võrgustik. Teemad hõlmavad kõike alates lennuettevõtjate tulevikuplaanidest kuni uute suundumuste kujunemiseni külalislahkuses.

Pakume turundus-, jae- ja turismiosakonna valikulisi üksusi, et saaksite spetsialiseeruda oma huvide põhjal. Ja koos väitekirjaga saate uurida valdkonna teemat tõeliselt põhjalikult, et saada selle ala eksperdiks.

Teil on kogu kursuse jooksul regulaarne kokkupuude tööstusega. Samuti saate valida, kas teha 36–48-nädalane praktika siin Suurbritannias või mujal. Meie partneriteks on sellised organisatsioonid nagu Manchesteri lennujaam ja Qantas.

Allpool olevad ühikud näitavad kursuse sisu sisenemiseks septembris 2020.

Põhiühikud

 • Rakendusuuringute projekt
 • Rakendusuuringute ettepanek
 • Rahvusvaheline strateegiline juhtimine
 • Hospitality ärianalüütika
 • Turismi ja külalislahkuse turundus
 • Digitaalse strateegia
 • Lennuettevõtjad ja reisikorraldajad
 • Turismi ja külalislahkuse tulevikud
 • Turismimeistrite tasemeõpe

Paigutusvalikud

Kasuliku töökogemuse saate Business Schooli kraadiõppe praktikaprogrammi kaudu. Lühiajalise praktika korral mitte ainult ei näidata potentsiaalsetele tööandjatele, et olete valmis tööle asuma, vaid saate ka elutähtsaid kogemusi ja loote mõned väärtuslikud ühendused oma ametialase võrgustiku jaoks.

Kuigi praktika hõlmab vähemalt 100 töötundi - alustades igal ajal novembrist augusti alguseni -, on see, kuidas te neid tunde teete, paindlik. Võite töötada täistööajaga õpingute vaheajal või teha terve päeva jooksul kaks või kaks nädalat, sobitades selle oma õpingutega.

Vabatahtlik internatuuri aasta

Kui olete oma õpetatavad üksused edukalt läbinud, on teil võimalus teha 36-48-nädalane praktika. Teid toetab meie praktikaosakond, kellel on ulatuslikud kontaktid turismi- ja hotellinduse valdkondadega ning üle 25-aastane kogemus õpilaste praktikakoha aitamisel.

Tööhõiveamet reklaamib erinevaid võimalusi, toetab ja nõustab kandideerimis- ja värbamisprotsessi ning toetab teid jätkuvalt ülikoolist eemal olles.

Selle praktika eest makstakse lisatasu.

Uuringute ja hindamiste jaotus

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • 20% täiskohaga loengud, seminarid jms; 0% paigutus; 80% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täiskohaga 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam

Riiki sisenemise nõuded

Igas õppeaines vajate head Ühendkuningriigi kiitusega kraadi - vähemalt 2: 2 - või rahvusvahelist ekvivalenti. Samuti võime teie taotlust kaaluda, kui teil on asjakohane juhtimiskogemus.

Rahvusvahelised üliõpilased leiate aadressilt www. MMU .ac.uk / rahvusvaheline

Inglise keele nõuded

Nõuame IELTSi, mille üldskoor on 6,5, mitte vähem kui 5,5 üheski kategoorias, või samaväärne aktsepteeritud inglise keele kvalifikatsioon.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL tudengid

 • Täistööajaga lõiv: 9 250 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased

 • Täistööajaga tasu: 15 000 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Lisakulud

Spetsialisti kulud

 • Valikuline hinnang: 400–900 naela

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Üliõpilastel võib tekkida vajadus printida ka mõned ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinnas trükkimise kulud algavad 5 pp lehe kohta. Eeldatavad kulud on 300 naela sülearvuti kohta kuni 100 naela aastas raamatute ja trükkimise jaoks. Lisaks ülaltoodule saavad õpilased valida, kas minna rahvusvahelisele õppereisile. Selle tegevuse hinnanguline maksumus on 300–500 naela. See on valikuline ja kõigile õpilastele, kes otsustavad mitte minna, on kohalik alternatiiv.

Paigutuskulud

 • Valikuline hinnang: 1850 naela

Kui olete õpetanud üksused edukalt läbinud, on teil võimalus sooritada praktika 36-48 nädala jooksul. Teid toetab meie praktikaosakond, kellel on ulatuslikud kontaktid turismi- ja hotellinduse valdkondadega ning üle 25-aastane kogemus õpilaste praktikakoha aitamisel. Praktikabüroo reklaamib mitmesuguseid võimalusi, toetab ja nõustab kandideerimis- ja värbamisprotsessi ning toetab teid jätkuvalt ülikoolist eemal viibimise ajal. Praktikaaasta maksumus on hinnanguliselt 1850 naela.

Karjääri väljavaated

Õpilased liituvad meie kursusega erineva taustaga. Mõni töötab juba selles sektoris, teised on just lõpetanud kraadi (ettevõttest muusikani). Karjääriteede vahemik pärast kursust on sama mitmekesine.

Sellel kursusel õpitavate oskustega võiksite tööd otsida:

 • Reisiteenused
 • Puhkekorraldus
 • Hotellitoimingud
 • Sihtkoha turundus
 • Restoranide juhtimine

Paljud lõpetajad otsustavad oma karjääri jooksul taotleda ka kraadiõppurite juhtimisskeeme.

Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Loe edasi

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited