Hariduselt rakendatavas tehisintellekti

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Tehisintellekti tehnoloogiaid võetakse üha enam kasutusele erinevates tööstusharudes, mis loob nõudluse andekate lõpetanute järele, kes aitavad AI transformatiivset potentsiaali realiseerida. Mis on põhiline huvi AI, masinägemise ja arvutiteaduste vastu, on teil soov neid teadmisi reaalainete inseneriprobleemide lahendamiseks rakendada.

Õpetatud on ainulaadne teoreetiliste ja praktiliste sessioonide kombinatsioon, mis hõlmab loogika ja mõtlemise teemasid, andmeanalüüsi, sügavat õppimist, agentide arhitektuure, laiemaid süsteeme ja eetilisi kaalutlusi, mis on vajalikud reaalsetes süsteemides kasutamiseks.

Kellele see on?

See kursus annab inseneri-, füüsika-, arvuti- või matemaatika lõpetajatele täiustatud oskused, mida saab rakendada julgeoleku-, kaitse-, mere-, keskkonna- ja kosmosetööstuses. See kursus on saadaval ka osalise tööajaga, mis võimaldab teil ühendada õppe täisajaga tööga.

Miks see kursus?

Tehisintellekt (AI) ja masinaõpe määravad ümber meie elu- ja töötamisviisi, mis võimaldab meil automatiseerida protsesse ja suurendada tootlikkust. Need uued tehnoloogiad loovad vajaliku kvalifitseeritud insenerid, kes mõistavad nende rakendusi ja keerukust.

Oma tööstusstrateegias on Ühendkuningriigi valitsus välja toonud AI ja andmete revolutsiooni ühe oma neljast suurest väljakutsest, et tagada Ühendkuningriigile tuleviku tööstuse juhtimine. Kaasates AI kogu Ühendkuningriigis, püüab valitsus luua tuhandeid kvaliteetseid töökohti ja tõsta majanduskasvu. Ühendkuningriik on juba AI-s ja Cranfieldis maailmas juhtpositsioonil, me tahame seda tõusu jätkata.

See kursus lubab teil olla selle käimasoleva tehnoloogilise revolutsiooni esirinnas, andes teile nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi, et töötada distsipliinides ja rakendada AI süsteeme, kus neid vajatakse.

Meil on hea asukoht, et külastada osalise tööajaga üliõpilasi üle kogu maailma ja pakkuda erinevaid õpinguid toetavaid raamatukogusid ja tugiteenuseid, tasakaalustades töö- ja eraelu kohustusi. Meie MSc programmid saavad kasu üliõpilaste laialdasest kultuurilisest mitmekesisusest, mis suurendab oluliselt nii personali kui ka õpilaste õpikogemust.

Tööstuse poolt teavitatud

Kursust juhib tööstusnõukogu, kes kohtub kaks korda aastas tagamaks, et see annab õige kombinatsiooni praktilistest oskustest ja ajakohastest teadmistest, mis sobivad selle valdkonna paljude erinevate rakendustega. Paneel pakub välja ka tööstusharu jaoks olulisi väljakutseid, mis kujundavad üksikute tööprojektide teemasid.

Paljud liikmed osalevad ka iga-aastastel üliõpilaste lõputöötel, mis toimuvad juuli lõpus, kuu aega enne kursuse lõppu. See annab õpilastele hea võimaluse kohtuda peamiste tööandjatega.

Akrediteerimine

Akrediteeringut taotletakse Briti Arvutiühiskonna (BCS) ja Inseneri- ja Tehnoloogiainstituudi (IET) poolt rakendatavas kunstlikes intelligentsides.

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab kaheksat õpetatud kohustuslikku moodulit, mida antakse oktoobrist märtsini. Planeeritud moodulite pealkirjad hõlmavad:

 • Statistilised õppemeetodid
 • Süsteemide insener
 • Loogika ja automatiseeritud põhjendus
 • Andmete analüüs ja visualiseerimine
 • Otsing ja optimeerimine
 • Masinõpe
 • Intelligentsed küberfüüsilised süsteemid
 • AI eetilised, regulatiivsed ja õiguslikud aspektid

Õpilasi toetatakse ka nende õppimise ja isikliku arengu kaudu; tööstusseminarid, grupiplaatide istungid, grupiarutelud, grupiesitlused, videodemonstratsioonid, juhtumiuuringud, laborikatsed, kursuste ja projektitöö. Õpilased saavad praktilisi kogemusi seadmetele ja seadmetele ligipääsuks nii meie lennunduse integreerimise uurimiskeskuses kui ka intelligentses liikuvustehnikakeskuses.

Uue MSc in Applied Artificial Intelligence kasutab tavalisi õpetamis- ja hindamismeetodeid ning tehnoloogia täiustatud õpetamismeetodeid, nagu virtuaalne õpikeskkond (VLE), et toetada erinevaid õpistiile. AI teooriaid ja põhialuseid õpetatakse nii loengu- kui ka seminarivormingutes, kus õppevahenditena kasutatakse videoid ja tehnoloogilisi meeleavaldajaid. Loeng videod on saadaval VLE, et pakkuda interaktiivset õppimiskogemust.

Grupiprojekt

Kontserniprojekti (SKP) eesmärk on õpilastel kujundada, rakendada, valideerida ja testida AI-põhist süsteemi, näidates arusaamist õpetatud moodulites omandatud teadmiste rakendamisest ja erinevate mõistete integreerimisest. SKP annab hindamatu kogemuse projekti korraldamisel tööstusharu struktureeritud meeskonnas, arendades ülekantavaid oskusi, sealhulgas; meeskond, kes töötab erineva taustaga ja kogemustega liikmetega, projektijuhtimise ja tehniliste esitlustega.

Osalise tööajaga üliõpilasi julgustatakse osalema grupiprojektis, kuna see pakub palju õpivõimalusi. Siiski on individuaalse väitekirja valik olemas, kui see on kokku lepitud kursuse direktoriga.

Üksikprojekt

Individuaalne uurimisprojekt võimaldab teil süveneda mõnda konkreetset huvi pakkuvasse ala. Tööstuspartnerite jaoks on väga tavaline, et reaalmaailma probleemid või arengualad esitatakse potentsiaalsete teadustööde teemadeks. Osalise tööajaga üliõpilastel on tavaline, et nende uurimistöö tehakse koostöös nende töökohaga.

Hindamine

Õpetatud moodulid 40%, grupiprojekt 20%, individuaalne uurimisprojekt 40%

Moodulid

Kursuste ajakohasuse ja praeguse kursuse säilitamine nõuab pidevat innovatsiooni ja muutusi. Meie pakutavad moodulid peegeldavad ettevõtte ja tööstuse vajadusi ning meie personali teadusuuringutega seotud huvisid ning võivad seetõttu muutuda või eemalduda uurimisarengu, õigusaktide muutmise või mitmesuguste muude põhjuste tõttu. Muudatusi võib kavandada ka selleks, et parandada üliõpilaste õppimiskogemust või reageerida õpilaste, välisekspertide, akrediteerimisasutuste ja tööstuslike nõustamiskolleegiumide tagasisidele.

Degusteerijale, oleme loetlenud kohustuslikud moodulid ja (vajaduse korral) mõned selle programmiga seotud valikmoodulid, mis toimusid õppeaastal 2018–2019. Ei ole mingit garantiid, et need moodulid töötavad 2019. aastal. Kõik moodulid võivad muutuda sõltuvalt teie sisestusaastast.

Tasud ja rahastamine

Kodu-ELi ​​tasud

 • MSc Päevane õpe: 10 250 £
 • MSc Osalise tööajaga: £ 10 250 *

Overseas teenustasud

 • MSc Päevane õpe: £ 20,500
 • MSc Osalise tööajaga: £ 20 500 *

* Tasu saab tasuda täies ulatuses või võrdsete aastaste osamaksetena. Õpilased, kes läbivad kursuse enne esialgse lõppkuupäeva, esitavad tasumata lõivude tasakaalu ja peavad enne lõpetamist tasuma täielikult.

Tasu märkused:

 • Nimetatud tasud kehtivad kõikidele õpilastele, kelle algne registreerimispäev on 1. augustist 2019 kuni 31. juulini 2020.
 • Kõik üliõpilased tasuvad ülikooli kehtestatud õppemaksu nende esialgsel registreerimisel kokkulepitud registreerimisperioodi täispikkusel.
 • Tagastamatu tagatisraha makstakse pakkumiste vastuvõtmisel ja arvatakse maha teie üldisest õppemaksust. Kodu / ELi üliõpilased maksavad 500 naela tagatisraha. Overseas üliõpilased maksavad 1000 naela tagatisraha.
 • Võimalik lisatasu kokkuleppel registreerimisperioodi pikendamise eest.
 • Tasu abikõlblikkus kodu / ELi määras määratakse kindlaks vastavalt Ühendkuningriigi valitsuse määrustele. Juhtpõhimõttena maksavad kõik ELi õpilased (sh Kanadas ja Mani saartel), kes tavaliselt elavad ELis kodumaal / ELi õppemaksu, välismaal tasusid.

Rahastamisvõimalused

Selleks, et aidata üliõpilasel leida ja tagada asjakohane rahastamine, oleme loonud rahastamisotsuse, kus saate otsida sobivaid rahastamisallikaid, filtreerides tulemused vastavalt oma vajadustele.

Magistriõppe üliõpilane Finance Finance Inglismaalt

 • Nüüd on Suurbritannia ja ELi taotlejatele kättesaadav magistriõpe, et aidata teil maksta oma magistrikursuse eest. Laenu saate taotleda GOV.UK-is

Santanderi MSc stipendium

 • Santanderi stipendium Cranfield University on täistööajaga magistriõppude õppemaksu väärtuseks 5000 naela. Vaadake stipendiumi lehte, et teada saada, kas olete sobivast Santanderi ülikoolide programmi riigist.

Chevening stipendiumid

 • Cheveningi stipendiumid antakse väljapaistvatele juhtivatele juhtidele, et jätkata üheaastast magistrikraadi Cranfield University . Stipendium sisaldab õppemaksu, reisimist ja magistriõppe igakuist stipendiumi.

Cranfieldi kraadiõppe kava (CPLS)

 • Cranfieldi magistriõppe laenukava (CPLS) on rahastamisprogramm, mis pakub taskukohaseid õppemaksu ja hoolduslaene täistööajaga UK / ELi üliõpilastele, kes õpivad tehnoloogiapõhiseid magistrikursusi.

Ühine maade stipendiumid arenguriikidele

 • Arengumaade õpilased, kes muidu ei saaks Ühendkuningriigis õppida, võivad taotleda Rahvaste Ühenduse stipendiumi, mis sisaldab õppemaksu, reisi ja igakuist stipendiumi magistriõppes.

Future Finance üliõpilaslaenud

 • Future Finance pakub kuni 40 000 £ õppelaenu, mis katab Cranfield University kõigi õpilaste elamiskulud ja õppemaksud.

Sinu karjäär

Tööstuse juhitud haridus muudab Cranfieldi lõpetajateks maailma kõige soovitavamaid värbamisvõimalusi mõlema globaalse primaadi värbamiseks väiksematele innovaatilistele alustavatele ettevõtetele, kes otsivad kõige eredamaid talente.

Kursuse lõpetajad on varustatud täiustatud oskustega, mida saaks rakendada julgeoleku-, kaitse-, mere-, keskkonna- ja kosmosetööstuses. Selline lähenemine pakub laia valikut karjäärivalikuid, sealhulgas:

 • Autonoomsete süsteemide insener
 • Masinaõppe insener
 • Rakendatud masinaõppe insener
 • Andmeteadlane
 • Teadustöötaja
 • Suur andmeinsener

Teised otsustavad jätkata haridust Cranfield University või mujal kättesaadavate doktorantuuride kaudu.

Sisenemise nõuded

Esimene või teine ​​klassi Suurbritannia autasud (või samaväärne), aeronautika / aerospace Engineering, masinaehitus, elektri- / elektroonikaseadus, puhas matemaatika, infotehnoloogia, tarkvaratehnika, mechatronic engineering, infotehnoloogia või rakendada osana tunnustatud kaheastmeline programm oma kodu ELi institutsiooniga. Arvesse võetakse taotlusi väiksema kvalifikatsiooniga kandidaatidelt, kellel on märkimisväärne asjakohane töökogemus.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Inglise keel

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, peate esitama tõendid selle kohta, et olete saavutanud inglise keele oskuse rahuldava tulemuse. Meie miinimumnõuded on järgmised:

 • IELTS akadeemiline - 7
 • TOEFL - 100
 • Pearson PTE Akadeemiline - 68
 • Cambridge'i inglise skaala - 190
 • Cambridge English: Advanced - C
 • Cambridge inglise keele oskus - C

Lisaks neile minimaalsetele tulemustele oodatakse ka tasakaalustatud skoori katse kõigis osades. Jätame endale õiguse katsepunkti tagasi lükata, kui mõni testi skoori üks element on liiga madal.

Me võime nõustuda ainult testidega, mis võeti kahe aasta jooksul pärast teie registreerimistähtaega (välja arvatud Cambridge'i inglise keele testid, mille kehtivusaeg pole lõppenud).

Üliõpilased, kes vajavad 4. taseme (üldist) viisa, peavad tagama, et nad täidavad inglise keele nõudeid, mis on sätestatud Ühendkuningriigi viisade ja immigratsiooni (UKVI) poolt, ning soovitame broneerida IELTSi UKVI testi jaoks.

Taotlejad, kes ei vasta juba valitud Cranfieldi kursuse ingliskeelse sisenemise nõudmisele, saavad taotleda ülikoolide ülikoolide erialal (EAP) kursusi. Pakume omanikele igal aastal talve- / kevad- ja suveprogramme.

Kuidas kandideerida

Online-taotlusvorm. Suurbritannia üliõpilastest eeldatakse üldjuhul intervjuud ja rahaliselt toetatakse kõige paremini sellel ajal. Overseas ja EL-i üliõpilastele võib küsitleda telefoni teel.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem