Hariduselt rakenduskeemia - plastmaterjalid - inglise või prantsuse keeles

Üldine

Programmi kirjeldus

ITECHi insenerid eristavad endi teiste keemiakoolide õppejõududest plastmaterjalide tootmise edusammudest, lisaks põhiteadmistele. ITECH plastikustööstuse insenerid täiendavad oma eriala teiste peamiste äriühingutega: erinevate plastmaterjalide katmine (keemiline koostis); transpordi-, spordi- ja vaba aja veetmise komposiitmaterjalid ja geotekstiilid (tekstiilmaterjalid). Hügieeni, aeronautika, autotööstuse ja spordi valdkonnas kasutavad mitmed sektorid plasttoodete tootjate insenerid, kes võivad töötada sama palju tooraine tarnijaid kui "koostisainete tootjad".

pic_8_plasticpic_9_studentspic_10_lights

Sissepääs väljaspool Prantsusmaad asuvatele üliõpilastele

1.-aastane sissepääs:

  • Keemiaõpingud (bakalaureusekraad või samaväärne, 180 ECTS)
  • Inglise rahuldav tase: B2 CERF intervjuu ITECH-iga

2. aasta sissepääs:

  • Täidetud on 1 magistriõppe aasta (M1 või samaväärne, 240 ECTS)

Kuidas kandideerida?

Külastage ja registreeri aadressil: inscription.itech.fr (ELi üliõpilastele)

Or

Taotlege Campus France'i saiti (CEF protseduurid).

Riikides, kus Prantsusmaal CEF-i menetlusi ei ole, peate tegema oma elukohariigi Prantsuse saatkonna kultuuriteenistusele esialgse sissepääsu taotluse (DAP).

Õppemaksud

Õppemaks on 7000 € aastas.

Käsitöö koolitus

ITECH on tungivalt pakkunud õpilastele tugevat töökogemust. Lisaks multidistsiplinaarsele õpetamisele lisab instituut regulaarse staatusega õpilastele 10-kuulist kohustuslikku internatuuri ettevõttes.

1. kursuse lõpp: rahvusvaheline kogemus - vähemalt 6 nädalat

See rahvusvaheline kogemus on eelnevalt koostatud kultuuridevahelise lähenemisviisi kontekstis ning aruande sisu ootused on täielikult määratletud. See on iga üliõpilase kogemuse individuaalne ülevaade ja toimib kultuuridevaheliste õppetundide järel peegelduse alusena järgmine tähtaeg.

2. kursuse lõpp: inseneriplaan - vähemalt 8 nädalat

Praktiline rakendus koos privilegeeritud koolitatava staatusega võimaldab õpilastel ühiskonnaelu tegelikkust silmitsi seista ja tutvuda ettevõtete materiaalsete, majanduslike ja inimeste vajadustega.

3.aasta lõpp: lõpuaasta projekt - maksimaalselt 6 kuud

See on projekt, mis on üldiselt usaldatud noortele inseneridele. Õpilased näitavad, et nad suudavad tegutseda iseseisvalt ja tegeleda keeruliste teemadega olukordades, mis võivad mõnikord osutuda keerukaks. Projekt hõlmab minimaalselt 5-kuulist praktikat ettevõtte või labori kas Prantsusmaal või välismaal.

Regioon

pic_7_lyon

Lyon asub Prantsusmaa kaguosas, Rhône ja Saône jõgede liitumiskohas. See paikneb geograafilisel ristmikul, Rhône oru (mis ulatub Lyonist Marseillei) loodusliku koridori põhja poole. Lyon-Saint Exupéry rahvusvahelise lennujaama ja kolme TGV kiirraudteejaamaga on Lyon ühendatud kõigi suuremate Euroopa linnade ja maailma! Lyon on TGV-st Pariisist vaid 2 tundi ja Marseille'ist ja Vahemerest kella 40 h. Kui soovite mägedes eelistada, on Alpid vaid 90-minutilise autosõidu kaugusel, Massif Central on vaid 30 minuti kaugusel.

Ajalooliselt on Lyon tööstuslinn ja seetõttu asub niinimetatud "keemiakoridoris" piki Saône ja Rhône jõgesid mitmeid naftakeemiatööstusi. Lyon on ka Prantsusmaal suuruselt teine ​​õpilaste arv, kus on kolm ülikooli ja paljud insenerikoolid.

Rahvaarv on see suuruselt kolmas linn Prantsusmaal, kus on üle 470 000 elanikku, ja suuruselt teine ​​linnaruum pärast Pariisi (2 miljonit elanikku).

lyon_pic

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ITECH-Lyon has been training Engineers, for more than a century, in the fields of materials (plastics, textile composites), chemistry (paints-inks-adhesives), cosmetics and leather-shoes-leather goods ... Loe edasi

ITECH-Lyon has been training Engineers, for more than a century, in the fields of materials (plastics, textile composites), chemistry (paints-inks-adhesives), cosmetics and leather-shoes-leather goods. ITECH-Lyon is a private school created by professionals and supported by professional associations and organisations. International is at the core of ITECH-Lyon that develops its presence and exchanges all over the world (from USA to China as well as Europe). Näita vähem