Hariduselt rakenduskeemia - tekstiil - inglise või prantsuse keel

Üldine

Programmi kirjeldus

ITECH tekstiilitootmise insenerid katavad mitmesuguseid tekstiilmaterjalide tootmisega seotud tootmistegevusi ja erinevaid kasutusvaldkondi: meditsiini-, ehitus- ja tsiviilehitustööd, spordivahendid, autotööstus, lennundus, sisustus ja riided.

Ta järgib toodete arendamist, alates juhtimisest kuni tootmise korraldamiseni. Kolmeaastased kursused toimuvad ITECHi 2 erinevas kohas: Lyoni põhikoolis ja Roanne'is (Lyonist 1h15), kus asub Textile osakond.

Uus tekstiilitehnika inglise keeles

Pärast 2014. aasta keemia magistriprogrammi edukust avab Euroopa sektsioon 2016./2017. õppeaastal plasti- ja tekstiiliosakondadele mõeldud inglise keele kursused. Õpilased saavad järgida ITECH Lyon põhikoolis 3 semestrit, keskendudes Polymer Science ja Physical-Chemistry, et valmistada neid ette ITECH Roanne (1h15) tekstiilitööstuse spetsialiseerumise 2 semestrit. Textile Engineering kursus võimaldab õpilastel omandada väärtuslikke teadmisi teoreetilises ja praktilises töös seoses tekstiilitööstuse kõigi aspektidega:

  • Töötamine toorainetega (puuvill, siid, sünteetilised polümeerid jne).
  • Spinningu- ja keeramistehnoloogia.
  • Kudumis- ja kudumismasinad ja maiustused.
  • Arvutipõhine projekteerimine: rõivad, nahkpolster ja tehniline tekstiil.
  • Viimistlus ja analüüs (kolorimeetria, trükkimine, värvimine jne)

matfirematerials

Sissepääs väljaspool Prantsusmaad asuvatele üliõpilastele

1.-aastane sisseastumine: keemiaõpingud (bakalaureusekraad või samaväärne, 180 ECTS) rahuldav tase inglise keeles: B2 CERF-i intervjuu ITECH

Kuidas kandideerida?

Külastage ja registreerige aadressil: inscription.itech.fr (ELi üliõpilastele) või registreeruge campus France site (CEF protseduurid).

Riikides, kus Prantsusmaal CEF-i menetlusi ei ole, peate tegema oma elukohariigi Prantsuse saatkonna kultuuriteenistusele esialgse sissepääsu taotluse (DAP).

Õppemaksud

Õppemaks on 7000 € aastas.

Käsitöö koolitus

ITECH on tungivalt pakkunud õpilastele tugevat töökogemust. Lisaks multidistsiplinaarsele õpetamisele lisab instituut regulaarse staatusega õpilastele 10-kuulist kohustuslikku internatuuri ettevõttes.

1. kursuse lõpp: rahvusvaheline kogemus - vähemalt 6 nädalat

See rahvusvaheline kogemus on eelnevalt koostatud kultuuridevahelise lähenemisviisi kontekstis ning aruande sisu ootused on täielikult määratletud. See on iga üliõpilase kogemuse individuaalne ülevaade ja toimib kultuuridevaheliste õppetundide järel peegelduse alusena järgmine tähtaeg.

2. kursuse lõpp: inseneriplaan - vähemalt 8 nädalat

Praktiline rakendus koos privilegeeritud koolitatava staatusega võimaldab õpilastel ühiskonnaelu tegelikkust silmitsi seista ja tutvuda ettevõtete materiaalsete, majanduslike ja inimeste vajadustega.

3.aasta lõpp: lõpuaasta projekt - maksimaalselt 6 kuud

See on projekt, mis on üldiselt usaldatud noortele inseneridele. Õpilased näitavad, et nad suudavad tegutseda iseseisvalt ja tegeleda keeruliste teemadega olukordades, mis võivad mõnikord osutuda keerukaks. Projekt hõlmab minimaalselt 5-kuulist praktikat ettevõtte või labori kas Prantsusmaal või välismaal.

Piirkond: Rhône-Alpes

Lyon asub Prantsusmaa kaguosas, Rhône ja Saône jõgede liitumiskohas. See paikneb geograafilisel ristmikul, Rhône oru (mis ulatub Lyonist Marseillei) loodusliku koridori põhja poole. Lyon-Saint Exupéry rahvusvahelise lennujaama ja kolme TGV kiirraudteejaamaga on Lyon ühendatud kõigi suuremate Euroopa linnade ja maailma! Lyon on TGV-st vaid 2 tundi Pariisiks ja 1 h 40-le Marseille'ile ja Vahemerel. Kui soovite mägedes eelistada, on Alpid vaid 90-minutilise autosõidu kaugusel, Massif Central on vaid 30 minuti kaugusel.

map

Roanne asub Loire maakonnas, Lyonist 1h15, mäestiku massifi keskosa südames. Väike vaikne linn, see on koduks suurtele tekstiilitööstusele ja näeb ette üliõpilaselu (umbes 1600 õpilast aastas).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

ITECH-Lyon has been training Engineers, for more than a century, in the fields of materials (plastics, textile composites), chemistry (paints-inks-adhesives), cosmetics and leather-shoes-leather goods ... Loe edasi

ITECH-Lyon has been training Engineers, for more than a century, in the fields of materials (plastics, textile composites), chemistry (paints-inks-adhesives), cosmetics and leather-shoes-leather goods. ITECH-Lyon is a private school created by professionals and supported by professional associations and organisations. International is at the core of ITECH-Lyon that develops its presence and exchanges all over the world (from USA to China as well as Europe). Näita vähem