Hariduselt rakendusliku tehisintellekti ja andmete analüüsi alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Maailm on rohkem andmepõhine kui kunagi varem ja kuigi analüütiliste, digitaalsete, andmeteaduste ja tehisintellekti oskuste järele on suur nõudlus, on pakkumine endiselt väga piiratud. Andmeteaduse ja tehisintellekti eksperte napib ning see asjatundlikkuse puudumine tähendab, et praegu suudavad vaid vähesed ettevõtted oma andmekogumite kogu potentsiaali ära kasutada ja muuta need konkurentsieeliseks.

See uus MSc programm on välja töötatud vastusena tehisintellekti (AI) ja andmeanalüüsi (DA) spetsialistide puudusele Suurbritannias. See annab teile oskused ja professionaalse ülevaate, mida vajate karjääri alustamiseks nendes mitmekesistes ja kiiresti kasvavates sektorites.

Kuuskümmend 10 000 naelsterlingi suurust stipendiumi pakutakse selles programmis osalevatele kodu- / EL / rahvusvahelistele tudengitele *, mis on osa tehisintellekti büroo kultuuri-, meedia- ja spordiosakonna (DCMS) üliõpilaste kontori (OFS) 1,4 miljoni naelsterlingi suurusest investeeringust. ja tööstuse panused.

* Palun kontrollige sobivuse kriteeriume.

Programm pakub teile tehisintellekti ja andmeanalüütiliste rakenduste mõistmist. See programm sobib kandideerijatele igasuguse taustaga ja eelnevad tehnilised teadmised pole vajalikud . Te arendate programmi raames välja vajalikud tehnilised oskused.

Teie arendatavad tehnilised oskused hõlmavad teadmisi Pythoni, R, Julia, Weka, AWS-i, MS Azure'i, SAS-i, SPSS-i ja Exceli kohta. Mittetehnilised pehmed oskused, mille arendamine on teie pikaajalise edu võtmeks ükskõik millises valdkonnas, sealhulgas andmepõhine otsuste tegemine, kriitiline mõtlemine, äritegevus ja ettevõtlikkus ning suhtlemis-, meeskonnatöö- ja juhtimisoskused.

Teil on programmi raames võimalus 3-kuuliseks tasuliseks tööstusele paigutamiseks , mis annab teile hindamatu reaalajas kogemuse ja võimaluse luua kontakte tööstusega.

Teie intellektuaalseid ja tööalaseid võimeid arendatakse edasi tänu meie karjäärivõimenduse professionaalse arengu programmile. Lisaks pakub kavandatud õppekava teile võimaluse saada kutsekvalifikatsioone AWS Akadeemia ja SASi kaudu.

Lõpetate enesekindla, loova, ettevõtliku, sõltumatu andmete modelleerija ja tõlgina, kes suudab valida konkreetse praktilise probleemi jaoks sobivad AI ja DS-i tööriistad ning teostada empiirilist analüüsi, mis aitab kaasa andmepõhisele otsustamisele.

Kutsealane akrediteerimine

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

Õpilastel on võimalus oma intellektuaalseid oskusi edasi arendada ja tööhõivevõimalusi suurendada SAS-i sisu ja Amazoni veebiteenuste sisu kaudu saadavate mikromärkide kaudu. Need on hindamatu väärtusega tööstuses tunnustatud sertifikaadid, mis valmistavad teid ette suuremateks töökohustusteks - need avavad uksed erinevatele töövõimalustele ja saate neid kasutada kõikjal maailmas.

SAS on üks maailma juhtivamaid tööstusstandardite andmeanalüüsi tarkvara, mida kasutatakse selle kraadi osana õpilaste koolitamiseks. SAS on üks meie strateegilisi partnereid. Nad toetavad seda, et meie õpilased saaksid selle programmi osana ärimaailmas laialdaselt kasutatava tarkvaraga sertifikaadi.

Kõigil õppijatel on võimalus programmi AWS Academy abil taotleda professionaalset sertifikaati programmi Amazon Web Services kaudu. AWS-i akadeemia liikmena aitab University of Bradford üliõpilastel omandada AWS-tehnoloogiate kasutamise oskuse ja tunnistuse ning olla valmis liituma dünaamilise pilve-IT-tööjõuga.

Riiki sisenemise nõuded

2: 2 (või kõrgem) Suurbritannia autasu kraadi või sellega samaväärne rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon mis tahes STEM-i või STEM-iga mitteseotud õppeainetes. Töökogemus pole vajalik.

Küpsemad õpilased võetakse arvesse igal üksikjuhul eraldi. Taotlejad, kellel ei ole kraadi omandamist, võetakse arvesse ka neil, kellel on asjakohane töökogemus (vähemalt 3-aastane täisaeg) ja neid hinnatakse vestluse põhjal.

Inglise keele nõuded

IELTS: kokku 6,0, ilma alatestiga alla 5,5.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Kavandatav õppekava (mis peab valideeruma) hõlmab järgmiste aspektide uurimist:

 • Masinõpe
 • Suured andmed
 • Visual Analytics
 • Valitsuse andmeanalüüs
 • Andmeanalüüs tervishoius
 • Digitaalturundus
 • Ohutu AI, projektijuhtimine
 • Juhtimiskonsultatsioonid
 • Ettevõtlus ja innovatsioon
 • Ettevõtte juhtimisoskuste arendamine

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Arutelude valik spetsialistide nõustajatega aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades oskusi jahipidamisel. Enamikus meie programmides on karjääriarendusnõustajate otsene panus õppekavasse või spetsiaalselt korraldatud õpikodade kaudu.

AWS Akadeemia programm Amazon Web Services (AWS)

School of Management on liitunud maineka ülemaailmse AWS Akadeemia programmiga Amazon Web Services (AWS). Kõigile õpilastele antakse võimalus täiendada oma tööalaseid oskusi, aidates neil end töömaailmaks valmis teha.

AWS Akadeemia on ülemaailmne programm, mis pakub haridusasutustele juurdepääsu pilvandmetöötluse sisule, et toetada õpilaste õppimist konkurentsivõimelisel digitaalsel töökohal. AWS-i akadeemia liikmena aitab University of Bradford üliõpilastel omandada AWS-tehnoloogiate kasutamise oskuse ja tunnistuse ning olla valmis liituma dünaamilise pilve-IT-tööjõuga.

Kõigil õppijatel on võimalus taotleda AWS Akadeemia sisu kaudu omandatud oskustega kutsetunnistusi, mille annavad välja AWS Akadeemia akrediteeritud ülikooli töötajad.

Karjääri väljavaated

See programm on loodud selleks, et võimaldada teil lõpetanutena karjääri alustamist või parandamist tehisintellekti ja / või andmeteaduste sektoris, samuti annab see teile vajalikud oskused seotud nõustamistes töötamiseks või uue tehnoloogiaäri alustamiseks.

Karjäärivõimalused hõlmavad (kuid pole nendega piiratud):

 • Rakendusliku tehisintellekti ja infoteaduse professionaal
 • Lõpetanud analüütik
 • Ärianalüütik
 • Analyticsi konsultant
 • Tehnoloogia konsultant
 • Digitaalse turunduse analüütik
 • Digitaalsete teadmiste haldur
 • Alustage uut tehnoloogiaäri
Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem