Hariduselt säästva arhitektuuri ja maastiku kujundamise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Abikõlblikkus

 • Bakalaureusekraad arhitektuuris.
 • Kandidaat on kohustatud tootma portfelli.

Missioon ja eesmärgid

Selle programmi eesmärk on pakkuda arhitektidele multidistsiplinaarset tausta, pöörates erilist tähelepanu keskkonna jätkusuutlikkusele ja maastiku kujundamisele. Jätkusuutlikkuse kontseptsioon on seotud maastiku kõrgekvaliteedilise ümberkujundamisega, alates linnaplaneerimise makromajandusest kuni tehniliste üksikasjade mikrotasandini, kuidas erinevad skaalad omavahel seostuvad ja omavahel seostuvad. See meetod on orienteeritud füüsilisele, sotsiaalsele ja tehnilisele lähenemisviisile, mis läbib tiheda spetsialiseerunud teema visiooni. Rahvusvaheline programm hõlmab ka õpikodasid, õppereise ja suvekoole.

Teemad

Arhitektuuri, linna ja maastiku teooriad, arhitektuuri ja maastiku ajalugu tänapäeva ajastul, struktuurid ja tehniline keskkonna süsteem, arhitektuurse disaini stuudio 1 (säästev arhitektuur, mitme kriteeriumi analüüs ja projekti hindamine), keskkonna sotsioloogia, linna- ja keskkonnaprojekt stuudio (avalike ruumide ja infrastruktuuride, agronoomia ja toiduaineteaduste disain), linnade ja maastike regenereerimise stuudio (keskkonnatehnoloogia, maastik kui pärand, üldökoloogia), maastikuesindus ja BIM-i rakendused, maastiku kujundamise stuudio (täiustatud maastikukujundus, füüsiline geograafia ja geo) -Morfoloogia), arhitektuurse disaini stuudio 2 (täiustatud arhitektuurne disain, maastiku esteetika).

Valikaine kursused

 • Topograafia ja kartograafia, innovatsioon disainijuhtimiseks, loovus ja arhitektuur filmides, Itaalia territooriumid ja maastike traditsioon, arhitektuuristrateegiad riskide olukordades.
 • Lõplik seminar: maastik, arhitektuur, linnaplaneerimine, keskkonnamudel.

Karjäärivõimalused

Programm koolitab arhitektuure, kellel on kogemusi säästva arhitektuuri ja maastikukujunduse alal, järgima karjääri era- ja avalikus sektoris, mis on hõlmatud ELi direktiividega arhitektuuri, linnaplaneerimise, linnaplaneerimise ja maastikuarhitektuuri kohta.

Taotlus

Laurea Magistrale programmi taotlus (mis vastab magistrikraadile) nõuab vaid mõningaid samme. Teil on võimalik taotleda samaaegselt kahte magistriprogrammi (1. ja 2. valik); kui teil on mõlemale lubatud, palutakse teil nõustuda soovitud õppeprogrammiga. Arhitektuuri ja disaini taotlejatel on teine valikuvõimalus ainult siis, kui nad ei ole nende esimeseks valikuks. Seetõttu valige oma eelistatud valik oma esimesena.

Hindamisprotsessi alustamiseks peate üles laadima kõik nõutavad dokumendid ja veenduma, et teie algne akadeemiline ärakiri saadetakse Rahvusvahelisele Sisenemisametile tähtaja jooksul. Mittetäielikud taotlused (st puuduvad / kehtivad dokumendid, olenemata sellest, kas need on online / postitatud) lükatakse automaatselt tagasi. Rahvusvaheline Sisseastujate Amet kaalub teie taotlust ainult siis, kui teie ärakirjad saadetakse tähtajaks ja kui teie veebirakendus on täielik.

Taotluse tasud

Pange tähele, et Politecnico di Milano ei nõua taotluse tasu ei meie Laurea Magistrale programmide ega mingit stipendiumi. Kõikide taotluste menetlused ei tasu. Ainult siis, kui olete vastu võetud, palutakse teil maksta tagastamatu "haldustasu", mis on umbes 200,00 € , kohustuslik piirkondlik ja haldusmaks, mida peate eelnevalt maksma, et kinnitada oma sissepääs (stipendiumi saajad). See arvatakse maha teie õppemaksu 2. osast .

On väga oluline, et iga taotleja pääseb isiklikult internetiteenusele oma õpilase identifitseerimisnumbriga (isikukoodiga) ja parooliga, et kontrollida oma taotluse seisundit ja rahvusvahelise vastuvõtukontori saadetud teateid.

Lisaks peavad vastuvõetud üliõpilased isiklikult ühendust võtma Itaalia diplomaatilise esindajaga, et anda neile vajalikud dokumendid ja teave. See ei saa teie Visa tagasilükkamist põhjustada.

Tasud

Kui olete vastu võtnud, palutakse teil oma nõusoleku kinnitamiseks maksta krediitkaardiga või pangaülekandega haldustasu 172,20 €. Haldustasu lahutatakse teisest osast ja seda ei tagastata taganemise korral.

Õppemaksud iga õppeaasta kohta on jagatud kaheks osamakseks. Esimene osamakse tuleb tasuda registreerumisel, teine tähtaegade jooksul. Tasumisele kuuluv summa peab olema täielikult tasutud ja seda ei saa jagada täiendavateks osamakseteks.

Õppemaksud EMP õpilastele

 • EMP õpilaste õppemaksud ulatuvad umbes 895,20 eurost 3898,20 euroni aastas.
 • Esimene osamakse on 895,20 eurot.
 • Teine osamakse on muutuv. See arvutatakse perekonna sissetuleku alusel: õpilased paigutatakse ISEE deklaratsiooni kohaselt erinevatesse sissetulekuklassidesse.
 • Teine osamakse põhineb ka õppekavas sisalduvate krediitide arvul (CFU / ECTS).
 • I poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline iga-aastane õppekava vahemikus 46–73 CFU, mis vastab 100% -le õppemaksu tasumisest.
 • Teisel poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline iga-aastane õppekava umbes 30 CFU-st, mis vastab 50% -le õppemaksu tasumisest.

Õppemaksud EMP-välistele üliõpilastele

 • Õppemaksud väljaspool Euroopa Majanduspiirkonna üliõpilasi vastavad automaatselt 3898,20 € suurusele panusele.
 • Esimene osamakse on 895,20 eurot.
 • Teine osa vastab 3003 eurole. Summa võib korrigeerida vastavalt õppekavas sisalduvate krediitide arvule (CFU / ECTS).
 • 1. semestril vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline aastane õppekava vahemikus 46–74 CFU, mis vastab 100% -le õppemaksu tasumisest (3003 €).
 • Teisel poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt standardne iga-aastane õppekava umbes 30–32 CFU, mis vastab 50% -le õppemaksu tasumisest (1501,50 €).

Video esitlus

Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem