Programmi kohta

German University of Technology in Oman (GUtech) ja Brescia ülikool Itaalias teevad koostööd, et pakkuda magistrikraadi tööstuslikus tootmises

MEng-programm keskendub kahele strateegilisele sektorile, nimelt materjali kaevandamisele ja töötlemisele ning uuenduslikule, kõrgele automatiseerimisele ja säästvale tootmisele.

Programm võimaldab õpilastel saada kindlaid ja põhjalikke teadmisi mustade, värviliste ja polümeermaterjalide kaevandamise, tootmise, katsetamise ja juhtimise, komponentide tootmiseks uute täiustatud materjalide kasutamise ja erilise tähelepanu all oleva taimelogistika alal. ettevõtluse arendamise ja ettevõtluse teemal.

Õpilased õpivad, kuidas masinat juhtida, tootmistsüklit kujundada või tootmisprotsesse optimeerida, kasutades selleks juhiste simulatsiooni tarkvara GUtech Labs. Selles “virtuaalses keskkonnas” omandatud teadmised annavad õpilastele võimaluse süveneda masina käitamise või tootmisprotsessi optimeerimise probleemidesse, ilma et töökojas tehtaks kalleid ja aeganõudvaid katsetöid.

Partnerülikooli kohta

Brescia ülikool (UniBS) loodi ametlikult 1982. aastal. Selles on 4 kooli (meditsiin, tehnika, majandus ja õigus), mis pakuvad 24 bakalaureuseõppe programmi ja 16 magistrikraadi umbes 15 000 õppuriga. Tugev pühendumus meditsiinivaldkonna materjalide ja protsesside uuendustegevusele võimaldab Brescia ülikoolil keskenduda oma tegevuses peamiselt inimeste tervisele ja rikkusele ning keskkonda oma kultuuriliste ja teaduslike piirkondade integreerimise kaudu ning koostöös Itaalia ja rahvusvaheliste partnerid, kes töötavad tervishoiu, majanduslik-tööstusliku ja sotsiaal-institutsionaalse valdkonnas, et saada teadmisi uute põlvkondade harimiseks ja aktiivseks osalemiseks Brescia, Itaalias ja üldiselt kogu maailmas.

GUtech ja Brescia ülikool teevad koostööd erinevatel tasanditel ja paljudes valdkondades, sealhulgas üliõpilaste ja professorite vahetus ning uute õppeprogrammide väljatöötamine.

Karjäär ja õppimisvõimalused

Magister insener tööstustootmises

  • Metallitootmis- ja ümbertöötlemisettevõtted
  • Tootmissüsteemid, arenenud materjalid ja tootmistehnoloogiad
  • Tootmisjuhtimine
  • Konsultatsioonifirmad
  • Tootmisettevõtted

Lisaks tööstusele võivad lõpetajad jätkata nõustamist ja teadlaskarjääri kas doktorantuuri kaudu akadeemilistes ringkondades või kommertsuuringute kaudu.

Struktuur

Magistriõpe tööstuslikus tootmises ja tootmises pakub GUtechi inseneri- ja arvutiteaduskonna teaduskonna osakond.

Õpilased võivad valida programmiga liitumise täistööajaga või osalise tööajaga. Kursusi õpetavad GUtechi õppejõud ja külalisprofessorid Brescia ülikoolist ja teistest tuntud ülikoolidest.

MEng programmi õpetatakse inglise keeles. Kasutatakse erinevaid hindamisvorminguid, sealhulgas kirjalikud ja suulised testid, seminaritööd ja magistritöö. Õpilased saavad valida, kas viia läbi magistritöö ja / või korraldada praktika Belgias, Itaalias.

Esimese poolaasta põhirõhk on õppeprogrammi põhialuste tutvustamisel materjalide tootmisel, traditsioonilistel tootmisprotsessidel ja tehnoloogiatel ning toodete ja protsesside testimise ja juhtimise meetoditel. Lisaks analüüsitakse kvaliteedijuhtimise ja ökonoomika põhimõtteid, pöörates erilist tähelepanu ettevõtlusele.

Teises semestris käsitletakse materjalikäitumise ja valiku küsimusi inseneriteaduslikust vaatepunktist, kus on spetsialiseerunud kursused arenenud tootmisprotsesside, uuenduslike tootmissüsteemide, tehaste juhtimise ja logistika alal.

Kolmas poolaasta keskendub mikrokomponentide ja nanopindade tootmises kasutatavatele arenenud tehnoloogiatele, kohalike maakide tootmistehnoloogiatele, pöörates erilist tähelepanu ohutus- ja keskkonnaküsimustele, toote olelustsükli hindamisele ja ringlussevõtule ning projektijuhtimisele. Neljandal semestril peavad õpilased kirjutama magistritöö.

Täitmise nõuded

Õppenõuded koosnevad kontakttundidest (klassis, ekskursioonil või praktiliste laboritööde ajal) ja nendega seotud individuaalsetest õppetöödest (seotud kirjanduse lugemine, eksami ettevalmistamine, seminaride või referaatide kirjutamine ja magistritöö vormistamine).

Lõpetamise saamiseks peavad üliõpilased läbima magistritööga kokku 120 ECTS ainepunkti.

Ajavahemik

Täiskoormusega õppivatelt üliõpilastelt oodatakse programmi läbimist neljal semestril, osalise tööajaga tudengitel on oodata lõpetamist kaheksa semestrit.

Graduate ülekandmine

Õpilased saavad taotleda kuni 50 protsendi ECTS ainepunktide ülekandmist klassidest, mis on lõpetatud enne nende vastuvõtmist GUTEchi. Ülekande krediiti hindavad igal osakonnal vastava osakonna õppejõud.

Sisenemise nõuded

Akadeemilised nõuded

Tunnustatud bakalaureusekraad mehaanika, tootmise, tööstuse, CAD / CAM, protsessi, materjaliteaduse või samaväärsetes õppevaldkondades. Vastav töökogemus võib kompenseerida tuletamist kitsast seotud õppevaldkonnast.

Keelenõuded

Taotlejad peavad esitama piisavad inglise keele oskuse tõendid (nt TOEFL 79 Interneti-põhine test, IELTS 6.0 või samaväärne).

Tasud

Taotluse tasu

Enne taotluse menetlemist on vajalik tagastamatu tasu OMR 100.

Õppemaksud

MEng IPM kraadi omandamiseks ja omandamiseks on vaja kokku 120 EAP ainepunkti (ECTS CP). Tasud arvutatakse 115 OMR-i alusel ECTS-i kohta.

Stipendiumivõimalused

Pakume edukatele kandidaatidele kakskümmend (20) stipendiumi, mis katavad 30 protsenti õppemaksust. Nende stipendiumide jaoks eraldi taotlust ei ole.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust German University of Technology in Omanis »

Viimati uuendatud September 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
okt 2020
Duration
2 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,800 OMR
Õppetasud varieeruvad sõltuvalt iga mooduli ainepunktidest. Kohaldatavat tasu OMR 115 hinnatakse iga ECTS AP jaoks. Enne taotluse menetlemist on vajalik tagastamatu tasu OMR 100.
Deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2020
End Date
sept 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 15, 2020

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 2020

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 15, 2020
End Date
sept 2021