112897_23_Teleccommunication-Eng_EN.jpg

Missioon ja eesmärgid

Telekommunikatsioonitehnoloogia Laurea Magistrale (vastab magistrikraadile) sisaldab täiustatud ja uuenduslikku õppekava, mis sisaldab multidistsiplinaarseid kursusi Interneti-teenuste ja -rakenduste, sidesüsteemide, multimeediasignaali töötlemise, optiliste ja raadiosidetehnoloogiate ning kaugseire valdkonnas. Õpilased saavad valida viis võimalikku rada (kõik õpetatakse inglise keeles): Networks; Side; Signaalid; Tehnoloogiad; Internet Engineering (viimane koostöös Laurea Magistrale'iga arvutiteaduses ja inseneriteaduses); või määratlema oma isikliku õppeprogrammi suure hulga olemasolevate kursuste kaudu.

Saadaval on viis spetsialiseerumist:
Võrgustikud, side, signaalid, tehnoloogiad, internetitehnoloogia (ühine kraad arvutiteaduse inseneriga).

Kohustuslikud kursused
Liikluse teooria, Võrgu projekteerimine, Digitaalne side, Digitaalne signaalitöötlus, Operatsioonide resark.

Vabatahtlikud spetsialiseeruvad kursused
Traadita võrgud, multimeedia Internet, asjade Internet, heli- ja videosignaalid, traadita süsteemid, antennid ja levitamine, võrgu turvalisus ja krüptograafia, radari- ja lokaliseerimissüsteemid, optilised kommunikatsioonid.


Karjäärivõimalused

Meie lõpetajad on insenerid, kes on kommunikatsioonisüsteemide projekteerimise eksperdid, suhtlusvõrkude korraldamine ja haldamine, mis on osa suurest internetist ning kommunikatsiooniteenuste määratlemisest ja kohandamisest. Karjäärivõimalused on kättesaadavad mitte ainult traditsioonilises telekommunikatsioonisektoris (operaatorid ja tootjad), vaid paljudes teistes, mille jaoks on kommunikatsiooniteenused üliolulised (näiteks rahandus, energia, tootmine, avalikud teenused, kaubandus jne).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Politecnico di Milano

Vaata veel 40 kursust Politecnico di Milanois »

Viimati uuendatud Aprill 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,900 EUR
Õppemaksud kolmandate riikide üliõpilastele: 3900 eurot aastas. ELi üliõpilaste õppemaksud ulatuvad programmi kaheaastaseks kestuseks umbes 900 kuni umbes 3900 eurot aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Politecnico di Milano (english version)

Polimi International Students: Colombia

Polimi international students: USA

Buddy Project - Rogerio and Yiwei

Buddy Project - Sophie and Leonardo