Hariduselt telekommunikatsiooni insener

Üldine

Programmi kirjeldus

112897_23_Teleccommunication-Eng_EN.jpg

Missioon ja eesmärgid

Telekommunikatsioonitehnoloogia Laurea Magistrale (vastab magistrikraadile) sisaldab täiustatud ja uuenduslikku õppekava, mis sisaldab multidistsiplinaarseid kursusi Interneti-teenuste ja -rakenduste, sidesüsteemide, multimeediasignaali töötlemise, optiliste ja raadiosidetehnoloogiate ning kaugseire valdkonnas. Õpilased saavad valida viis võimalikku rada (kõik õpetatakse inglise keeles): Networks; Side; Signaalid; Tehnoloogiad; Internet Engineering (viimane koostöös Laurea Magistrale'iga arvutiteaduses ja inseneriteaduses); või määratlema oma isikliku õppeprogrammi suure hulga olemasolevate kursuste kaudu.

Saadaval on viis spetsialiseerumist:
Võrgustikud, side, signaalid, tehnoloogiad, internetitehnoloogia (ühine kraad arvutiteaduse inseneriga).

Kohustuslikud kursused
Liikluse teooria, Võrgu projekteerimine, Digitaalne side, Digitaalne signaalitöötlus, Operatsioonide resark.

Vabatahtlikud spetsialiseeruvad kursused
Traadita võrgud, multimeedia Internet, asjade Internet, heli- ja videosignaalid, traadita süsteemid, antennid ja levitamine, võrgu turvalisus ja krüptograafia, radari- ja lokaliseerimissüsteemid, optilised kommunikatsioonid.


Karjäärivõimalused

Meie lõpetajad on insenerid, kes on kommunikatsioonisüsteemide projekteerimise eksperdid, suhtlusvõrkude korraldamine ja haldamine, mis on osa suurest internetist ning kommunikatsiooniteenuste määratlemisest ja kohandamisest. Karjäärivõimalused on kättesaadavad mitte ainult traditsioonilises telekommunikatsioonisektoris (operaatorid ja tootjad), vaid paljudes teistes, mille jaoks on kommunikatsiooniteenused üliolulised (näiteks rahandus, energia, tootmine, avalikud teenused, kaubandus jne).

Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem