Haridusjuhtimise meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Haridusjuhtide meeskond valmistab nii avaliku kui ka erakooli seadetes põhi-, kesk- ja keskastme kandidaate mitmesuguste juhirollide (nt õpetaja juhi, osakonna juhataja, juhataja) jaoks. Programm pakub haridustöötajatele teadmisi, oskusi ja mõistmist, mida nad vajavad, et edukalt praktiseerida oma õpiorganisatsiooni juhtivaid juhte.

Õppekursused põhinevad mõistmisel, et muutuvad hariduskorralduse kujundamise ja juhtimise konkreetsed meetodid, kuid juhtkonna, otsuste tegemise, inimressursside ja osalusjuhtimisega seotud kindel teooria jääb samaks.

Üldiselt annab programm kandidaatidele laiendatud teadlikkuse koolijuhtide rollidest; võime tuvastada ja seada esikohale samme, mis juhivad haridusasutust pideva täiustamise poole; mitmesugused lähenemisviisid koolijuhtimisele, mis peegeldavad metoodika ja väljavaadete paindlikkust; võimalused õppida ja jagada ideid kolleegide ja teiste praktikutega; juhtimiskogemuse loomise võimalused; koolireformi ja innovatsiooni käsitlevate praeguste teadusuuringute teadmised; ja toetades enesekindluse arendamist, mis on vajalik teiste juhtimiseks.

Degree Valikud

Haridusliku juhtimise keskuses on kaks võimalust:

  • Koolijuht, K-12 sertifikaat
  • Haridusjuhtimine, mitte sertifitseerimine

Vaadates, kuidas edendada oma haridust väljaspool kaptenit? Teenige oma kõrghariduse omandamise tunnistuse (CAGS) haridusjuhtimises.

Vastuvõtutingimused

Haridusjuhtide vastuvõtukoolituse nõuded vajavad meie veebipõhise avalduse esitamiseks järgmisi materjale

  • 3,0 või parem bakalaureuse kursuste puhul
  • Ametlikud ärakirju mis tahes / kõik kolledži tasandi tööd
  • Kolm professionaalset soovitusi
  • Praegune jätkamine
  • Intressiaruanne
  • NH elukoha kinnitamise vorm (ainult NH elanikud)
  • $ 75 taotluse esitamise lõiv
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 g ... Loe edasi

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 graduate students. Näita vähem