Haridusjuhtimise haridus magistriõppes

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas haridusjuhtimise programm on teie jaoks õige?

Kas sulle meeldib teha koos teistega koostööd? Kas olete keegi, kes armastab juhtivaid üliõpilasi ja on pühendunud nende edule? Kas tunned, et olete inspireeritud tulevaste põlvkondade mentorist? Kui jah, siis võib haridusjuhtide karjäär olla teie jaoks õige elukutse!

Master of Education (MEd) haridusliku juhtimise pakub õpilastele kolme kontsentratsiooni valida: õppekava juhtimine, K-12 avaliku kooli juhtimine ja mitteavalik / harta kooli juhtimine . Kõik programmid on riiklikult heaks kiidetud ja nende eesmärk on välja töötada Florida ja kogu riigi koolide silmapaistvad juhid, juhendajad ja administraatorid.

Selle programmi eesmärk on anda soovijatele koolijuhid 21. sajandil juhtimise jaoks vajalikke vahendeid. Õppekava on praegune, teaduslikel alustel ja keskendunud rakendustele haridusasutustes kõigil tasanditel. Kursusi õpetavad ka õppejõud, kellel on mitmekesised haridusalased kogemused, sealhulgas koolijuhtimine, ringkonnavalitsus ja ülikoolide õpetamine ja teadustöö. Pidades silmas paindlikkust ja toetust, on need kursused mõeldud töötavatele spetsialistidele.

Need hõlmavad näost-näkku, online-ja hübriid klassi, mis võimaldab täiskoormusega haridustöötajad täita oma programmid nii vähe kui viis semestrit. Teaduskond ja akadeemilised nõustajad aitavad teil välja töötada plaani, mis vastab teie vajadustele ja sobib teie ajakavaga. Tänu veebipõhisele tugiteenustele ja teenustele on klõpsu kaugusel, annab USFSM isikupärastatud abi.

Igal kontsentratsioonil on haridusjuhtimises ainulaadne fookus; õpilasi julgustatakse kaaluma oma karjääri eesmärke, et määrata sobiv kontsentratsioon.

 • K-12 avalik kooli juhtimine (PSD): Tõhusad koolijuhid peavad olema keskendunud õppejuhid, kes on võimelised juhtima erinevaid kooliasetusi. Kontsentratsiooni edukas läbimine täidab kraadiõppe ja õppekava põhinõudeid Florida atesteerimiseks I taseme K-12 haridusalases juhtimises - haldusklassis. Pange tähele, et programmi ja / või kursuse nõuded võivad muutuda, osariigi seadusandlike volituste kohaselt, Florida osariigi haridusosakonna programmi kinnitusstandardid ja akrediteerimise kriteeriumid.
 • Mitteavalik või koolikoolitus (NPC): hariduse nägu muutub kogu riigis ning tekkimas on palju era-, harta-, alternatiiv- või iseseisvaid koole. See kontsentratsioon on mõeldud haridusjuhtide ametikohtadele mitteavalikes K-12 seadetes, mis ei vaja Florida administraatori sertifikaati. Programm rõhutab juhtimise elemente, mis on seotud juhendamise, otsustusprotsesside, tugeva õpikeskkonna loomise, poliitilise ja sotsiaalse konteksti ning juhtimisega. Selle koondumise lõpetanutel pole Florida administraatori sertifikaati.
 • Õppekava juhtimine (CUL): Selle koondumise lõpetajad viivad juhtimisoskused õppekavadele keskendunud rollidesse koolides, ringkonna kontorites ja haridusega seotud organisatsioonides. Koondumise eesmärk on õpetada ja hinnata K-12 õpetajate või teiste koolitajate õppekava, juhendamise ja ametialase arengu tõhusa juhtimise teadmisi, oskusi ja tahteid. See koondumine ei vasta kõigile administraatori sertifitseerimise nõuetele.

Vastuvõtutingimused

Põhinõuded - kõik kontsentratsioonid
 • Taotlejad peavad vastama ülikooli nõuetele
 • Bakalaureusekraad regionaalselt akrediteeritud asutuses või rahvusvahelises ekvivalendis.
 • Minimaalselt 3,00 GPA 4,00 skaalal ülemise rajooni bakalaureuseõppe kursuste korraldamisel piirkondlikult akrediteeritud asutuses. Taotlejad, kelle GPA on alla 3,00, peavad esitama viimase viie (5) aasta GRE hinded. Kui ülemise jaotuse GPA on alla 3,00, pöörduge enne kursuste läbimist võimaluste vastuvõtmise nõustaja poole.
 • Kolm (3) soovituskirja, milles käsitletakse taotleja teadmisi ja juhtimispotentsiaali. Vähemalt üks kolmest (3) viitenumbrist peab pärinema taotleja praeguselt või hiljutiselt otselt juhendajalt.
Lisanõuded - konkreetne kontsentratsioon

K-12 riiklike koolide juhtimiskontsentratsioon (PSD)

 • Kehtiva Florida kutseõpetaja kutsetunnistuse dokumendid (palun esitage praeguste sertifikaatide väljatrükk FLDOE koolitaja sertifikaadi otsingust)
 • Õpetamine täiskohaga lepingu alusel vähemalt kaheks (2) aastaks. Vajalik võib olla kinnitus.
 • Inglise keele tõend muude keelte kõnelejate (ESOL) koolituse jaoks (3-tunnine kursus või 60 tundi piirkondlikku täienduskoolitust; kandidaadid, kellel seda koolitust ei ole, peavad täitma TSL 5085).
 • Eelleping (lühike avaldus, milles kirjeldatakse kraadi omandamise kogemusi ja eesmärke).
 • Tõhusate koolitajate põhistandardite eduka demonstreerimise dokumentatsioon, mis on esitatud Florida koolitaja edusammudes (FEAPs), ja dokumenteeritud kogemus õpilaste kasumi saavutamise kohta. Kandidaadid, kes ei tööta Florida avalikus koolipiirkonnas, võivad esitada samaväärse dokumentatsiooni kaheaastase tõhusa juhendamise kohta koos õpitulemustega.

Mitteavalik või koolijuhtide koondumine (NPC)

 • Dokumentatsioon, kas kandidaat asub haridusasutustes või otsib seda haridusasutuses era-, mitteavalikus, hartas või muus kooliasutuses, mis ei vaja Florida osariigi sertifikaati.
 • Eelleping, milles arutatakse töökogemusi ja huvisid.

Õppekava juhtimise kontsentratsioon (CUL)

 • Rahuldav kahe (2) aasta jooksul pärast bakalaureuse õpetamist või rahuldava õppekavaga seotud kogemusega (eelistatav K-12) kas Florida kutseõpetaja kutsetunnistusega (palun esitage praeguste sertifikaatide väljatrükk FLDOE koolitaja sertifikaadi otsingust) või kirjaga töölevõtva asutuse kinnitus.
 • Eesmärkide deklaratsioon (1-2 lehekülge), kus arutatakse täiskasvanutega töökogemuste ja õppekavade juhtimise huvide üle.

Märkus. Kui te ei vasta ülaltoodud kriteeriumidele, pöörduge lõpetanud nõustaja poole.

Topeltkontsentratsiooni võimalus

Kandidaadid, kes soovivad osaleda kahes koondumises, peavad saama luba mõlemasse koondumisse astumiseks ja kõigi kraadinõuete täitmiseks. Lisateabe ja nõuete saamiseks pöörduge kraadiõppe nõustaja poole.

Rahvusvahelised kandidaadid

Kõik taotlejad, kelle emakeel on muu kui inglise keel või kes on omandanud kraadi väljaspool Ameerika Ühendriike asutatud asutuses, peavad vastama ülikooli nõuetele seoses rahvusvahelise lõpetanute vastuvõtuga (nt TOEFLi hinded jne). Lisaks neile ülikoolinõuetele peavad hariduskooli taotlejad esitama järgmised andmed:

 • Väliskursuse välimine kursuste kaupa kursuste kaupa tunnustatud välisagentuuri poolt, mis põhineb ametlikel ärakirjadel kumulatiivse ja kõrgema taseme GPA arvutustel;
 • Sotsiaalkindlustusnumber praktika- või kliinilist haridust nõudvates õppeprogrammides;
 • Muu teave, mida huvipakkuv programm nõuab (nt lõputööde eksami hinded jne).

Portfell

Elektrooniline portfell on peegeldav nurgakivitegevus, mis võimaldab üliõpilasel hindava hinnanguna sünteesida oma akadeemilist õppeprogrammi, valdkonna kogemusi ja erialase praktika saavutusi. See valmib EDA 6945 Practicumi osana. See asendab terviklikku eksamit.

Taskstream

TaskStream on veebipõhine elektrooniline portfell, mida nõutakse School of Education (SOE) programmide õpilastelt. See annab võimaluse dokumentide, sealhulgas kriitiliste ülesannete, üleminekupunktide projektide, dispositsiooni enesehindamiste ja selliste vormide nagu Filed-Work ja mitmekesisuse jälgimise vormid esitamiseks instruktoritele tagasiside saamiseks ja hindamiseks. Neid hinnanguid kasutatakse kandidaatriikide edusammude hindamisel Florida õppeosakonna teaduskonna ja vajaduse korral asjakohaste kutseorganisatsioonide kehtestatud standardite täitmise suunas. SOE teaduskond analüüsib hinnangute andmeid ja kasutab neid programmi kavandamiseks, et tagada pidev täiustamine.

Tuleviku karjäär

Haridusalase juhtimise lõpetanuid otsitakse haldusametitele Sarasota, Manatee ja Charlotte'i maakonna koolipiirkondades, kuna neil on haridusvaldkonnale spetsiifiline juhtimiskoolitus. Mis magistrikraadi haridusliku juhtimise alates USFSM , lõpetajad alustavad karjääri spetsialistidena, kellel on teaduslik USFSM . USFSM lõpetanud jätkavad tööd järgmiselt:

 • Osakonnajuhatajad
 • Õppekava spetsialistid
 • Asedirektorid
 • Direktorid
 • Piirkondliku tasandi administratsiooni liidrid
Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of ... Loe edasi

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of the way: your discoveries, your growth, your dreams. Näita vähem