Haridusjuhtimise ja juhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kuidas mõistame haridusorganisatsioonide juhtimise keerukust? Kuidas arendada end reflektiivsemate juhtide ja juhtidena? Kuidas saaksime panustada sotsiaalselt õiglaste haridussüsteemide arendamisse?

Ülevaade

Arendage oma arusaamist juhtimispraktikast nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Kriitiliselt tegeleda juhtimise ja juhtimise teooriatega, sealhulgas muutuste mudelitega. Arendada oskusi ja teadmisi juhtrolli saavutamiseks kogu haridussektoris.

Võib-olla olete hiljuti lõpetanud, lootes saada haridusjuhiks. Selle kursuse kaudu on meie eesmärk arendada oma oskusi refleksiooni praktikuna ja valmistada teid ette haridusalase juhtpositsiooni jaoks.

Kritiseerite seda ruumi, kus töötate (või loodate karjääri teha), õppides teooriaid, mis rikuvad teie eeldused hariduse kohta ja seavad väljakutse teie mõtteviisidele. See on nii, et saaksite aru erinevatest viisidest, mida võiksite töökohal juhtida ja juhtida.

Teil kujuneb arusaam peamistest haridusliku juhtimise teooriatest, sealhulgas ümberkujundav, ümberkujundav ja eetiline juhtimine. See hõlmab juhtkonna suhete uurimist ja tõhusate organisatsioonide arendamist. Samuti kaalute, kuidas hariduskontekst võib mõjutada juhtimispraktikat ja kuidas saate kujundada hariduslikke tulevikuid.

Tavaliselt uurite kolme põhiosa ja kahte valikuüksust. Need valikuvõimalused annavad teile võimaluse süveneda valdkondadesse, milles olete kirglik, nagu globaalne poliitika või praktiline kogukonnaprojekt.

Omadused ja eelised

 • Meie kursus on mõeldud inimestele, kes soovivad haridusasutustes juhtida või praegu tegutseda juhtimis- või juhtimisülesannetes.
 • Saate valida valikuühikud, mis kajastavad teie karjäärisoove ja -huve.
 • Meie praktikapõhine valikuline üksus võimaldab õpilastel läbi viia iseseisva uuringu, mis põhineb praktiseerimises osalemisel ja / või praktikutega.
 • See kursus on üks neljast kursusest, mis moodustavad meie täisajaga kaptenid koolituskursustel. Teil on mõned õppesessioonid õpilastega meie teistel täiskoormusega kursustel, mis võimaldavad teil teha koostööd eri erialade vahel ja olla osa elavast, kraadiõppega õppijate kogukonnast.

Karjääri väljavaated

Sa arendad oskusi, mis aitavad sul hariduses juhtida või juhtida. Magistriõpe omandanud haridusliku juhtimise ja juhtimise eriala lõpetanuna võivad mõned karjäärivõimalused, mida võiksite valida, sisaldada direktoriks saamist või rahvusvahelise kooli pidamist.

Sisenemise nõuded

Kehtivad õpetatavate kraadiõppeprogrammide Manchester Meetri vastuvõtu nõuded: Taotlejatel peab olema autasustatud kraad või kraadiõpe või kutsekvalifikatsioon, mis on tunnistatud võrdseks Suurbritannia autasu kraadiga. Muud kvalifikatsioonid või kogemused võivad olla vastuvõetavad, kui õpilased suudavad näidata Ühendkuningriigis kehtivatele kraadistandarditele vastavaid teadmisi ja oskusi.

Keelenõuded

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

Meie täistööajaga magistrikraad annab teile võimaluse uurida juhtimise ja juhtimise teooriaid ning kritiseerida, kuidas need on seotud teie töökeskkonnaga. Samuti saate välja arendada praktilisi oskusi oma teoreetiliste teadmiste rakendamiseks oma töökohal.

Esimesel ametiajal uurite tavaliselt uuringute kavandamise protsessi, sealhulgas uurimisküsimuste ja andmete kogumise lähenemisviiside sõnastamist. See aitab teil õppida oskusi, mida vajate oma doktoritöö jaoks.

Teisel ametiajal (alates jaanuarist) on teil tavaliselt võimalus valida kaks valikuühikut.

Võite valida praktikapõhise projekti, kus saate välja töötada praktilise kogukonna projekti. Võiksite uurida poliitikat ja lapsepõlve mõjutavaid globaalseid probleeme, näiteks uurida, kuidas vaesuses elavad lapsed oskusi arendavad. Või võite läbi viia konkreetse piirkonna sotsiaalse õigluse kriitilise analüüsi.

Lõplik töö on väitekiri ja te valite teema. Varasemad väitekirjade teemad on hõlmanud seda, kuidas andmeid kasutatakse tõhusa hariduse hindamiseks ning kuidas juhirolli rakendatakse haridusvõrgustike ja kooliahelate kaudu.

Tavaliselt hakkate oma väitekirja kallal töötama ka teisel ametiajal. Teile määratakse juhendaja ja teil on lisaseadmeid, mis toetavad teid selliste ülesannetega nagu kirjanduse ülevaade, kirjutamine akadeemilistel eesmärkidel ja andmete analüüs.

Aasta 1

Üheaastase kursuse jooksul saate katta järgmisi üksusi:

Tuumaelektrijaamad

 • Juhtimine ja juhtimine haridusseadetes
 • Sissejuhatus hariduslike ja sotsiaalsete uuringute disaini
 • Dissertatsioon

Optsiooniüksused

Valite kahe variandi hulgast:

 • Koostööprojekt
 • Globaliseerumine, sotsiaalne õiglus ja sotsiaalsed muutused
 • Identiteet, võrdsus ja laste õigused
 • Sõltumatu uuring
 • Erinevuste, puuete ja erivajaduste juhtimise põhiküsimused
 • Praktikapõhine projekt
 • Transformatiivne ja eetiline juhtimine haridusseadetes
Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 55% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 45% sõltumatu uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam
Paigutuse valikud

Ehkki selle kursuse jaoks ametlikku praktikakohta pole, võite külastada haridusasutust, et õppetunde ja õpetamismeetodeid jälgida valikuvõimaluse üksuse praktikapõhise projekti kaudu.

Tavaliselt teete kindlaks huvipakkuva piirkonna ja koostate ettepaneku, mis sisaldab asukohta, mida soovite külastada. Näiteks võite vaadata keskkoolis loodusainete tunde.

Laste-, noorte- ja hariduskool

Meie lapsepõlve-, noorte- ja haridusuuringute kool on spetsialiseerunud lastele ja noortele, peredele ja kogukondadele keskendunud haridusvaldkondade õpetamisele ja uurimistööle.

Osakond teeb sotsiaalsete ettevõtete projektide alal koostööd kogukondade, partnerite, kohalike omavalitsuste ja kunstiorganisatsioonidega ning on olnud oma valdkonnas arengute esirinnas juba üle 20 aasta.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: täistööajaga töötasu: 8 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • ELi-välised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 15 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 kr, raamatute ja trükkimise puhul kuni 100 kr. Valikuline kogukulu: 400 kr.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem