Ülevaade

MA Haridusjuhtimise ja -juhtimise programm on välja töötatud hariduse ja avaliku sektori spetsialistide jaoks, kes soovivad oma esimest juhtivat positsiooni. See magistriprogramm annab teile võimaluse parandada oma oskusi ja teadmisi mitmesugustel juhi- ja juhtimisteooriatel ja raamistikel.

Programm tugineb silmapaistvatele erialastele teadusuuringutele maailma juhtivas haridus- ja sotsiaalteaduste instituudis, pakkudes üliõpilastele kõige olulisemaid teoreetilisi teadmisi, mida nad peavad oma praktikat toetama. See protsess hõlmab kriitiliselt muutuste juhtimise, organisatsiooni kultuuri ja juhtkonna mõju organisatsioonilisele efektiivsusele seotud mudeleid. Õpilased õpivad juhtimise ja juhtimise teooriaid ning rakendavad neid oma töökohal

Me tervitame kogu EL-i rahvusvahelisi taotlusi täiskoormusega marsruudil ja õpilasi toetavad igal etapil MMU International.

Kursuse omadused ja eelised

 • Teaduskonna Haridus- ja Sotsiaaluuringute Instituudi (ESRI) spetsialiseerunud uurimis- ja õpetamisoskused
 • ESRI koostöösuhted, sealhulgas külaliste kõnelejad ja konverentsid
 • Uurige meie 139 miljoni naelsterlingi Brooksi hoones, millel on maailmatasemel õpetamise ja õppimise võimalused
 • Haridus-ja teadusministeeriumi QS World Ülikooli pingeread, mis sel nädalal avaldati Times Higher'iga, paigutati Hariduskolleegium ülemaailmseimatele 250 pakkujatele.

Karjääri väljavaated

See programm sobib neile, kes tegelevad või soovivad juhtimis- ja juhtimisrolli haridusasutustes. See arendab ja parandab teie oskusi ja mõistmist viisil, mis parandab teie töökoha rolli ja võimaldab teil veenvalt väljendada ja põhjendatult põhjendatud, uuenduslikke ja strateegilisi muutusi praktikas edasi arendada.

Samuti on olemas võimalused uuringute läbiviimiseks Ülikooli Haridus- ja Sotsiaaluuringute Instituudis (ESRI), mis on Ühendkuningriigis üks juhtivaid haridusalaste uuringute ja hindamise keskusi.

Kursuse üksikasjad

Term 1 ühikut

 • Sissejuhatus hariduslike ja sotsiaalsete uuringute disaini

See üksus on ühendatud teiste täistööajaga magistri auhindadega ning võimaldab arvestada teadmiste loomisega hariduse juhtimise ja juhtimise alal.

 • Juhtimine ja juhtimine haridusseadetes

See üksus uurib erinevaid haridusjuhtide diskursusi ja asjakohaseid juhtimisteooriaid ja kontseptsioone.

Term 2 ühikut:

Õpilased võtavad kaks valikulist üksust, mis arendavad oma võimet kriitiliselt osaleda avaldatud teadustöös ja arendada oma teadustöö oskusi oma huvialade toetuseks:

 • Koostööprojekt
 • Globaliseerumine, sotsiaalne õiglus ja sotsiaalsed muutused
 • Identiteet, võrdsus ja laste õigused
 • Sõltumatu uuring
 • Erinevuste, puuete ja erivajaduste juhtimise põhiküsimused
 • Praktikapõhine projekt
 • Transformatiivne ja eetiline juhtimine haridusseadetes

Tingimused 2 ja 3

 • Dissertatsioon

Riiki sisenemise nõuded

Standard Manchester Met täidab vastuvõtu nõuded õpetatakse kraadiõppe programmid kehtivad: taotlejad peavad olema auhinnaga kraadi või kraadiõppe diplom või kutsekvalifikatsioon tunnustatud samaväärne Ühendkuningriigi autasud kraadi. Muu kvalifikatsioon või kogemus võib olla vastuvõetav, kui õpilased suudavad näidata Ühendkuningriigile vastavaid diplomi standardeid kohaseid teadmisi ja oskusi.

Keelenõuded
Rahvusvahelistel taotlejatel peab IELTS 6,5-s olema näidatud inglise keele nõuded vähemalt 5,5-ga mis tahes komponendis või samaväärsel tasemel.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,500 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: 8 500 £ aastas. ELivälised ja Kanalisaarte õpilased: 14 500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date