Ülevaade

Meie magistrid haridusjuhtidel on praktikapõhine kursus ambitsioonika ja varakult karjääri koolijuhtide jaoks.

Kursus kasvatab teadmisi ja mõistmist, mida peate teadliku strateegilise nägemuse, väärtuste ja eesmärkide saavutamiseks praktikas rakendama - aitamaks teil muutusi juhtida, et kõik seal, kus te töötate. Oma õpingute abil arendate edasi oma juhtimis- ja juhtimispraktikat toetavas, loomingulises ja väljakutselises õppekeskkonnas.

Paindlik õppemetlus ning näost näkku ja online-õpetuse kombinatsioon lihtsustavad teie kursuste kohandamist olemasolevate kohustustega, samal ajal kui praktikapõhine õpe on teie kutsestandardite raamistikus.

Pange tähele: kandidaadid kraadiõppe tunnistustele "Into Headship" ja "Headship" peavad olema sponsoritud nende kohaliku omavalitsuse poolt, et taotleda selle magistriõpinguid Scottish College of Educational Leadership kaudu.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 on Šotimaal hariduse esimene koht - Guardian University Guide 2018

# 2 Suurbritannias haridustasemel 10 kohaline edetabel - Complete University Guide 2019

# 3 Omandada oskused kooskõlas GTCS kutsestandardite raamistikuga

Kursuse eesmärgid

Kursus toetab soovivate haridusjuhtide professionaalset kasvu ja võimaldab teil tõhusalt kaasa aidata oma tavade ja laiema professionaalse kogukonna tavade parendamisele. Täpsemalt, see aitab teil välja töötada kriitilise mõtlemise vahendid oma tegevuse tõhustamiseks ja GTCS-i poolt määratletud strateegilise juhtkonna ja juhtimisoskuste arendamiseks. Kursuse eesmärk on toetada ka tugevate professionaalsete võrgustike arendamist nii kursusel kui ka väljaspool seda.

Professionaalsed akrediteeringud

Mõlemad "Into Headship" moodulid sellel kursusel on akrediteeritud Šotimaa üldise õpetamise nõukogu (GTCS) poolt.

Kursuse üksikasjad

Saada Šotimaal peamised oskused ja kasvatada hariduse tipptaseme riiklikus raamistikus.

Haridusjuhtimise MSc (erialase kvalifikatsiooniga juhtkonnale) kursusel on kolm etappi:

  • Keskastme juhtimine
  • In Headship - üks selle MSc põhikomponentidest on kohustuslik kvalifikatsioon kandidaatidele, kes taotlevad õpetajakohta Šotimaal alates 2020. aastast.
  • Peadis

Õpetamine

Magistriõpe keskmes on haridusjuhtimine spetsialisti kvalifikatsioonijuhiks, mis on integreeritud "Into Headship" moodulitesse. Selle kursuse elemendi on akrediteeritud Šotimaa üldõppejõud, mis tähendab, et see tööpõhine magistrikursus sisaldab nii professionaalset kui ka akadeemilist auhinda.

Seda kursust pakutakse ainult osalise tööajaga. Õppeaeg on harilikult magistrikursuseks tavaliselt kolm aastat, kuigi seda programmi ei kavatseta üle võtta kolme järjestikuse aasta jooksul. Sa pead täitma kuus moodulit magistrikraadi.

Moodulid edastatakse kombineeritud õppe vormingus, mille eesmärk on hõlbustada nii individuaalset kui ka ühistööd. Vorming on näost-näkku seminaripäevade segu, juhendatud iseseisev õpe, veebipõhine ja tööpõhine õpe.

Kursuse direktor

Dr Valerie Drew

vmdrew@stir.ac.uk

44 (0) 1786 466270

Peamised töötajad

Kursuse direktor dr Valerie Drew on Scottish College of Educational Leadership riikliku disainerühma uus kohustuslik spetsialist kvalifikatsiooni juht. Ta on ka sotsiaalteaduskonna aluseks oleva ProPELi alaline komitee, kutsealase praktika uurimise rahvusvaheline võrgustik, haridus ja õpe.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
36 kuud
Osakoormus
Price
- Põhimude moodulite 1 ja 2 rahastamise kava otsustab Šoti valitsus.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi