Hariduskeskuste kvaliteedi juhtimise ja juhtimise magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe juhtimises ja juhtimises hariduskeskuste kvaliteedile näost-näkku ja veebirežiimis Francisco de Vitoria ülikoolis on suunatud koolidirektorite, juhtide ja õpetajate koolitamisele ja professionaalsemaks muutmisele.

sissejuhatus

Kui olete alati unistanud hariduskeskuse juhtimisest, on see täiuslik koolitus selle elluviimiseks.

Hariduskeskuste juhtimine on praeguse haridusvaldkonna üks keerukamaid ja vastuolulisemaid teemasid. Mõned põhjused on seotud juurdepääsusüsteemi muutustega, seadusandlike ja koolitusnõuetega või organisatsiooni juhtimismeetodite uuendamisega, mis on vajalikud juhtimisfunktsiooni tõhusaks ja tulemuslikuks arendamiseks ning vastavalt uutele sotsiaalsetele ja haridusnõuetele. .

Hariduskeskuste kvaliteedi juhtimise ja juhtimise magistrikraad on suunatud koolijuhi, juhtide ja õpetajate koolitamisele ja professionaalsusele, tagades nende ettevalmistuse ühe ülesande täitmiseks, mis kujutab endast mis tahes organisatsiooni põhilist kvaliteeditegurit haridus

Nõuded, mis on seotud keskuste suurema autonoomsusega, vastutus ressursside kasutamisega ja juhtimissuutlikkuse tugevdamine keskustes.

Kui soovite laiendada teavet magistrikraadi kohta hariduskeskuste suunas veebirežiimis, kontrollida nende saadaolevaid kohti või saata oma sisseastumisavalduse, saate seda teha meie koostööpartneri Magister kaudu telefonil 912986418 või e-posti aadressil info@magister.co.uk

Magister hõlmab oma näost-näkku modaalsuses akadeemilisse programmi rahvusvahelist nädalat, mis toimub 8. – 11. Aprillil 2019. Selle programmi moodustamine ühendab akadeemilised sessioonid äri- ja kultuurikülastustega, et luua ainulaadne ruum kraadiõppe kõrghariduse valdkonnas, mis hõlbustab liikuvust ja võimaldab täiustada professionaalsete ja isiklike suhete võrgustikku läbi isikupõhise metoodika ning kutsub esile refleksiooni ja avatuse teistele reaalsustele.

Eesmärgid ja pädevused

Hariduskeskuste juhtimise ja juhtimise magistri eesmärk on:

 • Tutvustada erinevate riikide keskuste juhtimise ja juhtimise kõige uuemaid teooriaid ja süsteeme, samuti Hispaania haridussüsteemi nõudeid ja õiguslikke nõudeid.
 • Süvendada õppekeskuste juhtimise, juhtimise ja tõhusa hindamise erinevate funktsioonide täitmisega seotud tehnikaid ja peamisi tegureid.
 • Rakendage omandatud teoreetilisi teadmisi haridusorganisatsioonide tegelikule praktikale, et saada parimad tehnilised ja konkurentsivõimelised kutsekvalifikatsioonid.
 • Rakendada haridusasutuste kvaliteedi parandamiseks mudeleid, strateegiaid ja menetlusi.

Sisenemisprofiil

 • Ülikooli lõpetajad on huvitatud oma karjääri arendamisest koolijuhtimise valdkonnas.
 • Direktorid ja haridusjuhid, kes soovivad oma ülesannete professionaalsemaks muutmiseks juhtimis- ja juhtimismeetodeid süvendada.

Välisüliõpilased, kelle emakeel ei ole hispaania keel, peavad tõendama selle keele B2 taset ametliku sertifitseerimise teel, mille vanus ei ületa 5 aastat ja mis tuleb esitada enne magistriõppesse astumist.

Milleks see teid ette valmistab

 • Te teate õpilaste ja nende keskkonna psühholoogilisi ja sotsioloogilisi omadusi, nende mõtteviisi ja nende ümbritsevat maailma.
 • Te olete teadlik keskuste organisatsioonidest ja nende sisemisest dünaamikast, teadma, milline on asutuse sotsiaalne sisestamine, õppekavade arendamine, strateegiad ja didaktilised oskused ning õppimise eesmärgid.
 • Õpid kontrollima hindamise ja õpetajate kvaliteedi ning kutsekvaliteedi tähendust ning arendama välja koolitusalgatusi ja didaktilisi ning kommunikatiivseid oskusi.
 • Te omandate vajalikud vahendid konkurentsivõimeliste haridusprojektide läbiviimiseks, et muuta need vanematele kõige atraktiivsemaks.
 • Tänu isikupärastatud juhendamisprogrammile teate individuaalselt oma otseseid võimalusi juhtimise ja juhtimise osas.

tavad

Praktikad tuleb läbi viia programmi teisel poolaastal ning nende määramisel võetakse arvesse õpilase huviala ja pädevusi. Praktika liigendamiseks nii näost näkku kui ka veebipõhises versioonis saab üliõpilane valida endale huvipakkuva keskuse, millega ta oleks nõustunud selle realiseerimise, mis eeldaks selle keskuse ja Francisco de Vitoria ülikooli vahelise lepingu allkirjastamist. .

Ülikooli magistri välispraktika eesmärk on omandada kogemusi ja omandada professionaalseks praktikaks vajalikud oskused ja võimed.

Just praktika võimaldab teistes õppeainetes omandatud teoreetiliste teadmiste rakendamist. Selleks on vajalik, et üliõpilane paneks mõne aja jooksul ettevõtte elusse.

Praktikakeskused antakse vastavalt õpilaste profiilile ja huvidele; vastavalt oma kogemustele ja omadustele antakse ettevõttele koht, kus üliõpilane kasutab oma tavasid. Praktika käigus määratakse üliõpilasele kaks juhendajat: Business Tutor ja Ülikooli juhendaja.

Kokkuleppel on Ettevõte pühendunud üliõpilaste edusammude jälgimisele, hindamisele, toetamisele ja hindamisele koos ülikooli juhendajaga, tagades üliõpilase juhendamise ja konsulteerimise. Ettevõtte juhendaja esitab protsessi lõpus hindamisaruande, mis aitab kaasa nimetatud õpilaste hindamisele.

Välispraktika lõppedes hindavad kõik praktikaprotsessis osalevad töötajad rahulolu nimetatud protsessiga.

Mõned keskused, kus varasemates väljaannetes olid ülikooli magistriõppe juhtimise ja hariduskeskuste kvaliteedijuhtimise magistrandid:

 • CEI "Adela Abrines"
 • Pozuelo täiskasvanute keskus
 • Edith Steini kolledž
 • Vázquez de Mella kool
 • San Patricio kool
 • Cluny kolledž
 • Everesti kolledž
 • Monte Tabori kool
 • Padre Piquer kolledž
 • Santa María La Blanca kool
 • Gredos San Diego ühistu
 • Alegría imikukool
 • Kutsekoolid Padre Piquer
 • Kuningliku Kolledži koolid Pías San Fernando
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

La Escuela de Postgrado y Formación Permanente de la Universidad Francisco de Vitoria, antes Área de Postgrado y Consultoría, se consolida como centro en el año 2019, siendo inscrito como tal en el Ce ... Loe edasi

La Escuela de Postgrado y Formación Permanente de la Universidad Francisco de Vitoria, antes Área de Postgrado y Consultoría, se consolida como centro en el año 2019, siendo inscrito como tal en el Centro de Universidades, Centros y Títulos (RUCT) del Ministerio de Educación. Cuenta con más de 20 años de experiencia en formación y consultoría en las diferentes áreas de conocimiento, contribuyendo a la formación continua, integral y de especialización que la sociedad demanda y necesita. Näita vähem