Umbes

Haridus võib mõnikord olla igav ja ebatõhus. Me saame seda muuta, tunnustades ja arendades seda kontseptsiooni, mida me üksi üksi ei õpi. Me õpime alati, suhtlege kellegagi või midagi, näiteks:

  • Inimesed, kes on rohkem teadlikud kui meie (õpetajad või arenenud kaasõpilased)
  • Inimesed, kes on samavõrra teadlikud kui meie (eakaaslased või meeskonnad)
  • Artefaktid (meie ümbritsev keskkond, raamatud, arvutid jne)

Kui olete huvitatud sellest suhtlemisest kõrgetasemeliste teadusuuringute tundmaõppimisest ja läbiviimisest, võite õppimis-, õpetamis- ja juhendamises tõesti vahet teha.

Kvaliteetne programm

Haridusteadused: õppimine koostoimimisel on tunnistatud kvaliteetseks programmiks ja Madalmaade erinevate hinneorganisatsioonide poolt on antud mitu kõrget hinnangut. Tuntud Keuzegid Magistriõpe 2018 märgistusega Educational Sciences: Õppimine vastastiktoimelisuses on parim hindamisprogramm, mis tähendab, et selle Masteri hinnangulised kategooriad on erakordselt suured.

Teadustöö keskendunud

Seda programmi pakuvad Haridus- ja Pedagoogikaosakond, mis kuulub Utrecht University sotsiaal- ja käitumisteaduste teaduskonda. Programm põhineb haridus- ja õppimistöö prioriteetvaldkonnas, mis on kaasatud kohalikesse, riiklikesse ja rahvusvahelistesse teadusuuringute võrgustikesse.

Rahvusvaheliselt orienteeritud

Mitu riiki hõlmavate üliõpilaste kohalolek annab teile võimaluse uurida hariduse ja õppimise probleeme laiemalt rahvusvaheliselt. Lisaks pakutakse külalistele loenguid ja uurimisseminare välismaalt pärit teadlasi ja teadlasi. Me soovitame kõigil õpilastel osaleda rahvusvahelistes teadustööseminarides või praktikale välismaal.

Multidistsiplinaarne

See multidistsiplinaarne kaheaastane programm võimaldab teil sünteesida teadmisi haridusest, psühholoogiast, neuroteadusest ja keeleteadusest. Meie õppejõudude hulgas on erinevad distsiplinaarsed taustad, nagu arenguhooldus, psühholoogia, eksperimentaalne psühholoogia, inimese liikumisteadused, keeleteadus, pedagoogika, loodusteadused ja sotsioloogia. See laia vaateväljavaade aitab teil välja arendada terviklikud väljavaated haridusalaste teaduste teemadel.

Programmi eesmärk

Lõpetades selle magistriõppe programmi, saate oma haridus- ja õppeteadmiste hulka hästi kvalifitseeritud haridustöötaja. Teil on põhjalikud teadmised praeguste arengute, õppimise ja õpetamise teooriate ning hariduse ja õppimise neurobioloogilise aluse kohta. Lisaks sellele on teil vahendid ja eriteadmised, et viia läbi haridusalaseid kvaliteetseid teadusuuringuid. Programm valmistab teid võrdselt hästi karjääri Ph.D. kandidaat või rakendusrühmana väljaspool akadeemilisi ringkondi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 77 kursust Utrecht Universityis »

Viimati uuendatud September 2, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
Hollandi ja teiste ELi / EMP üliõpilaste (kohustuslik tasu 2019-2020): 2 083 eurot. ELivälised / EMP üliõpilased (institutsionaalne tasu): 2018-19: 15 575 eurot, 2019-20 eurot: 16 600 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date