Üks programm, kaks eriala Kui olete huvitatud pedagoogilistest teadustest, pakub Radboud University kõikehõlmavat ja rangeid magistriõppekavasid, mis valmistavad teid praeguse tööturule mitmesugustes ametikohtades. Kui soovite, et soovite saada kliinilise juhendajaks, poliitikanõustajaks, õpetajakoolitajaks, arendajaks, poliitikakorraldajaks, teaduriks, treeneriks, juhendajaks või treeneriks, võib pedagoogika magistriõpe aidata teil omandada vajalikud teadmised ja kogemused. Sõltuvalt teie huvidest võite valida spetsialiseeruda ühele kahest valdkonnast: Mitmekesisused noortehoolduses või andekas haridus. Lisateavet nende erialade kohta saate lugeda!

Spetsialiseerumine 1: mitmekesised noorsooteenused Selles magistriõppes saate teada, kuidas erinevused, nagu rahvus, religioon, sugu, seksuaalne eelistus või sotsiaalmajanduslik klass, võivad mõjutada laste ja noorte kogemusi. Sa õpid, kuidas nad end väljendada nende probleemide kohta, ja millistel viisidel peate neid eripära arvesse võtma professionaalse pedagoogina. Selles programmis saate keskenduda poliitikale, uuringutele ja / või nõustamisele. Lisaks saate valida konkreetse sihtrühma või teema (nt etnilised vähemused, sugu, seksuaalsus) ja järgida selliseid kursusi nagu "Sugu ja mitmekesisused organisatsioonides", "Vaesus, heaolu ja sotsiaalne õiglus", "Migratie en Interreligieuze Studies", "Feminist Classics "ja" Community Outreach Project ". Teid soovitatakse sobitada nii oma praktika kui ka oma magistritöö kirjutamisega teie huvi teema osas. Me hõlbustavad teie praktilist koolitust välismaal kevadsemestril

799_RU-studentSterrenbosch.jpg

Spetsialiseerumine 2: andekas haridus Kas olete huvitatud väljapaistvatest ja andekatest lastest ja noorukitest koosnevatest väljakutsetest ja probleemidest koos kooliga ja väljaspool seda? Kas soovite osaleda nende probleemide lahendamisel ja nende probleemide lahendamisel? Rahvusvaheline magistriprogramm "Õnnistatud haridus" on viis, kuidas saada andekate haridus- ja hooldustööstuseks. Õppeprotsesside ja õpikeskkonna loengutes ja õppegruppides (millest üks saabub ülikoolis välismaal) omandab magistriõppe üliõpilane ülevaate õpilaste üldiselt ja andekate laste, noorukite ja eriti noorte täiskasvanute spetsiifilistest omadustest ja probleemidest. Õppetöös "Andekate õpetamine" keskendute konkreetsetele teadustöödele ja tavadele, mis puudutavad andekate haridust ja tööd üksikisikute ja / või andekate õpilaste rühmade praktilistel juhtudel. Te parandate oma akadeemilisi teadustöö oskusi ja saate tundmaõppimisega seotud probleemide diagnoosimise ja käsitlemise kohta õppida ja õpiks andma antud teoreetilisi teadmisi konkreetse haridusolukorra abil andekate õpilastega. Pärast programmi lõpetamist saavad õpilased tundmaõppimisega seotud probleeme, neid analüüsima ja uurima ning suutma kaasa nende probleemide lahendamisele.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Bakalaureuse nõue

Selle magistriõppe taseme saamiseks peate täitma bakalaureusekraadi Pedagoogikaõpetuses. Välismaise bakalaureusekraadi üliõpilased peaksid olema läbinud kursused sellistes valdkondades nagu (16 ETCSi või rohkem): (eriline) haridus ja õppimine, arenguhäire psühholoogia, neuroteadus, psühhopatoloogia, lapsevanemaks olemine, noortehooldus, eetika ja filosoofia.

2. Akadeemiline kirjutamine ja kriitiline mõtlemine (15 EAP või rohkem)

Nagu näitavad kursused, kus olete koostanud väitekirja, essee või uurimistöö aruande. Teie kirjalik töö tuleb näidata koos oma avaldusega. Teie akadeemilisi oskusi ja võimet täita Ameerika psühholoogilise assotsiatsiooni (APA) avaldamisnõudeid hinnatakse.

3. Empiiriline uurimistöö (20 EAP või rohkem)

Te olete läbinud sotsiaalteadustes kasutatavate uurimismeetodite kursused, sealhulgas teadmised üksikisikutevaheliste ja -investeeringute kohta (nt eksperimendid, uuringud, vaatlusuuringud) ja psühhomeetriaga.

4. Professionaalse hoiaku säilitamine (8 EAP või rohkem)

Te olete läbinud (terapeutiliste) intervjuu tehnikate kursused või olete läbinud internatuuri.

5. Inglise keele oskus

Et osaleda selles magistriõppes, peate olema sujuvalt nii kirjalik kui suuline inglise keelt. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor ≥80
  • IELTS skoor on ≥6,0
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

Tähtajad

Programmid algavad septembris ja jaanuaris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill (või november).
  • EMP üliõpilased: 1. mai (või detsember).

Kvaliteedimärgis

See programm ka hinnati "Parim magistriõppesse" ajakirja Elsevier iga-aastasest parimatest kraadiprogrammidest.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date