Lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste üliõpilaste ja töötajatega? Liituge meiega 16. novembril 2019 toimuval meistrite lahtiste uste päeval !

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taust pedagoogika või sellega seotud erialadel
 • Hankige oskused ja teadmised teooriate kohta süsteemide kohta, mis mängivad rolli käitumises ja laste kasvatamises ning kasvatuses
 • Arendada noorte, sealhulgas andekate ja erineva taustaga laste vajaduste laiemat mõistmist, et mõista parimaid lähenemisviise nende erinevuste lahendamiseks
 • Valmistage end ette kasvataja, terapeudi, teadlase või poliitikakujundaja karjääriks

Miks õppida pedagoogikateadusi Radboud University ?

Radboud University pedagoogiliste teaduste Radboud University võimaldab teil valida kahe spetsialiseerumise hulgast, evakueerides kas noored hooldamisel või andekas hariduses . Tegelikult on Radboud andeka hariduse programm Hollandis ainus omalaadne programm. Sarnaselt teeb noortehoolduse spetsialiseerumine mitmekesisust tihedat koostööd Sooliste Uuringute Instituudiga, mis on ainus omalaadne haridus- ja teadusasutus Hollandis. Ja programm teeb koostööd Radboudumci meditsiinilise hariduse soolise mitmekesisuse ja mitmekesisuse keskusega.

Lisaks meie ainulaadsetele programmidele on teil võimalus uurida mitmesuguseid teemasid, sõltuvalt valitud erialast. Samuti ümbritsevad teid maailmatasemel teadlased ja õppejõud, kes aitavad teid oma uurimistöös juhendada.

Samuti saate kasu meie ülemaailmsest võrgustikust koos teiste ülikoolide, organisatsioonide ja teadusinstituutidega, kui plaanite välismaale praktikakohta minna.

Mida sa õpid?

Te uurite tervishoiupoliitikat, kuna see on seotud teie spetsialiseerumisega, ja uurite teoreetilisi teadmisi, et arendada oma teema mõistmist ja paremini mõista noortehoolduse väljakutseid.

Selle programmi ajal saate oma teadmised enda uurimiseks kasutada, arendades oma ideid isikliku juhendaja kõrval ja uurides kirglikke teemasid.

Karjääri väljavaated

Kui olete huvitatud pedagoogilistest teadustest, pakub Radboud University kõikehõlmavat ja ranget magistriprogrammi, mis valmistab teid ette mitmesugustel ametikohtadel praegusel tööturul. Ükskõik, kas soovite saada kliiniliseks juhendajaks, poliitika nõustajaks, õpetaja koolitajaks, arendajaks, poliitikaametnikuks, teadlaseks, koolitajaks, juhendajaks või treeneriks, võib pedagoogika magistrikraad aidata teil omandada selleks vajalikke teadmisi ja kogemusi. Sõltuvalt teie huvidest võite spetsialiseeruda ühele kahest valdkonnast: mitmekesisus noortehoolduses või andekas haridus. Nende erialade kohta saate lisateavet!

Spetsialistid

 • Noortehoolduse mitmekesisused
  Selles magistriprogrammis saate teada, kuidas erinevused nagu etniline kuuluvus, religioon, sugu, seksuaalne eelistus või sotsiaalmajanduslik klass võivad mõjutada laste ja noorte probleeme. Saate teada, kuidas nad nendes küsimustes end väljendavad ja kuidas peate professionaalse pedagoogina neid erinevusi arvesse võtma. Selles programmis saate keskenduda poliitikale, teadusuuringutele ja / või nõustamisele. Lisaks võite valida kindla sihtrühma või teema (nt etnilised vähemused, sugu, seksuaalsus) ja külastada selliseid kursusi nagu „Sugu ja mitmekesisus organisatsioonides”, „Vaesus, heaolu ja sotsiaalne õiglus”, „Migratie en Interreligieuze Studies”, „Feminist Classics ”ja„ Community Outreach Project ”. Teid julgustatakse sobitama nii praktilist koolitust kui ka magistritöö kirjutamist huvipakkuva teema kohta. Lihtsustame teie praktilist koolitust välismaal kevadsemestril
 • Andekas haridus
  Kas teid huvitavad väljakutsed ja probleemid, millega andekad ja andekad lapsed ja noorukid kooli ees ja väljaspool kohtuvad? Kas soovite osaleda nende väljakutsete lahendamisel ja nende lahendamisel? Rahvusvaheline magistriprogramm "Andekas haridus" on viis saada andeka hariduse ja hoolduse spetsialistiks. Õppeprotsesside ja õpikeskkonna teemalistes loengutes ja õpperühmades (millest üks toimub välismaal asuvas ülikoolis) saab magistrant ülevaate üldisemalt üliõpilaste ning andekate laste, noorukite ja eriti noorte täiskasvanute konkreetsetest omadustest ja probleemidest. Kursusel „Andekate harimine“ keskendute konkreetsetele teadusuuringutele ja tavadele, mis käsitlevad andekat haridust, ning tööle üksikute ja / või andekate õpilaste rühmade praktiliste juhtumitega. Parandate oma akadeemilisi teadusuuringute oskusi ja õpite andekatega seotud probleemide diagnostika ja ravi alal ning õpite neid teoreetilisi teadmisi andekate õpilastega konkreetses haridusolukorras rakendama. Pärast programmi läbimist on õpilastel võimalus andekusega seotud probleeme ära tunda, analüüsida ja uurida ning aidata kaasa nende probleemide lahendamisele.

Vastuvõtutingimused

Pedagoogikateaduste valdkonna teadmised (16 EAP või rohkem)

Olete läbinud kursused sellistel teemadel nagu:

 • (eri) haridus ja õppimine
 • arengupsühholoogia
 • neuroteadus
 • psühhopatoloogia
 • lapsevanemaks saamine
 • noortehooldus
 • eetika ja filosoofia

Akadeemilise kirjutamise oskus ja kriitiline refleksioon (15 EAP või rohkem)

 • Nagu näitavad kursused, kus olete koostanud väitekirja, essee või uurimistöö aruande. Teie kirjalik töö tuleb näidata koos oma avaldusega. Teie akadeemilisi oskusi ja võimet täita Ameerika psühholoogilise assotsiatsiooni (APA) avaldamisnõudeid hinnatakse.

Empiirilise uurimistöö oskus (20 EAP või rohkem)

Olete läbinud kursused

 • sotsiaalteadustes kasutatav uurimismetoodika, sealhulgas teadmised indiviididevaheliste ja siseste teadusuuringute kavandamise kohta (nt eksperimendid, uuringud, vaatlusuuringud) ja psühhomeetria
 • Teil on andmeanalüüsi tarkvaraga seotud praktiline kogemus ja oskate vastavalt APA standarditele kvalitatiivseid või kvantitatiivseid tulemusi aru anda ja neid tõlgendada.

Professionaalse suhtumise säilitamise oskus (vähemalt 8 EAP)

 • Olete läbinud (terapeutilise) intervjuu tehnikate kursused või teinud praktika

Keelenõuded

Selles magistriprogrammis osalemiseks peate valdama vabalt nii kirjutatud kui ka räägitud inglise keelt. Inglise keelt emakeelena kõnelevad inimesed, kellel pole Hollandi bakalaureusekraadi või VWO diplomit, vajavad ühte järgmistest:

 • TOEFL skoor ≥550 (paberipõhine) või ≥80 (Interneti-põhine)
 • IELTS-i skoor ≥6,5
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

* Taotlejad loetakse inglise keelt emakeelena kõnelejaks, kui nad on pärit Austraaliast, Kanadast (välja arvatud Quebec), Iirimaalt, Uus-Meremaalt, Singapurist, Suurbritanniast, USA-st või Lõuna-Aafrikast.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Programmid algavad veebruaris

 • EMP-välised üliõpilased: 1. november
 • EMP tudengid: 1. detsember

Kvaliteedimärgis

See programm ka hinnati "Parim magistriõppesse" ajakirja Elsevier iga-aastasest parimatest kraadiprogrammidest.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 29 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,143 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
nov 1, 2019
1 Nov (non-EEA students) or 1 Dec (EEA students)
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
nov 1, 2019
1 Nov (non-EEA students) or 1 Dec (EEA students)
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
nov 1, 2019
1 Nov (non-EEA students) or 1 Dec (EEA students)
End Date

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date