Haridustehnoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissepääs Brošüür rahvusvahelise haridustehnoloogia magistriõppe programmi Central China Normal University

1. Ülevaade programmist

Haridusalase infotehnoloogia kooli pakutav haridusalase tehnoloogia programm (SEIT) kiideti Hubei provintsivalitsuse peamiseks distsipliiniks ja oli akrediteeritud üheks riiklikuks sihtprogrammiks. 2012. aastal kiideti see Hubei provintsi kõikehõlmava distsipliiniarengu projekti pilootprogrammi heaks. Haridustehnoloogia programm hõlmab kahte innovaatilist õpetamis- ja uurimisplatvormi: e-õppe riikliku tehnilise uurimiskeskuse ja kunsti riiklikku eksperimentaalõppekeskust, mis teeb selle ülemaailmselt rohkem kui 200 institutsiooni hulgas, kes pakuvad sama distsipliini Hiinas. Programm on tuntud oma tugevast mõjust sellistes valdkondades nagu juhendamine ja arendamine, kaugõppe teooria ja tehnoloogia ning haridusalase teabeteenistus.

2. Programmi eesmärgid

Programmi lõpetanutele peaks omandama haridustehnoloogia valdkonna põhilised teooriad, meetodid ja tehnoloogiad ning olema võimelised ja oskused iseseisva haridusalase uurimistöö ja õpetamise alal haridustehnoloogia valdkonnas.

3. Õppekava mudel

Magistriõppe programm keskendub teoreetilise aluse loomisele, sõltumatute teadustöö oskuste arendamisele ning teooriate ja praktika vahelistele sidemetele. Selle eesmärk on aidata õpilastel saada terviklikku ja süstemaatilist ülevaadet haridustehnoloogia eriala ajaloost, praegusest olukorrast ja edasistest suundumustest. Iga üliõpilane programmis määratakse määratud nõustaja, kuid saab nõustamist ja juhendamist ka nõustamiskomisjon. Kui üliõpilased osalevad uurimisrühmas, peaksid nad järgima teadusuuringute juhtimise mudelit ning osalema akadeemilises tegevuses ja aruteludes regulaarselt teiste rühmaliikmetega. Nõustaja juhendamisel eeldatakse, et õpilased arendavad oma oskusi analüüsimiseks, probleemide lahendamiseks ja uuenduslikeks uuringuteks.

4. Õppekava pakutakse

Haridustehnoloogia programmi magistrikraadi jaoks vajalike ainete koguarv on 36 ainepunkti. Nende seas omandatakse 4 ainepunkti praktilise rakenduse kaudu ja 2 ainepunkti teenitakse akadeemilises tegevuses. Valitud põhikursused on loetletud alljärgnevas tabelis.

Ei

5. Programmi teaduskond

Yang Hao, professor. Tema uurimus keskendub e-õppele, kursuste väljatöötamisele ja õppimise ja tunnetamise teooriale. Samuti arutas ta haridustehnoloogia valdkonna uusi teemasid. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Qingtang Liu, professor. Tema uurimistöö hõlmab e-õpet, digitaalset autoriõiguse kaitset ning teadmiste kaevandamist ja teenuseid. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Jiuming Yang, professor. Tema teadusuuringute huvid hõlmavad õpetamise disaini, õpetajaharidust ja online-õpet. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Mingzhang Zuo, professor. Tema uurimus keskendub haridustehnoloogia, haridusliku informatiivsuse ja digitaalse meedia teooriale ja rakendamisele.

Chengling Zhao, professor, doktoriõpetaja. Tema teadusuuringute huvid hõlmavad haridustehnoloogia, haridusteabe töötlemise ja arvutite rakendamist hariduses ning infotehnoloogia ja õppekavade integreerimiseks teooriaid, meetodeid ja rakendusi. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Zhang Yi, professor. Tema teadustöö keskendub õppetehnoloogia põhiteooriale ja praktikale, õppetehnoloogia ja mängupõhise õppe õpetamise ja hindamise strateegiale. Ta õpetab inglise ja hiina keeles.

Mingwen Tong, professor. Tema teadusuuringute huvid hõlmavad mobiilse õppe sisu kohandamise tehnoloogiat, digitaalse ressursside juhtimist ja hindamist ning õppurite modelleerimise teooriat ja tehnoloogiat. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Wenhui Peng, professor. Tema teadusuuringute huvid hõlmavad e-õppe käitumist ja õppimise analüüsi. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Jixin Wang, professor. Tema uurimus keskendub digitaalõppe teooriale ja praktikale. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Junqi Wu, professor. Tema uurimus keskendub haridustehnoloogiale, infoteaduste ja -tehnoloogia haridusele ning informatsioonile ja õpetajaharidusele. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Zhao Gang, professor. Tema teadusuuringuteks on digitaalõppe tehnoloogia, intelligentne multimeedia infotöötlus, arvutite nägemine ja videovalve. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Zhonghua Wang, dotsent. Tema uurimus keskendub hariduse teabeallikate ja infotehnoloogia kujundamisele ja arendamisele hariduses. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Wenhao Li, professor. Tema uurimus keskendub õppeteadustele, õpetajakoolitusele ja informatsioonide õpetamise reformile. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Jiang Ling, dotsent. Tema uurimus keskendub infotehnoloogia rakendamisele hariduses, infotehnoloogia kursuste õpetamise teooriale ja õpetajate koolitusele. Ta õpetab inglise ja hiina keeles.

Xudong Zheng, dotsent. Tema uurimus keskendub haridustehnoloogia põhiteooriale. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Wang Xuan, dotsent. Tema uurimus keskendub intelligentsetele andmetöötlusele ja andmekaevandamisele. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Zhengbing Hu, dotsent. Tema uurimistöö keskendub infotehnoloogia ja -tehnoloogia, võrguturbetehnoloogia, traadita side ja infotehnoloogia haridusvahendite rakendamisele. Ta juhib alati õppijaid inglise ja hiina keeles.

Chaowang Shang, dotsent. Tema uurimus keskendub digitaalõiguste haldusele, veebiteenuste arvutamisele ning haridus veebisaidi ja infosüsteemi arendamisele. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Deng Wei, dotsent. Tema uurimus keskendub kujutise töötlemisele ja mustrite tunnustamisele. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Yantao Wei, dotsent. Tema uurimus keskendub kujutise töötlemisele ja mustri äratundmisele, arvutivaatele ja masinloole. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Luo Heng, lektor. Tema uurimus keskendub haridustehnoloogia ja õpetamismeetodite, juhendamise kavandamise ja ulatuslike avatud veebikursuste lõimimisele. Ta õpetab inglise ja hiina keelt.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in Wuhan, the capital of Hubei Province and a major hub of transportation in China, Central China Normal University is a key comprehensive university directly under the administration of the C ... Loe edasi

Located in Wuhan, the capital of Hubei Province and a major hub of transportation in China, Central China Normal University is a key comprehensive university directly under the administration of the Chinese Ministry of Education. The picturesque campus of over 2,000 Mu (330 acres) is nestled on Guizi Hill, bordering South Lake. As one of the universities on the list of 211 National Education Priority Project, Central China Normal University is highly recognized as an important base for cultivating brilliant talents for the country, as well as a superior training center for excellent teachers in higher learning institutions and high schools. Näita vähem