Haridustehnoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie magistriõppe programm on mõeldud õpetajatele, kes on põnevil võimalike tehnoloogiliste pakkumuste kohta õpilaste kaasamise ja õppimise suurendamiseks. Meie üliõpilased soovivad laiendada oma oskusi, et rakendada asjakohaseid tehnoloogiapõhiseid tegevusi oma õppekeskkonnas.

Haridustehnoloogia programmi praktiline kvaliteet käsitleb erinevusi tehnoloogia funktsionaalsuse mõistmises ja sellest, kuidas õpilasi õpetada. Täpsemalt öeldes ei ole mitte ainult põhjus, miks te kasutate tehnoloogiat, vaid seda, kuidas seda strateegiliselt rakendada.

Meie lõpetajad on valmis:

 • Aktiivsete õppemeetodite kasutamise optimeerimine asjakohaste tehnoloogiliste vahenditega.
 • Võtke kasutusele õppekava ja muutke see tänapäeva üliõpilaskonna jaoks.
 • Disainige ja õpetage veebi-, hübriid- või segatud kursusi.
 • Serveeri kolleegide peertehnoloogia treener.

Programmi üksikasjad

Haridustehnoloogia magistriõppe programm on mõeldud töötavatele spetsialistidele, kes on huvitatud nii digitaaltehnoloogia loovast uurimisest kui ka praktilisest rakendamisest.

Meie tähelepanu on alati anda õpilastele vahendid ja strateegiad, mida nad saavad kasutada oma õpikeskkonda kohe. Mõistame ka seda, et igal koolil on eri liiki ja ressursside hulk, seega uurime mitmesuguseid tehnoloogiavahendeid, milles rõhutatakse odavaid või tasuta ressursse.

Programm on kasulik nii K-12 kui ka järelõppejõudude õpetajatele, haridusjuhtidele, õppekavadele ja tehnoloogia spetsialistidele, tarkvaraarendajatele, ettevõtte koolitajatele ja teistele, kes on huvitatud digitaaltehnoloogia ja hariduse ristumisest.

USF-i haridustehnoloogia programm annab teile viis võimsat viise oma pedagoogilise tööriistakomplekti täiustamiseks ja mõju suurendamiseks tulevastele õppijatele. Sisestage kui õpetaja õpetaja, kõvasti tööd ja lahkuge järgmiselt:

 • Digitaalne juht
 • Digitaalne jutustaja
 • Digitaalse koolitaja
 • Digitaalne disainer
 • Digitaalse muutuse agent

Õppekava struktuur

Õppekava keskendub tehnoloogiliste vahendite arusaadavamale kasutamisele õpilaste kaasamise, motivatsiooni ja aktiivse õppimise suurendamiseks.

Magistriõpe kandidaate julgustatakse kasutama oma õppimist viivitamatuks rakendamiseks; muidugi projektid nõuavad õpilastel rakendada uusi oskusi distsipliini konkreetse sisu vajadustele.

Haridustehnoloogia programm aitab õpetajatel:

 • Rakendage klassiruumis ja väljaspool seda tehnoloogiaga tõhustatud hariduspraktikat.
 • Valmistuda arenema kiiresti muutuvate haridus-ja tehnoloogiliste maastike.
 • Mõistke haridussüsteemide struktuuri ja funktsiooni.

Selle projektipõhise magistri kraadi hindamine on portfelli veebisait, mis võib olla platvorm teistele haridustöötajatele jagamiseks ja koostööks ning elektrooniline jätk nende jaoks, kes soovivad oma karjääri edendada.

Programmi kohaletoimetamine

Klassid kohtuvad nädalavahetustel õpetamisel, alternatiivsete nädalavahetuste graafikuga ligikaudu kaks nädalavahetust kuus täiskasvanud õpilaste majutamiseks, kellest enamikel on täistööajaga töökohad ja muud kohustused. Haridustehnoloogia programm on kavandatud viieks semestriks (kaheks aastaks), sealhulgas suveks. Selles ajaskaalal lõpetamiseks võite planeerida kahe semestri kursusi.

Kursused

Kursused on jagatud viieks täiendavaks duosiks. Õpilased tavaliselt võtab kaks kursust iga semester viis semestrit.

Kursuse kirjeldused

DTTL 614: jagamine liikumiseks: digitaalne juhtimine - sarnaselt või mitte, tehnoloogia kiire areng on loonud rea jaotusi: need, kellel on juurdepääs ja need, kellel puudub; need, kes on rahul tehnoloogiaga ja kes ei ole; need, kes tunnevad tehnoloogia integreerimist oma töösse ja need, kes on rahul tööriistadega, mida nad alati kasutasid. Selle lõhe liikumine võib olla nii keeruline kui ka rahuldust pakkuv. Sellel kursusel uurime, kuidas digitaaltehnoloogiad aitavad lahendada olulisi pedagoogilisi probleeme, samuti luua uusi tõhusaid pedagoogilisi tavasid. Alustame teekonda uurimaks, millised digitaaltehnoloogiad akadeemiliste keskkondade ümberkujundamiseks tähendavad.

DTTL 602: Digital Leadership Lab - digitaaltehnoloogiad ei paku lihtsalt võimalusi; nad tõstatavad ka uusi probleeme ja väljakutseid. Selle algse labori käigus uurime, kuidas tõhusalt ja eetiliselt luua tahtlik digitaalne kohalolek teie õpikeskkonnas ja laiemas professionaalses kogukonnas. Samuti uurime, kuidas õpetada oma õpilastele sarnaseid, vanusele sobivaid oskusi. Lõpuks võitleme ka süsteemse ebavõrdsusega, mida digitehnoloogiad võivad avaldada ja vahendada.

DTTL 603: Made to Stick: harjutamise ajutine ettekujutus - see kursus uurib teadusuuringutepõhiseid tavasid, mis on suurepärased lubadused õppija tähelepanu hõivamiseks, säilitamise parandamiseks ja teadmiste integreerimise tugevdamiseks. Me uurime seda valdkonda digitaalõppe jutustuste objektiivi kaudu. Me kasutame Heathi venda kuut põhimõtet: lihtsat, ootamatut, konkreetset, usaldusväärset, emotsionaalset ja lugusid, mis on hüppelauad, et uurida digitaalsete narratiivide kasutamist hariduses.

DTTL 604: Digital Storytelling Lab - Selle kursuse eesmärk on tutvustada teile digitaalsel kujul häid haridusjutureid. Saate oma käed e-räpane helitootmise sisuliselt: salvestamine, redigeerimine, segamine ja jagamine. Alustame määratlusega kontseptsioonidest, mis pakuvad ennast heli esitusviisidele, liigutamisele storyboardingisse ja täielikku loomise protsessi. Kursus tutvustab ka ideede kaarte ja visuaalseid mudeleid. Õppige, kuidas ühendada heli visuaalsete mudelitega tõhusate integreeritud õpikogemuste loomiseks.

DTTL 605: Multimeedia õppimine - Multimeedia õppimise käigus uurime õppematerjalide vormi ja funktsioonide otsuseid. Me vastame küsimustele, miks mõni sisu ja esitlused "töötavad", samas kui teised jäävad korraks. Me juhindume oma eksamist teadusliku iseloomuga kognitiivse koormuse teooria ja multimeedia õppimise põhimõtete alusel. Nendest nähtustest lähtuv uurimus näitab viise, kuidas teha digitaaltoodetes lihtsaid muudatusi ja esitlused võivad oluliselt suurendada õpilaste õppimist. Kursuse käigus uurime teooriat, rakendame oma teadmisi olemasolevate õppematerjalide analüüsimisel ja lõpuks loome uusi materjale.

DTTL 606: Media Lab - me uurime visuaalse kommunikatsiooni maailma: piltidest videost ja spetsiaalsetesse käsitööndusse. Selles kursuses õpiksite tõhusamate visuaalsete õpikogemuste loomiseks põhjalikumalt rakendama multimeedia õppimise põhimõtteid. Kursuse esimene osa keskendub igat liiki infograafiliste piltide igakülgsetele õppematerjalidele fotokujutiste efektiivseks kasutamiseks. Kursuse teine ​​osa uurib videopõhiste õpikogemuste tõhusa ja tõhusa väljatöötamise võimalusi. Loomulikult jätate kursuse hästi varustatud, et luua libistatud või veebikoolituse kogemusi, mis kasutavad kõige paremini visuaalse kommunikatsiooni tehnikat.

DTTL 607: õppemudelid - me kõik oleme kuulnud maksimumist, et "hea õpetamine on hea õpetus". Kuid kuidas muutuvad pedagoogika ettekirjutused siis, kui meie klassiruumid enam ei vaata nii, nagu nad tegid kakskümmend aastat tagasi? Õppemudelites uurime, kuidas kohandada ja rakendada õppekavade disaini parimaid tavasid 21. sajandi klassiruumidele. Me keskendume efektiivsetele meetmetele, mis suurendavad osalemist, auhindade kujundamist, sisukat koostööd süvendades ja juhiste eristamist 1: 1, ümberpööratud, segatud ja veebiklasside jaoks.

DTTL 608: Design Lab - õpimismudelites töötasite välja ühe plaani või ühe põhjalikuma üksuse täieliku ümberkujundamise plaani. Disain Labis muudate nüüd oma plaani elukeskkonda hingavaks ja valmis kasutamiseks mõeldud õppekavaks, järgides Stanfordi d.koolis kasutatava disainimõtte viieastmelist protsessi. See kursus tugineb teie eelmiste laborikursuste ajal aukustatud oskustele ja annab teile võimaluse tahtlikult sobitada oma tehnoloogia repertuaari õppe eesmärkidega.

DTTL 609: muuda maailm siit - DTTL-programmi lõpetajaks olete kindel, et seisate silmitsi väljakutsetega, mis kutsuvad teid üles panema oma õppimise tegutsema ja juhtima eesmärki. Sellel projektipõhisel kursusel teete koostööd väikese projekteerimismeeskonnaga rikkaliku teenistusliku õppeprojektis reaalmaailma haridusalase vajaduse rahuldamiseks alakoormusega haridusasutuse või -rühma jaoks. Samuti uurime viise, kuidas digitaalsed tööriistad ja virtuaalne koostöö parandavad projektipõhiseid ja teenustel põhinevaid õpikogemusi väljaspool traditsioonilist klassiruumi.

DTTL 610: Capstone Lab - selles praktilises kulminatsioonis keskendume sellele, kuidas sünteesida kõik oma eelmised tööd üheks ilusaks professionaalseks veebisaidil, mida saate kasutada lähiaastateks oma ametialase esindatuse aluseks. Õppida veebi kodeerimise põhitõdesid, et iga õpetaja peab arendama pahandavaid, mobiilisõbralikke, tundlikke veebisaite. Teie veebisaidi portfelli peegeldus aitab teil näha, kuidas portfellipõhiseid projekte tänapäeva klassiruumis saab kasutada ja hõlbustada.

Õpitulemused

Haridustehnoloogia magistriõppes on seitse programmi tulemust.

Pärast haridusalase magistriõppe lõpetamist saavad õpilased:

 • Näidake digitaalse pedagoogika teoreetilisi sisulisi teadmisi.
 • Korrige ja hoidke vastavaid materjale haridusliku kogukonnaga jagamiseks.
 • Loo sihipärase digitaalse meediumiga joonistamine disaini ja multimeedia õppematerjalide kasutamise uurimisest.
 • Mõelge praktikale, et parandada pedagoogiat, areneda professionaalina ja parandada õppijate tulemusi.
 • Reageerige digitaalse pedagoogika kaudu süsteemsele õppimisele, kultuurilisele ja juurdepääsuelemendile.
 • Ühenda erinevate spetsialistide ja digitaalsete kogukondadega asjakohaselt, autentselt ja tõhusalt.
 • Aidake kaasa hariduse omandamisele.
Viimati uuendatud juuli 2018

Teave kooli kohta

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diver ... Loe edasi

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diverse San Francisco Bay area and beyond. Näita vähem
San Francisco , San Jose , Sacramento , Santa Rosa + 3 Rohkem Vähem