EFMD Epas Accredited

Mis on hariduse olemus ja eesmärk? Kuidas saab haridus edendada võrdsust? Mis loeb väärtuslikeks teadmisteks?

Ülevaade

Uurige hariduse vaidlustatud olemust, võttes arvesse hariduse filosoofia, sotsioloogia, poliitika ja ajaloo ideid, et saada sügavam ülevaade hariduse rollist ühiskonnas.

Meie magistrikursus kutsub teid mõtlema haridusele kriitilisemalt.

Vaatlete hariduse olemust ja rolli globaalsetel aegadel, selle suhet ühiskonnaga ja seda, kas see võib edendada sotsiaalset õiglust ja kaasatust.

Mõned teemad, mida võiksite kriitiliselt analüüsida, hõlmavad kohapõhist haridust; haridus ja globaalne majandus ning sooline ja rassiline ebavõrdsus hariduses.

Uurite kolme põhiosa ja kahte valikuühikut. Valikuühikud annavad teile võimaluse süveneda valdkondadesse, milles olete kirglik.

Võite valida praktikapõhise projekti õppimise, kus teil on võimalus uurida ja mõtiskleda praktika üle hariduskeskkonnas (muuseumidest koolideni), et parandada oma teadmisi. Võiksite uurida selliseid teemasid nagu puue ja hariduse erinevus ning kuidas haridusalane praktika võiks olla kaasavam ja sotsiaalselt õiglasem.

Või kui olete huvitatud lapsepõlvest ja noorpõlvest, võiksite läbi viia kriitilise analüüsi laste, spetsialistide või peredega seotud võrdõiguslikkuse ja võimaluste suurendamise alal.

Omadused ja eelised

 • Uurite hariduse riiklikke ja globaalseid tänapäevaseid probleeme ja arutelusid.
 • Valige valikuvõimalused, mis kajastavad teie karjäärisoove ja -huve.
 • Teil on võimalus lõpule viia praktikapõhine projekt, kus uurite haridusalases praktikas praktikat ja mõtisklete selle üle.
 • See kursus on üks neljast kursusest, mis moodustavad meie täisajaga kaptenid koolituskursustel. Teil on mõned õppesessioonid õpilastega meie teistel täiskoormusega kursustel, mis võimaldavad teil teha koostööd eri erialade vahel ja olla osa elavast, kraadiõppega õppijate kogukonnast.

Karjääri väljavaated

See magistrikraad valmistab teid ette haridusalase rolli jaoks avalikus või erasektoris.

Magistriõppe kaudu saate arendada kriitilise mõtlemise oskusi ja saada teoreetilisi teadmisi, et seada kahtluse alla olemasolev hariduspraktika ja kuidas see tulevikus toimiks.

Saate karjääri arendada sellistes valdkondades nagu sotsiaalteenused, hariduse juhtimine, hariduspoliitika ja teadusuuringud.

Võite töötada hariduskirjastuses, muuseumi- ja galeriihariduses, heategevusorganisatsioonides või õppimist toetavates organisatsioonides. Mõned lõpetajad jätkavad ka karjääri seotud valdkondades, sealhulgas ajakirjanduse, äri- ja finantsteenuste valdkonnas.

Sisenemise nõuded

Kehtivad õpetatavate kraadiõppeprogrammide Manchester Meetri vastuvõtu nõuded: Taotlejatel peab olema autasustatud kraad või kraadiõpe või kutsekvalifikatsioon, mis on tunnistatud võrdseks Suurbritannia autasu kraadiga. Muud kvalifikatsioonid või kogemused võivad olla vastuvõetavad, kui õpilased suudavad näidata Ühendkuningriigis kehtivatele kraadistandarditele vastavaid teadmisi ja oskusi.

Keelenõuded
 • Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

Te uurite peamisi kaasaegseid probleeme ja arutelusid hariduses nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Mõned teemad, mida võiksite kaaluda, hõlmavad haridust ja maailmamajandust, kohapõhist haridust ning selliste organisatsioonide nagu Maailmapank, OECD, ÜRO ja UNICEF rolli hariduses.

Uurite kolme põhiosa ja kahte valikuühikut.

Esimesel ametiajal uurite tavaliselt uuringute kavandamise protsessi, sealhulgas uurimisküsimuste ja andmete kogumise lähenemisviiside sõnastamist. See aitab teil õppida oskusi, mida vajate oma doktoritöö jaoks.

Lõplik töö on väitekiri, kus valite teema. Varasemad dissertatsiooni teemad on hõlmanud kunstipõhiste henna-õpitubade läbiviimine noorte tüdrukutega, et aidata neil saada suuremat jõudu, auto-etnograafiline uurimus, milles uuritakse keele ja identiteedi keerukust, ning IKT kasutamine Malaisia erakoolides.

Tavaliselt hakkate oma väitekirja kallal töötama teisel ametiajal (alates jaanuarist). Teile määratakse juhendaja ja teil on täiendusistungid, mis toetavad teid selliste ülesannete täitmisel nagu kirjanduse ülevaade, kirjutamine akadeemilistel eesmärkidel ja andmete analüüs.

Aasta 1

Üheaastase kursuse jooksul saate katta järgmisi üksusi:

Tuumaelektrijaamad

 • Sissejuhatus hariduslike ja sotsiaalsete uuringute disaini
 • Lapsepõlve rahvusvahelised võrdlused
 • Dissertatsioon

Optsiooniüksused

Valite kahe variandi hulgast:

 • Koostööprojekt
 • Globaliseerumine, sotsiaalne õiglus ja sotsiaalsed muutused
 • Identiteet, võrdsus ja laste õigused
 • Sõltumatu uuring
 • Erinevuste, puuete ja erivajaduste juhtimise põhiküsimused
 • Praktikapõhine projekt
 • Transformatiivne ja eetiline juhtimine haridusseadetes
Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 55% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 45% sõltumatu uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam
Paigutuse valikud

Kuigi sellel kursusel ametlikku praktikakohta pole, võite külastada haridusasutust, et omandada oma huvidega seotud kogemusi valikuvõimaluse üksuse praktikapõhise projekti kaudu.

Tavaliselt teete kindlaks huvipakkuva piirkonna ja koostate ettepaneku, mis sisaldab asukohta, mida soovite külastada. Näiteks võite vaadata keskkoolis loodusainete tunde.

Teie määramine üksuse jaoks kajastab teie tähelepanekuid ja mõju edaspidisele praktikale. See annab teile võimaluse oma teadmisi oma rollile rakendada.

Teie praktikakoht võib olla igas haridusasutuses, näiteks muuseum, kool või heategevusorganisatsioon.

Laste-, noorte- ja hariduskool

Meie lapsepõlve-, noorte- ja haridusuuringute kool on spetsialiseerunud lastele ja noortele, peredele ja kogukondadele keskendunud haridusvaldkondade õpetamisele ja uurimistööle.

Osakond teeb sotsiaalsete ettevõtete projektide alal koostööd kogukondade, partnerite, kohalike omavalitsuste ja kunstiorganisatsioonidega ning on olnud oma valdkonnas arengute esirinnas juba üle 20 aasta.

Tasud

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: Täistööajaga lõiv: 8500 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • ELi-välised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 15 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 kr, raamatute ja trükkimise puhul kuni 100 kr. Valikuline kogukulu: 400 kr.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,500 GBP
Suurbritannia ja EL-i üliõpilased: täistööajaga: 8500 naela aastas. ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: täiskohaga: 15 500 naela aastas.
Deadline
Võta kooliga ühendust
There is no deadline for applications to our postgraduate programmes, however, we recommend you apply as early as possible to allow for processing of applications and visas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
There is no deadline for applications to our postgraduate programmes, however, we recommend you apply as early as possible to allow for processing of applications and visas.

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
There is no deadline for applications to our postgraduate programmes, however, we recommend you apply as early as possible to allow for processing of applications and visas.
End Date