Pealkiri: Hispaania keele õpetajate magistriõpe mandariini keele õpetajakoolituses
Oma pealkiri: Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset koostöös Europmega
Režissöör: dr Estrella Nicolás de Benito
Autorid: 60 ECTS
Modaalsus: näost-näkku, mille peakorter asub Madridis ja Barcelonas
Eesmärk on: tulevased Mandarin Hiina õpetajad, kes soovivad spetsialiseeruda keele õpetamisele hispaania keelt kõnelevatele õpilastele Hispaanias või Ladina-Ameerikas.
Teave ja kontakt: infocursos@fogm.es

* Hind võib muutuda

See Master on mõeldud üliõpilastele Hiinast või kes räägivad seda keelt ja soovivad õpetada hiina keelt Hispaanias ja Ladina-Ameerikas. Mandarin hiina keele osakaal on Hiina ja Hispaania keelt kõnelevate riikide ning Hispaania ja hispaania keelt kõneleva elanikkonna vaheliste kaubandussuhete tähtsuse tõttu märkimisväärne. Ja Ladina-Ameerika konkreetsel juhul on Hiinast saanud üks selle peamisi rahvusvahelisi investoreid.

Selles mõttes annab Magister õpetajatele teoreetilisi teadmisi hiina keelest ja nende õpetamise metoodikat hispaaniakeelsetes ühiskondades.

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset jätab endale õiguse tühistada väljaanne Master, kui on mingit piisav arv õpilasi elujõulisuse tagamiseks.

Esitlus ja eesmärgid

See Master on mõeldud üliõpilastele Hiinast või kes räägivad seda keelt ja soovivad õpetada hiina keelt Hispaanias ja Ladina-Ameerikas. Meistrit õpetatakse Madridis ja Barcelonas. Praktiline osa viiakse läbi Barcelona ja Madridi õppekeskustes ja ettevõtetes, kellega on sõlmitud koostööleping. Need tavad hõlmavad hiina mandariini keeleõppe klasside õpetamist erinevate haridustasemete üliõpilastele või ettevõtete töötajatele.Need püüdlevad professorid saavad praktika ajal alati Ortega-Marañón'i fondi toetust ja nõu.

Kursuse eesmärgid

Mandarin hiina keele osakaal on Hiina ja Hispaania keelt kõnelevate riikide ning Hispaania ja hispaania keelt kõneleva elanikkonna vaheliste kaubandussuhete tähtsuse tõttu märkimisväärne. Ja Ladina-Ameerika konkreetsel juhul on Hiinast saanud üks selle peamisi rahvusvahelisi investoreid.

Selles mõttes annab Magister õpetajatele teoreetilisi teadmisi hiina keele kohta ja metoodikat, mida nad kasutavad hispaania keelt kõnelevates ühiskondades.

Koostööpartnerid

 • Ortega y Gasset Foundation - Gregorio Marañón
 • Europme Consulting
 • Xindongfangi Hiina keele ja kultuuri keskus

programm

Magistriprogramm koosneb 60 ECTS-st, mis jagunevad järgmiselt:

Programm Madridis (José Ortega y Gasset-Gregorio Marañón Foundation)

 • Hispaania keele õpetajatele (5 ECTS).
 • Teiste keelte õpetamine (5 ECTS).
 • Kirjandus, kino ja kunst klassis (4 ECTS).
 • Lääne kultuur ja selle kasutamine klassiruumis (4 ECTS).
 • Magistritöö (6 ECTS).

Programmi Barcelonas

 • Sissejuhatus Hiina ja hiina keele õpetamine (3 ECTS).
 • Hiina keeleteadus ja rakenduskeeleteadus (10 ECTS).
 • Hiina pedagoogika ja teise keele õpetamine (11 ECTS).

Praktika (Madrid või Barcelona)

12 ECTS

Neid viiakse läbi erinevates haridusasutustes ja ettevõtetes Madridis ja Barcelonas.

Püsivusmäärused (IUIOG)

IUIOGi enda kraadiõppes osalenud üliõpilastel on õppeaastal kaks eksamit (tavalised / erakorralised) õppeaastal ja need peavad õpingud lõpule viima maksimaalselt kahe õppeaasta jooksul alates nende esimesest registreerumisest.

Armu kokkukutsumine
Erandjuhtudel võib üliõpilane taotleda IUIOG akadeemilisele direktoraadile adresseeritud eksemplari kaudu ühe aasta pikkuse ajapikenduse andmist, mis võimaldab tal astuda sellesse kraadi, et saavutada kehtestatud kontroll.
Taotluse esitamise taotlus tuleb esitada akadeemilisel aastal vahetult pärast seda aastat, mil püsivus lõpeb, ning see peab näitama ja näitama, et on ilmnenud erilised asjaolud, mis on takistanud üliõpilasel täielikku pühendumist õpingutele.
Akadeemiline komitee lahendab programmi akadeemilise juhtimise eelneva aruande ja teatab õpilasele / õpilastele selle mõju kohta.

Programmi õpetamise keel:
 • Spanish (Spain)

Vaata veel 6 kursust Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gassetis »

Viimati uuendatud Märts 17, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date