Hispaania

Uuring Hispaanias

Kõrgharidus

Hispaania kasutab Euroopa kõrgharidusruumis (EHES) ja jagab kraadi kolme etappi:

  • Hinne kraadi - bakalaureuse-uuringud
  • University Master kraadi - doktoriõpe
  • Doktorikraadi - magistriõpingutele


Hispaania ülikoolid pakuvad ka "mitteametlik magistrikraade" kutsus Maestrias. Need kraadi hõlmavad tavaliselt 1-2 aastat õpinguid ja keskenduma praktilisele õppele spetsialiseerunud elukutseid.

Enne taotluse kraadiõppe lisaks bakalaureuse kraadi õpilased on tavaliselt oodata 2-3 aastat kogemusi oma valdkonnas.

Rahvusvahelised õpilased, kes soovivad õppida Hispaanias läbima selectividad Hispaania ülikooli sisseastumiseksamid. Need eksamid on saadaval kaks korda aastas paljudes riikides. Kui tulevane üliõpilane on sooritanud eksamid, võivad nad pöörduda otse ühtegi Hispaania ülikoolis.


Miks Uuring Hispaanias?

Hispaania kõrgkoolides on kiiresti kasvanud viimase kahe aastakümne jooksul. Selle tulemusena on paljud koolid on väga tänapäevased vahendid, et lisada arenenud tehnoloogiate õpikeskkond.Kell magistri tasemel, MBA kraadi ja muud ettevõtlusega seotud kraadi on eriti populaarne ja tunnustatud kogu maailmas oma kõrge kvaliteedi.

Hispaania rahvusvaheline Üliõpilaskond on multikultuurse, kusjuures 31 protsenti hailing Ladina-Ameerika ja veel 5 protsenti Põhja-Ameerikas. Õpe toimub hispaania, emakeel üle 400 miljonit inimest. Õpilased ei ole juba valdab hispaania võiksite kaaluda käivad muidugi õppekeeleks hispaania enne algust oma magistriõppes. Hispaania asutused pakuvad erinevaid kursusi õppe Hispaania, ühe kuu pikk keelekümblus täieliku akadeemilise kursused.

 

Ülikoolid

Hispaanias on 81 ülikooli, umbes 50 on avalikud ja ülejäänud on privaatne. Ülikoolid asuvad üle kogu riigi ja kõik teretulnud rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks nii magistri-ja bakalaureuse-uuringud.Õpilased võivad saada magistrikraadi kõik distsipliinides Hispaanias sealhulgas kunsti-ja humanitaarteadused; teaduse, tervishoiu teadused; sotsiaalteadustes; õigusega; inseneri-ja arhitektuuri.

Hispaania ülikoolides tunnustatakse nende kvaliteet, mis viis ülikooli ilmumist top 400 kooli järjestab 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings . Need koolid sisaldavad Autonoomse Ülikooli Barcelona, ​​Barcelona Ülikool, University of Valencia, Polütehniline Ülikool Valencia, ja University of Vigo.

 

Õppemaks ja Programmi kestus

Aastane õppemaks eraülikool on umbes 6000 €. Magistriõpe programmid nõuavad 60-120 ainepunkti, mis võtab tavaliselt 1-2 õppeaasta. Teesi 6-30 krediidi avalikul kaitsmisel on ka vaja.

 

Õppeaasta

Enamik institutsioone alustama õppeaasta oktoobris ning viimistlus juunis. Enamik koole on kaks semestrit, millel eksamid lõpus iga semester.

 

Post-Graduate võimalused

Kuna praeguses majandusolukorras Hispaanias, kraadiõppurid tööhõive Hispaania on vähem tõenäoline, kui enne. Kuid tööandjate kogu maailmas omada magistrikraadi saadud Hispaania ülikooli kõrgelt.

Lõpetajad magistriõppesse võivad ka kaaluda jätkuprogrammi tööd doktoriõppes või taotlevate teadustöö seisukohti ametlikult tunnustatud uurimiskeskused.

 

Viisakohustuse

Rahvusvahelised õpilased ELi liikmesriigid, Norra, Island, Liechtenstein, või Šveits ei ole kohustatud omama viisat.Kõik teised välisüliõpilased, kes peatub rohkem kui 90 päeva, peavad taotlema pikaajalist õpilase viisa. Tuleviku üliõpilased peab taotlema viisat Hispaania konsulaadis või saatkonnas kodumaad.

Et saada üliõpilase viisat, õpilased peavad esitama tõendi oma õppetöö koos arstitõendiga, tõendi maksevõime kohta õpingute, ja karistusregistri tõend elukohariigis on viimase viie aasta jooksul.

 

Ravikindlustus

Rahvusvahelised õpilased on alla 28-aastased saavad taotleda üliõpilane haigekassa plaani. Õpilased vanem kui 28 võivad kasutada riiklikku tervishoiusüsteemi, mis tagab teenuste kõigile seaduslikele elanikele Hispaanias.

 

Tips

Hispaania kasutab euro sularaha ja kõik peamised rahvusvahelised krediitkaardid kõige kauplustes.

Jootraha on tavaks baarid, restoranid, hotellid, ja taksod.Tips on tavaliselt umbes 5-10 protsenti kogu hinda.

Üliõpilased, kes soovivad sõita autoga Hispaanias peab olema rahvusvaheline juhiluba, kui nad on pärit Euroopa Liidu liikmesriigis, Šveitsis, Norras, Islandil või Liechtensteinis.

Umbes Hispaania

Hispaania on Euroopa riik, mis asub Pürenee poolsaarel Vahemere piirkonnas, mistõttu on sild Euroopa ja Aafrika vahel. Riik on pikk ja rikas kultuurilugu ja uhke mitmesuguseid maastik, sealhulgas randade, karjamaad, mäed ja kõrb moodi valdkondades. Tuntud kunsti-, muusika-, köögi-ja muude kultuuriasutuste tegevus, Hispaania on ka liider taastuvenergia arendamine, eriti sellistes valdkondades nagu päikeseenergia ja tuuleenergia. Lisaks Hispaania on seadnud eesmärgiks, et asendada üks miljon autot, mille elektrisõidukite 2014. Hispaania toodab ka peaaegu pool maailma oliivid.

 

Kliima

Hispaania on üks soojema kliimaga Euroopas. Kuigi riik kogeb kõiki nelja aastaaega, üldine kliima on väga kerge, talvel temperatuur sageli tõuseb 15 kraadi C päeva jooksul. Temperatuurid Madrid on tavaliselt 25-36 kraadi C suvel ja 9-15 kraadi C talvel.

 

Kultuur

Hispaania kultuur rõhutab kunsti ja tervislik toit on inspireeritud Vahemere toidud nagu oliiviõli. Kastiilia hispaania keel on ametlik keel, kuid mitmed teised hispaania dialekte kajastatakse ka kogu riigis. Piirkondlik identiteet on väga tugev mõnes riigis.

Hispaania ööelu on tuntud jätkuvalt hästi ka järgmisel hommikul. Tüüpiline õhtu võiks alustada õhtusöök ja joogid või filmi järgneb reis baar või disko. On palju kogu öö diskoteegid ja pärast tundi klubid kus pidulikud jätkuks ka järgmisel päeval.

 

Elukallidus

Hispaania on üks madalamaid kulusid elavad Euroopas, rent ja toit maksab umbes 800 € kuus. Et aidata katmisel kulud, välisüliõpilaste kellel on lubatud töötada kuni 20 tundi nädalas.