Holland

Uuring Holland

Kõrgharidus

Holland pakub bakalaureuse-, magistri-ja doktoritööd. Kraadi pakutakse kahte suurde kategooriasse:

1. Teadus orienteeritud programme teadusülikoolide. Teadusülikoolide hulka institutsioonidele üld programmid ja need, mis on spetsialiseerunud valdkonnas nagu masinaehitus ja põllumajandus.

2. Rakenduskõrgharidusõpe programmid Applied Sciences ülikoolis. Ülikoolide rakendusteaduse teaduskondade programmid valmistada üliõpilasi töötama konkreetseid kutsealasid nagu kujutav kunst või haridus.

Kõik magistriõppe programme vaja bakalaureusekraadi lubamist. Bakalaureusekraad teadustöö suunatud programm on vaja luba teadustöö suunatud programm magistriõppes; aga taotlejatele bakalaureusekraad Applied Sciences programm võib lubada, kui need vastavad lisanõuded.

 

Miks Uuring Madalmaades?

Õppimine Hollandis pakub tasumata väärtus kombinatsiooni abil madal õppemaks, tipptasemel ülikoole ja multikultuurne elustiil, mis hõlmab rahvusvahelise õpilastele. Aastal 2012, Hollandi ülikoolide toimus 12 top 200 positsioonid Times Higher Education World University Rankings .

Kuigi õpilased, kes räägivad hollandi eelistab registreeruda programmi õpetatakse hollandi, paljud programmid Madalmaades õpetatakse inglise keeles. Rahvusvahelised õpilased on teretulnud ja moodustavad umbes 13 protsenti üliõpilastest riigis. Lisaks on mõned asutused pakuvad programmid spetsiaalselt rahvusvahelistele üliõpilastele. Iga Hollandi institutsioon värbab rahvusvahelised õpilased peavad järgima tegevusjuhendit, mis hõlmab nõustamist ja valik nende õpilased.Populaarseim kraadi programmid rahvusvahelistele üliõpilastele on majandusteaduses, inseneri-, sotsiaal-, ja keeltes.

 

Ülikoolid

Hollandis on 13 teadusülikoolide 39 ülikoolide rakendusteaduse teaduskondade ja 14 teiste institutsioonidega. Kolm teadusülikoolide spetsialiseerunud tehnoloogia ja üks teadusülikool, Wageningen, spetsialiseerunud põllumajandusele. Ülikoolid saavad toetust eri allikatest, sh sihtfinantseerimine, õppemaksu, lõivud, ja lepingud väljaspool organisatsiooni.

 

Õppemaks Programmi kestus ja õppeaasta

Õppemaks ELi üliõpilaste on umbes € 1800 kuni € 12000 aastas, sõltuvalt tüüpi programmi ja kooli. ALLAHINDLUSED kolmandate riikide üliõpilastele on umbes € 8000 kuni € 20000 aastas.Kuigi kõik Hollandi magistrikraadi programmid pakuvad suurepärast väärtust, hollandlastele eriti tuntud oma kogemusi säästva energia, veemajandus, ja Art & Design.

Teadustöö orienteeritud magistriõppekava nõuab 60-120 krediidi tundi, mis kulub 1-2 aastat. Engineering, põllumajandus, matemaatika ja loodusteaduste nõuavad kõik 120 credit-hour/2-year programmid. Teadus kraadi on sõlmitud kas Master of Science või Master of Arts.

Tarbekunst ja teadus kraadi nõuda ka 60-120 krediidi tundi, sõltuvalt akadeemilise distsipliini. Kraad on spetsiifiline akadeemilise eriala, nagu Master of Architecture.

Üks krediidi tund kestab tavaliselt 28 tundi täita ja õppeaastal on 42 nädalat pikk. Täiskohaga üliõpilane tavaliselt lõpetab 60 krediidi tundi õppeaastas.Õppeaasta koosneb tavaliselt kaks semestrit, millel sügissemestril töötab septembrist jaanuaris või veebruaris ja kevadsemestril töötab alates veebruarist läbi juunis.

 

Post-Graduate võimalused

Pärast ülikooli lõpetamist, kõik õpilased saavad diplomi, mis näitab, mil määral nad samuti kirjeldus õppima nii potentsiaalsetele tööandjatele rahvusvahelise üliõpilase kodumaa saab aru kraadi. Lisaks kõik välisüliõpilased võivad viibida Hollandis kuni ühe aasta jooksul pärast nad minema tööd otsima. Puuduvad piirangud töövõimalusi selle aasta jooksul. Lõpetajad on ka julgustada kohaldama PhD programmide või teadustöö positsiooni.

 

Viisakohustuse ja töölubade

ELi õpilased ei nõua viisat, kuid peavad olema registreeritud Hollandi immigratsiooni ametiasutustele (IND) oma vastuvõtva asutuse ja teatama oma kohaliku omavalitsuse volikogu. Õpilased kolmandate riikidega peab olema elamisluba, mille kehtivusaeg on 12 kuud ning seda võib pikendada. Õpilase vastuvõtva asutuse suhtes kohaldatakse selle loa pärast õpilane saabub.

 

Ravikindlustus

Kõik rahvusvahelised õpilased peavad olema mingisugune tervisekindlustus, mis võib anda oma kodumaal. Kuid igaüks, kes saab Madalmaades palgatöötajana peaks registreeruda Hollandi riiklik ravikindlustus. Tööluba ei nõuta üliõpilastele ELi riikides, kuid on vaja teiste rahvusvaheliste õpilastega.

 

Tips

Top ülikoolide Madalmaades on väga konkurentsivõimeline, nii potentsiaalsetele üliõpilastele tuleb vaadata Vastuvõtutingimused vara teha, et need on abikõlblikud. Inglise keele programmid nõuavad õpilastele riikidest, kus inglise keel ei ole emakeel, et näidata oma asjatundlikkust TOEFL või teine ​​akrediteeritud inglise keele test.

Umbes Holland

Holland asub Loode-Euroopas piire Põhjameres, Belgia ja Saksamaa. Lisaks tulbid ja tuulikud, on riik tuntud oma tammid - umbes viiendik maa Holland on allpool merepinda ja ulatusliku tammide süsteem hoiab üleujutus on lahe. Haagis, üks suurimaid linnu Holland, võõrustab Rahvusvahelise Kriminaalkohtu ja mitmeid teisi rahvusvahelisi kohtuid. Juhtivad tööstusharud lisada laevandus, kalandus, kaubandus ja pangandus. Tuntud hollandi kunstnike hulka Vincent van Gogh ja MC Escher.

 

Kliima

Holland uhke mõõdukas mereline kliima. Suved on suhteliselt jahe, kus keskmine suvine tõusud umbes 23 kraadi C augustis ja talvine keskmine mõõnad umbes 0 kraadi C veebruaris. Vihm võib oodata umbes pool päeva igas kuus, ja lumesadu toimub umbes 25 päeva iga talv.

 

Kultuur

Kuigi Hollandi keel on ametlik keel Hollandi, enamik Hollandi kodanikud räägivad inglise keelt. Hollandi on tuntud võttes avatud ühiskond, mis soodustab innovatsiooni ja hõlmab mitmeid kultuure. Lisaks Holland on väga madal kuritegevuse tase.

 

Elukallidus

Elukallidus on suhteliselt madal Madalmaades, võrreldes paljude Lääne-Euroopa ja Põhja-Ameerika riikides. Õpilased leiavad ka soe vastuvõtt ja allahindlusi mitmed restoranid, teatrid ja muuseumid. Lisaks on Hollandis väga jalgratta-sõbralik ja paljud üliõpilased leiavad, et nad ei ole vaja kasutada ühistransporti.