IAAD + écoles de Condé

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Master programmi Sisearhitektuur - uued vormid kaasaegsed elu-

IAAD ja Écoles de Condé kuulutab allkirjastamine oluline strateegiline partnerlus, mis toob kaasa integreerida need kaks üksust laiemas reaalsus. Nende hulgas ühisprojekte, uute kursuste, uute õppematerjalide ning uusi asukohti loetakse, et suurendada võimalusi üliõpilastele.

Kõnealuse partnerluse kaudu ainulaadne, kahe institutsiooni annab uue mõõtme oma haridusprojekte, mis annab tõeliselt euroopalik väärtus: alguses ay 2013-2014, kursused Prantsusmaa-Itaalia ja Itaalia-Prantsusmaa on kättesaadav et mõlema kooli õpilased.

See leping kohe lubab IAAD õpilastel kasutada strateegilise Master of Écoles de Condé - kommunikatsioonijuhtimise, arhitektuuri ja kunsti suund Trade Luxury, Interior Design ja üldkasutatavad ruumid ja kogu teadusuuringute ja innovatsiooni - ja Prantsuse üliõpilaste juurdepääsu IAAD erialasid - näiteks Transport Design ja tööstusdisain.

Toas Écoles de Condé, uute kursuste lisab teadmisi keele ja kultuuri Itaalia disain, parandades kursustel, mida eri bakalaureuse- ja magistriõppe of Design ja Graphic Arts (disain ruumid, toote moe ja graafiline disain) ja järk-järgult moodustada õige ala Itaalia disain.

Master uurib ruumi projekteeritud nii oma esteetilised ja funktsionaalsed aspektid ning nende vähem ilmne, kasutamise viise ning sümboolne väärtus. See ilmneb kahe tee, alates instinkt mehed, et teha ruumi, pannes oma elupaiga, uurib performatiivne väärtus ehitatud, depositooriumi põhiväärtuste kogukonnas. Ettepanekud ja teoreetiline stiimulitele saada materjali, millest on võimalik arendada projekti tegevus keskendub kõigi tähelepanu, tehes konkreetsed mida valikainete ulatus disainer.

Eesmärgid ja õpetamise metoodika

Design on tekkinud ajal hoogsalt ja levikut. Kiiret arengut tootmismeetodeid ja eluviisi üha enam vaja kohanemisvõimet ja innovatsiooni. Prognoosimine ja stimuleeriv kohanemine on muutunud üheks peamiseks majanduskasvu ja konkurentsivõime komponent kaasaegse majandusega. Traditsiooniliste teadusalade piire on rabatud vaja suuremat suhtlemist, oskus töötada rühmadena ja tehnosiiret. Disainerid on kohustatud tundma uusi vahendeid esindamise ja teabe jagamist, samuti parandada oskusi kuulata vajadustele. Kuid avanevad uued võimalused disaineritele, kes palutakse joonistada rikkuse traditsiooniliste teadmiste ilma tingimusi või kohustusi ametliku stiili.

Toode loovust, kohaldatakse ka teema sama vana kui elu, võib saada tarkvara, mis aitab meil orienteeruda ise või liidese haldamiseks kodu automatiseerimise rakendus, kuid igal juhul peab see olema aega ära uusi teadmisi, et parandada heaolu ja täita vajadust mugavus. Tundub olevat selge, isegi see lühitutvustuse, et kapten ei ole mõeldud vaid kanda eelnevalt kehtestatud teadmisi ja konsolideeritud kogemus tehnika kasutamine, materjalide levinud teistes valdkondades, nagu kirjandus, keemia, neuroteadused, kino, arvutiteadus . Lõpuks tahame anda ruumi teemad tüüpiline kutsetegevuse ja projekti juhtimise ja meeskonna töötajate, et klient, loetakse osa töö kvaliteet disainer.

Lisaks südametunnistus ökonoomika projekti õpilased IAAD peab omandama võime teha turustamise ise - oluline esitada ja mõista oma töö ja oma oskusi. Kursuse käigus on omistatud suurt tähtsust ettekandeid ja ideekonkursi: õpilased saavad teha ettekandeid oma töö ja toetatud osaleda riiklike ja rahvusvaheliste konkursside: projektid peavad mitte ainult ei vasta disainerid, kuid nad peavad olema võimelised teretulnud ja arusaadav žüriid ekspertide ja avalikkusega.

TEADUSKOND

Spetsialistid töötavad vastava akadeemilise teema sektorites, kes teavad põhitegijad sektori ja oskused, et olla konkurentsivõimeline tööturul, moodustavad IAAD õppejõud. Lektorid on aidanud õpilastel parandada ja mõista, millised aspektid oma professionaalsust tuleb täiuslikuks siseneda tööturule koos juhtima.

Sissemaksed tipptaseme

IAAD usub väärtus kultuuri- ja kogemuslik saastumine, uste avamist ülikooli spetsialistide tuntud siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt, eksperdid, kes aitavad kaasa didaktiline, mis viib töörühmad, seminarid ja loengud.

Õpilastel on ainulaadne võimalus suhelda "gurud" sektori kes liitub IAAD õppejõud külastavad professorid.

Koordinaator kapten

Federico De GIULI Sündinud 1966. aastal, Federico De GIULI on arhitekt ja tegeleb arhitektuuri ja projektijuhtimise taastumist. Ta on partner ja lavastaja ettevõtte DORAPAL Spa, mis tegeleb äri kinnisvaraarendus ja restaureerimine.

Juba aastaid on ta ajakirja väljaandmisest Cluster küsimustes linna disaini ja innovatsiooni. Ta on koordinaator teaduskomitee IAAD ja nõunik Taani Index.

Viimati uuendatud jaan 2016

Teave kooli kohta

École de Condé offers specialised programs in all the fields of design (graphic, interior, fashion and product), graphic arts (illustration, animation and photography) and cultural heritage (restorati ... Loe edasi

École de Condé offers specialised programs in all the fields of design (graphic, interior, fashion and product), graphic arts (illustration, animation and photography) and cultural heritage (restoration, art market) at bachelor level as well as master level. Näita vähem
Lyon , Lyon , Nancy , Tore , Bordeaux , Torino , Pariis + 6 Rohkem Vähem