ICP-säästva arengu meister (Leuven jt)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven ICP säästva arengu magister koolitab tulevasi jätkusuutlikkuse juhte ja tutvustab neile vajalikke interdistsiplinaarseid teadmisi, oskusi ja metoodikaid põimunud sotsiaal-ökoloogiliste väljakutsete käsitlemiseks ja lahendamiseks, mis praegu takistavad säästvamate arenguteede rajamist.

See magistriprogramm hõlmab jätkusuutlikku arengut väljaspool ülikoolide ja klassiruumide seinu, et suhelda reaalse maailma piirkondadega pakutavatele probleemidele lahenduste otsimisel. Teete moodsaid teadusuuringuid geo- ja ökosüsteemide toimimisel erinevatel ruumilistel ja ajalistel skaaladel.

Säästva arengu magistriprogramm sisaldab kahte erinevat rada: Erasmus Munduse jätkusuutliku territoriaalse arengu ühismeister ja säästva arengu magistrikraad ICP.

Struktuur

Sellel aktiivsel teaduspõhisel haridusmudelil on viis peamist sammast:

  • 1. sammas: koosneb teaduspõhisest õpetamisest, mida õpetavad erinevate jätkusuutlikkuse valdkondade eksperdid.
  • 2. sammas: teadusuuringute koolitus, kriitiliste õppurite, süsteemse mõtlemise ja loovuse stimuleerimine keerukate sotsiaal-ökoloogiliste probleemide lahendamisel.
  • 3. sammas: on teadlik globaalse lõunaosa piirkondade vajadustest, käsitledes majanduslikke, sotsiaalseid ja ökoloogilisi probleeme.
  • 4. sammas: põhineb välitöö aktiivsel integreerimisel lõunapoolkeral, praktikakohtadel, lõputöödel ja portfoolio väljatöötamisel.
  • 5. sammas: KU Leuven Sustainability Living Lab on reaalmaailma platvorm, kus testitakse ja rakendatakse magistri tulemusi.

Võite valida kahe spetsialiseerumise vahel: „Kosmos ja ühiskond” ja „Ökoloogia”.

Tugevused

  • Programmide mitmekesisuse olemuse ainulaadne eelis on see, et nii Euroopa kui ka mujalt pärit üliõpilased saavad koos õppida ja saada multikultuurilisi kogemusi ning rahvusvahelist akadeemilist vaatenurka.
  • Kaptenit hinnatakse ja viiakse läbi reaalses keskkonnas, pidades silmas kõige tänapäevasemat rahvusvahelist tegevuskava ja kõige kaasahaaravamaid arutelusid jätkusuutlikkuse üle.
  • Magistriõpe ajal osalete säästva arengu Living Lab projektis. See auhinnatud kursus pakub ainulaadset keelekümblust globaalses lõunas.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti