Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (EIT) digitaalne ühine magistriprogramm pakub kaheksat rada, mis ühendab tehnilise pädevuse, keskendudes innovatsiooni- ja ettevõtlusoskuste arendamisele. Programm võimaldab teil luua enda valitud õppekava, mis põhineb teie huvil IKT erinevatel aladel. Samuti võimaldab teil õppida kahe ülikooli kahes eri Euroopa riikides, kes saavad kaks kraadi.

IKT innovatsioon KTH-s

EIT Digital on loonud ülemaailmsete ülikoolide ühise magistriprogrammi. Programm koosneb kaheksast lugemisest, mille õpilased saavad valida programmi kandideerimisel, kuus neist on KTH-s võimalik õppida.

Programmis keskendutakse tungivalt ülekantavate oskuste omandamisele, eriti innovatsioonile ja ettevõtlusele, et luua mitu karjäärivõimalust ning teadmisi asjaomaste tööstusharude, uurimisvaldkondade ja hariduse funktsioonide ja karjäärivõimaluste kohta. Lisaks omandada põhilisi teadmisi iga teele, siis on ka teada, kuidas saada oma uuendused turule. Teil on võimalus koostöös IKT tööstusega valmistada ette magistritöö ja see hõlmab äriplaani koostamist teie projekti äriliseks kasutamiseks. Business Development Labs Course on selle programmi olulised osad. Programmi teine ​​oluline aspekt on kohustuslikud suvekoolid aastatel 1 ja 2. Praegu on Euroopas valida üheksa erinevat sihtkohta.

EIT Digital on ühisprogramm, kus kõik üliõpilased õpivad kahes erinevas ülikoolis (üks aasta igal ülikoolil kahe õppeaasta jooksul). Programmi läbinud õpilased saavad magistriõppe igast kahest ülikoolist, mille nad on otsustanud osaleda. Samuti teenivad nad EIT Digital märgistatud tunnistuse, milles dokumenteeritakse EIT digitaalseid õpitulemusi.

KTH-i mõlema aasta õppimiseks huvitatud õpilased peaksid selle asemel vaatama KTH magistriprogrammi IKT innovatsiooni, millele see programm on lisatud. Sellele programmile lubatud üliõpilased on garanteeritud majutus ajal KTH-s, tavaliselt kuni 11 kuud sõltuvalt lepingu sõlmimisest.

Karjäär

EIT Digital on partneriks mitmesuguseid tipptasemel ettevõtteid, et valmistada ette õpilasi oma edaspidiseks karjääriks. Kogu programmi raames teete tihedat koostööd äripartneritega. Sul on ka võimalus valmistada ette oma magistritöö meie partneritega reaalsetes projektides. Lisaks üliõpilaste kultuuriliste ja keeleoskuste parandamisele annab see kogemus õpilastele teadmisi oma valitud tehnoloogiavaldkonnas ning annab neile suurepärase kvalifikatsiooni juhtivatel ametikohtadel ülemaailmsetel turgudel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi