Sinu unistuste kujundamine.

Iga filmi, videomäng, reklaami tükk ... kontseptsioon kunst on fundamentaalne tükk. Kõik järgnevad kujundused põhinevad kontseptsiooni kunstnike ja illustraatorite eelmisel tööl. Õppige töötama loomingulises valdkonnas, et professionaalsel tasemel toota disaini ja kontseptsiooni kunstiga seotud tööd. Lõpetage koolitus, esitades konkurentsivõimelise ja atraktiivse portfelli, mis on valmis tööstusele töökoha leidmiseks.


Kellele see on?

See on suunatud nii valdkonna spetsialistidele kui ka inimestele, kes soovivad luua professionaalse karjääri kontseptsiooni kunsti ja illustratsiooni valdkonnas. See meistriklass on mõeldud kõigile neile, kes soovivad edasi arendada oma oskusi ja laiendada oma töömetodoloogiat lisaks tööriistale või tarkvarale. See koolitus on nii ülikoolilõpetajatele kui ka lõpetanutele, kuna see on täielikult autonoomne ja empiiriline väljaõpe uuel ametialal. Selle koolituse abil saab inimene kontseptsiooni esitaja või illustraatori professionaalne kategooria, mis võib töötada filmi, lühikeste pütmide, reklaamide, videomängude jms jaoks. Eeltingimusi ei ole, alustatakse 0-ndal tasemel ja see on mõeldud kõigile vaatajaskondadele.


Tarkvara

PHOTOSHOP.


Nõuded

See kursus on kõigile, kuid kohustuslik juurdepääsukatse on olemas.


Naudi meie eksklusiivset startup programmi

Ehitage oma käivitamine omaenda projektiga.

Kasutage ära meie 8-kuulise kiirendusprogrammi, mis pakub nõu ja koolitusi, mis on vajalikud igasuguste ettevõtlusprojektide arendamiseks. Töötage üksi või koguge oma seadmed, kasutage meie oskusteavet ja kõiki meie võimalusi. Lõpetage oma koolitus eduka projekti ja professionaalse demo-reeliga.


Saadaval ka

  • Diplom: 24 kuud
  • Bakalaureus: 32 kuud
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania
Universal Arts School

Vaata veel 5 kursust Universal Arts Schoolis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi