Elektrooniline teave BITis (sealhulgas elektrooniline infotehnoloogia, elektrooniline teadus ja tehnoloogia, sidetehnika ja infotehnoloogia counter) on riiklik võtiprogramm.

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, elektroonilise teaduse ja tehnoloogia, arvutiteaduse ja -tehnoloogia kui põhiteemade programm aitab edendada erialaseid teadmisi elektroonilise infotehnoloogia, elektromagnetvälja ja mikrolainetehnoloogia, signaali ja infotöötluse, vooluringide ja süsteemide erialaste oskustega, kes saavad töötada teadustöös, projekteerimises, tootmises ja operatsioonides infotehnoloogia vallas või infotehnoloogiaalases uurimuses ja seadmete arendamises rahvamajanduse ja riikliku kaitsetööstuse osakondades.

Lõpetajad osalevad teaduse, tehnoloogiaarenduse ja õpetamise valdkonnas elektroonika ja infotehnoloogia või kõrgetasemeline juhtimine seotud valdkondades.

Põhilisi kursusi hõlmavad alused vooluringides, analoogahelate alused, digitaaltehnoloogia, signaalid ja süsteemid, juhtimisteooria alused, digitaalignaali töötlemine, juhusliku signaali analüüs, elektromagnetiliste väljade teooria, mikrolainetehnoloogia alused, andmete struktuur ja algoritmi projekteerimine, arvuti Põhimõte ja rakendus, digitaalse kommunikatsiooni põhimõte ja sideahelad ja süsteemid.

Kvalifikatsioonid

  • Magistriprogrammi taotlejad peaksid olema ülikooli lõpetanud või lõpetama 31. juulil. Doktoriõppe taotleja peaks olema magistrikraad sama suur või suhteline huvivaldkonnas;
  • Tõhus hiina keele oskus * (4 klassi HSK) või TOEFL ja IELTS skoori.
  • Kahe professori soovitused.

* Märkus: Hiina (Mandarin) on peamine õpetuskeel. BIT pakub ka programme inglise keeles. Inglise õpetatavate programmide taotlejad ei pea omama hiina keele oskust.

Programmi õpetamise keel:
  • Hiina
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Beijing Institute Of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date