Read the Official Description

Ülevaade

Ettevõtte informaatika on infotehnoloogia, juhtimise ja äritegevusega seotud infotehnoloogia eriala. Oma oskuste ja teadmiste laiendamine meie infotehnoloogia magistriprogrammiga, mis on spetsialiseerunud äri informaatika programmis, annab teile eelise teistele lõpetajatele, kes alustavad karjääri selles põnevas valdkonnas.

Infotehnoloogia (IT) lõpetanute võimalused on lõputud, pakkudes töövõimalusi kogu maailmas. Igal tööstusharul on vaja IT-oskusi, ja meie eksperdiga töötajad õpetavad teile edasijõudnud oskusi, mis on vajalikud tehnika kiire arengu tagamiseks. Programm rõhutab töö integreeritud õppimist ja arendab tööalase konkurentsivõime oskusi praktiliste projektide ja võimalus Internship kasvav lõpetaja tööalast konkurentsivõimet.

Võite lõpetada infotehnoloogia magistriõppes sõltumatu auhinna või kombineerida seda ärijuhtimise magister (MBA) kui ühine kraad.

Kursuse struktuur

Ettevõtte informaatika eriala MIT koosneb 16 teemast. Õpilased peavad läbi viima nelja (4) sihtasutuse õppeaineid, kaheksa kohustuslikku õppeainet ja nelja valikulise õppeaine valikut. Valikainete hulka kuuluvad (2) kaks infotehnoloogia- ja ettevõtlusvaldkonda infotehnoloogia ja äriüksustest, mida pakuvad JCU Brisbane ja kaks (2) sobivat taset 5 aineid, mida pakutakse JCU Brisbane'il, nagu on heaks kiitnud Campus Director. Õpilased, kes vastavad selle programmi nõuetele, vastavad Austraalia Arvutiühiskonna (ACS) liikmeks astumise nõuetele.

Sihtasutuse teemad

 • CP5631 Interneti põhialused
 • CP5633 andmebaasi modelleerimine
 • CP5638 Veebidisain ja arendus
 • CP5639 Probleemide lahendamise ja programmeerimise alused

Kohustuslikud ained

 • CP5046 IKT-projekt 1: analüüs ja disain
 • CP5047 IKT 2. projekt: rakendamine ja kasutuselevõtmine
 • CP5603 Täiustatud e-turvalisus
 • CO5124 andmete analüüs ja otsuste modelleerimine
 • CP5310 E-äri tehnoloogiad
 • CP5503 Enterprise Database Systems - Oracle
 • CP5634 Business Intelligence ja Data Mining
 • CP5520 Täiustatud andmebaasid ja rakendus

Valikained

Valige 2 AP või LB 5 taseme teemad

Valige mõni 2 taseme 5 teemat

Märkus: Infotehnoloogia omandanud tunnustatud kutsekvalifikatsiooni omavad üliõpilased võivad taotleda MIT-programmi taotlusest vabastamist neli (4) Sihtasutuse IT-teemal.

Tasud

Standardterritoorium: 6 (2 aastat)

Teema kokku: 16

Teemaksu teemaks (2017): 3625 dollarit

Kursuse kogumaksumus (2017): 58 000 dollarit

Teemaksu teemaks (2018): 3750 dollarit

Kursuse kogumaksumus (2018): 60 000 dollarit

Akadeemilised sisenemisnõuded

Tunnustatud ja asjakohase bakalaureusekraadi lõpuleviimine mis tahes erialal.

AQF raamistik

Riiklikud poliitilised muudatused osana Austraalia kvalifikatsioonide raamistikust (AQF) tähendavad, et kõik magistriõppe programmid peavad olema kaheaastased, kui üliõpilasel ei ole bakalaureusekraadi sugulaspiirkonnas. Õpilased, kellel on bakalaureusekraad sugulaspiirkonnas, saavad osaleda 1,5-aastase magistri kraadiga.

JCU jaoks on kaheaastane kestus 16 isikut. Praegu on enamus äri meistrid kursuste programmid on 12 teemat (1,5 aastat täiskoormusega õpe)

Pärast kolmeaastase 7-aastase kvalifikatsiooni mitte-sugulase erialal peab magistrikraad olema vähemalt 2 aastat. Kui 7. taseme kvalifikatsioon on samas distsipliinis, võivad need olla 1,5 aastat.

Inglise sisenemise nõuded

Kui teie emakeel ei ole inglise keel, peate üldjuhul näitama oma inglise keele oskust, saavutades punktisumma näiteks akadeemilises IELTS või TOEFL või Pearson (PTE Academic) (vt allolevat tabelit). Inglise keele oskuse tõendina võib nõuda ka teisi inglise keele testid.

Kui te olete edukalt lõpetanud kaks aastat täiskoormusega õpinguid, kus õppekeeleks oli inglise keel, võib see vastata inglise keele nõuetele. Arvestada tuleb, et uuringut ei tohiks teha rohkem kui kaks aastat enne taotluse esitamise kuupäeva. Te peate selle kinnitama tõendava dokumendi või sellekohase avalduse, mille kinnitab selle asutuse kohtusekretär.

IELTS: 6.5 (all-punktisumma pole alla 6.0)

PEARSON (PTE akadeemiline): 64

TOEFL ibt: 90 (minimaalne kirjalik hind 21)

TOEFL Paber: 570 (kirjaliku ingliskeelse testi miinimumkatse 4,5)

Cambridge: CPE (Grade C, skoor 45), CAE (Grade C, skoor 58)

CEFR Tase: B2 / C1

Karjäärivõimalused

Kuna infotehnoloogia- ja sotsiaalsete võrgustike maailm laieneb, saavad JCU IT lõpetajad edukalt töötada IT-funktsioonides valitsuse ja äriorganisatsioonides. Infotehnoloogia on üks põnevaid tööhõivevaldkondi uutele lõpetajate jaoks, kellel on digitaaltehnoloogia paratamatu edasiminek. Tööandjad mõistavad võimalust, et tehnoloogia on oma äritegevuse ümber määratlenud, seega jätkuvalt investeerima sellesse sektorisse. Tööstus on olnud üks kõige kiiremini kasvavaid Austraalia majanduse valdkondi. Veelgi enam, Australian Bureau of Statistics teatas, et austraallased, kellel on ülikoolide tasemel kvalifikatsiooni tehnoloogia, on üks parimaid karjäärivõimalusi kogu riigis.

Võimalikud karjäärivõimalused

Infotehnoloogiaga seotud peamised allsektorid - turvalisus, abimaterjal, tehnilised kirjanikud ja IT-tugi.

 • IT-tugiteenuse tugi
 • Veebi / rakenduse arendaja
 • IT-tugianalüütik
 • Testanalüütik
 • ASP.Net arendaja

Program taught in:
Inglise

See 2 more programs offered by James Cook University Brisbane Campus »

Last updated June 24, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Märts 2019
Juuli 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
60,000 AUD
By locations
By date
Start Date
Märts 2019
Application deadline
Start Date
Juuli 2019
Application deadline
Start Date
Nov. 2019
Application deadline

Märts 2019

Juuli 2019

Nov. 2019

Campus Tour - Welcome to James Cook Universtiy Brisbane