Infotehnoloogia magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Information Management pakub mitte-tehnilist koolitust teabe haldamine. Rõhuasetus on infotehnoloogia tõhusal ja tulemuslikul rakendamisel ja haldamisel erinevates ärivaldkondades (nt rahandus, turundus, personalijuhtimine, tootmine ja logistika jne).

Mis on "Master of Information Management"?

See programm pakub üliõpilastele bakalaureuse- või magistrikraadi täiustatud mittetehnilist koolitust infoteaduses, keskendudes infotehnoloogia tõhusale ja tulemuslikule rakendamisele ja juhtimisele erinevates ärivaldkondades (nt rahandus, turundus, personalijuhtimine, tootmine ja logistika, jne.). Pärast põhilisi ettevalmistusi tehnoloogias uurib programm põhjalikumalt konkreetseid juhtimisküsimusi, eelkõige infovajaduste analüüsimiseks vajalike oskuste arendamiseks, infosüsteemide kujundamiseks ja juhtimiseks ning IT-strateegia kohandamiseks üldise äristrateegia lahutamatu osana. .

Põhirõhk on infosüsteemi väljatöötamiseks ja seadistamiseks vajalik esialgne disain. Magistritöö lõpus saate neid oskusi rakendada konkreetse ettevõtte kontekstis. Lõpuks pakub lai valik valikained kas spetsiifilisi valdkondi põhjalikumalt uurida või multidistsiplinaarse lähenemise kaudu laiemat mõistmist.

Avalduse esitamise tähtaeg 2018-2019

  • 1. märts 2018 (mitte-EMP kodanike jaoks)
  • 1. juuni 2018 (EMP kodanike jaoks)

KU Leuven kasutab veebipõhist rakendussüsteemi. Taotlusvormi saate alla laadida ja esitada saidil www.kuleuven.be/application. Flaami kraadi omandavad õpilased saavad tutvuda veebisaidiga www.kuleuven.be/studentenadministratie.

Lisateabe saamiseks külastage tulevaste üliõpilaste veebisaiti.

Lisateavet programmi 2018.-2019 kohta leiate siit.

Õppemaks

Meie õppetasude kohta saate lisateavet veebisaidilt www.kuleuven.be/tuitionfees

Kas see on minu jaoks sobiv programm?

Te olete tuttav ja huvitatud arvutiteaduste alustest ja selle ärirakendustest. Ettevõtte ökonoomika taustteadmised on kasulikud, kuid mitte tingimata vajalikud. Te omandate põhiteadmised äriinfosüsteemidest ja õpiksid töötama välja teabestrateegia, mis on kooskõlas organisatsiooni ettevõtte strateegiaga. Õppida ka infovajaduste tuvastamiseks ja nende tõlkimiseks infosüsteemi arhitektuuri. Programmi edukal lõpetamisel saate arendada, modelleerida ja hallata äriprotsesse. Lisaks saate hinnata infosüsteemi, hinnata selle majanduslikku väärtust ja teha asjakohaseid tehnoloogilisi valikuid.

Ideaalsel potentsiaalsel üliõpilasel on infotehnoloogiaalased teadmised (nt kontoritarbed, andmebaasi haldamise alused, arvuti riistvara põhitõed, modelleerimise põhiteadmised jne), matemaatika- ja statistikat ning põhjalikke inglise keele oskusi (suuliselt ja kirjalikult) .

Karjäärivõimalused

Ettevõtlusmaailmas on suur nõudlus kõrgelt arenenud juhtimisoskustega IT-spetsialistide järele. Meie koolilõpetajate koolitus on ettevõtte strateegilise kasutamise kaudu finantsvõimenduse omandamine. Infotehnoloogia, teadmiste, protsesside ja süsteemide analüüsimine ja haldamine, mis on kooskõlas üldise äristrateegiaga, mängib arvutiteaduste ja äri vahelist siduvat rolli. Sellised omadused nagu tugeva suhtlemisoskuse, meeskonnatöö ja grupijuhtimine on seega olulisemad kui lihtsalt tehnoloogilised teadmised. Meie lõpetajad jätkavad karjääri infoanalüütikute, projektijuhtide ja infotehnoloogia strateegiatega.

Eesmärgid

See programm tutvustab infotehnoloogia valdkonna mittetehnilist õppekava. See keskendub infotehnoloogia tõhusale ja tõhusale rakendamisele ja juhtimisele ärikeskkonnas. Esiteks pakutakse põhilist tehnoloogilist tausta, mille järel käsitletakse juhtkonna aspekte üksikasjalikumalt. Programmi eesmärk on arendada oskusi infovajaduste analüüsimisel, infosüsteemide modelleerimiseks ja juhtimiseks ning infotehnoloogia strateegia vastavusse viimisega äristrateegiaga. Seega keskendutakse peamiselt infosüsteemi arendustsükli varajastele etappidele.

Masterprojekti kaudu rakendatakse kogu programmi jooksul omandatud oskusi konkreetses ettevõtluskeskkonnas. Lõpuks pakuvad valikained ka konkreetseid aspekte põhjalikumalt uurima või laiendama selle ulatust ühe või mitme multidistsiplinaarse kursuse abil.

Programmi lõpuks on õpilased omandanud:

  • laialdased ja üldised teadmised ettevõtte infosüsteemidest;
  • oskused iseseisvalt kujundada infosüsteemide juhtimise strateegia, mis kaasneb olemasoleva ettevõtte strateegiaga (äri-, mittetulunduslik, valitsus);
  • oskused analüüsida ja modelleerida infosüsteemide vajadusi ning jälgida nende süsteemide kavandamist, rakendamist ja haldamist;
  • oskused hinnata tehnoloogiat iseseisvalt ja valida tehniline lahendus kooskõlas ettevõtte strateegiaga;
  • oskused iseseisvalt tunnustada konkreetse süsteemi valiku majanduslikke aspekte;
  • oskused hinnata ja optimeerida andmete kvaliteeti, protsesse ja otsuseid;
  • oskused juhtida ja hallata projekte infosüsteemide valdkonnas multidistsiplinaarsete analüütikute, disainerite ja kasutajate rühmas;
  • professionaalne ja teaduslik suhtumine infosüsteemide valdkonnas.

Lisateave: KU Leuven magister - KU Leuven

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
Külasta kooli veebisaiti