Kas soovite oma tehnilist karjääri viia järgmisele tasandile? CSU infotehnoloogia magister on oma praktilise tähelepanu keskmes. See kursus võimaldab teil spetsialiseeruda sellisele valdkonnale nagu võrgustik, turvalisus, programmeerimine, ärianalüüs või IT-juhtimine. Saate ühendada eri valdkondade teemasid, et kujundada teie vajadustele vastav kursus.

Miks seda kurssi õppida?

CSU infotehnoloogia magister (erialadega) (12 punkti) on saadaval erialase IT-kogemustega või bakalaureusekraadiga üliõpilastele. Saate seda kursust õppida veebis või meie Port Macquarie ülikoolilinnakus või CSU-i õpikeskustega Sydney, Melbourne'i või Brisbane'is. Kui soovite õppida veebis, saate kõiki teemasid teha veebis, ilma et peaksite osalema ülikooli loengutes või elukoolides, ja teemasid toetavad mitmed haridusalased tehnoloogiad, mis võivad sisaldada videokursuseid, laborisimulatsioone või jututubasid.

See kursus on mõeldud neile, kes praegu tööstuses töötavad, kuid kellel puudub ametlik kvalifikatsioon, ja neile, kellel on kolmanda astme kvalifikatsioon mõnes teises erialal, kuid kes soovivad saada kvalifikatsiooni, mis võimaldab neil jätkata IT-karjääri.

Kursus on mõeldud ka infotehnoloogia spetsialistide vajaduste rahuldamiseks. Neile, kes ei ole bakalaureuse kraadi, saab siseneda infotehnoloogia kõrghariduse diplomiga.

Magistriõpe koosneb neljast põhiteemaksust, neli valikainete ja neli spetsialiseerumise teemat. Spetsialiseerumise teemad võivad olla samast spetsialiseerumisest või mitme spetsialiseerumisega. Olemasolevad erialad on Business Analysis, Arvutivõrgud, Võrguturvalisus, IT-juhtimine, Tarkvara projekteerimine ja arendamine ning Systems Analysis.

Taotlejatele, kellel pole bakalaureuse kraadi, kuid kellel on IT-valdkonnas töötamise kogemus, on selle kursuse sisenemine kas infotehnoloogia kõrgharidust tõendavale diplomile või kõrghariduse diplomile.

Paindlikkus

Kursuse sisu on paindlik ja võib olla kohandatud teie ametialaste vajadustega. Saate valida teemasid, mis on seotud võrgustumise, programmeerimise, turvalisuse, juhtimise või äri- ja süsteemianalüüsiga. Pakume teemasid sellistest erinevatest valdkondadest nagu digitaalne kohtuekspertiis, traadita võrgundus, pilvandmetöötlus, virtualiseerimine ja objektorienteeritud programmeerimine.

Kaugõppe üliõpilane, saate kursuse kahe aasta jooksul lõpule viia. Võite ka kiirendada lõpetamist, õppides täiendavaid teemasid, mis võimaldab teil lõpetada varem. Samuti võite valida vähemate ainete õppimise või ajutise puhkuse, et sobituda oma hõivatud töö ja isikliku ajakavaga.

Me kutsume õpilasi, kellel on erinevad haridus- ja töökogemust käsitlevad taustad, taotleda seda kursust. Pakume sisenemisrada üliõpilastele, kellel ei ole bakalaureuse kraadi, kuid kellel on eelnev IT-kogemus. Koos kursuse tugeva praktilise keskpunktiga pakume ka krediiti mitmesugustele tööstussertifikaatidele, nagu näiteks Cisco, Microsoft ja EMC, ning eelmise akadeemilise õpingu krediidi.

Juurdepääs õppetoetustele

Üliõpilaste sissetulekutoetus võib olla kättesaadav üliõpilastele, kes õpivad mitmete professionaalselt orienteeritud magistriõppes kursuste kraadi alusel.

Lubatud üliõpilased, kes on heaks kiidetud magistrikraadiga, saavad kasutada Noorteetoetust, AUSTUDY, ABSTUDY või pensionäride hariduse lisa. Noortetoetuste ja AUSTUDY-i õppetoetuste saamise tingimustele vastamiseks peavad üliõpilased endiselt õppima täistööajaga ja vastama kõikidele muudele noortele antava toetuse ja AUSTUDY programmi nõuetele, sealhulgas isiklike, vanemate või partnerite sissetulekutele.

CSU õppekeskused

CSU õppekeskused pakuvad Sydney ja Melbourne'i südames rahvusvahelistele üliõpilastele raamatupidamise, äri- ja infotehnoloogia kursusi. CSU Uuringukeskus Brisbane pakub kursuse Raamatupidamine. CSU Uuringukeskused pakuvad uusimat tehnoloogiat, üliõpilaste tegevuse hõivatud kalendrit ja mitmekesist üliõpilast kogu maailmast. Ühistransporti pääsevad kergesti juurdepääsetavad kauplused, restoranid ja linna vaatamisväärsused.

Sissepääsu teave

Vastuvõtmiseks infotehnoloogia magistriprogrammi (spetsialiseerumisega) (12 ainepunkti) peavad taotlejad omandama tunnustatud Austraalia kõrgharidusasutuse bakalaureusekraadi või kõrgema taseme või samaväärseks tunnistatud kvalifikatsiooni. Taotlejad, kellel on infotehnoloogia kõrgharidust tõendav diplom või infotehnoloogia kõrgharidust omandav diplom, kellel on kõrgemal tasemel tuntud tehnoloogial põhinev töökogemus.

NORMAALNE KURSUSE KESTUS

  • 1,5 aastat täistööajaga
  • 3 aastat osalise tööajaga
  • CSU õppekeskused: 2 aastat täiskoormusega
  • Port Macquarie: 2 aastat täistööajaga rahvusvahelistele üliõpilastele
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust Charles Sturt Universityis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
18 - 36 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date