Ülevaade

Infotehnoloogia magister, arvutiteaduse erialal

Programm rõhutab töö integreeritud õppimist ja arendab tööalase konkurentsivõime oskusi praktiliste projektide ja võimalus Internship kasvav lõpetaja tööalast konkurentsivõimet.

Võite lõpetada infotehnoloogia magistriõppes sõltumatu auhinna või kombineerida seda ärijuhtimise magister (MBA) kui ühine kraad.

Kursuse struktuur

MIT, Computing and Networking'i eriala koosneb 16 teemast. Õpilased peavad läbi viima nelja (4) sihtasutuse õppeaineid, kaheksa kohustuslikku õppeainet ja nelja valikulise õppeaine valikut. Valikainete hulka kuuluvad (2) kaks infotehnoloogia ja ettevõtluse teemasid infotehnoloogia ja äriüksuste pakutud JCU Brisbane ja kaks (2) kõik asjakohased magistriõppe teemadel pakutud JCU Brisbane, nagu on heaks kiidetud Campus direktor. Õpilased, kes vastavad selle programmi nõuetele, vastavad Austraalia Arvutiühiskonna (ACS) liikmeks astumise nõuetele.

Sihtasutuse teemad

 • CP5631 Interneti põhialused
 • CP5633 andmebaasi modelleerimine
 • CP5638 Veebidisain ja arendus
 • CP5639 Probleemide lahendamise ja programmeerimise alused

Kohustuslikud ained

 • CP5046 IKT-projekt 1: analüüs ja disain
 • CP5047 IKT 2. projekt: rakendamine ja kasutuselevõtmine
 • CP5603 Täiustatud e-turvalisus
 • CP5307 Täpsem mobiiltehnoloogia
 • CP5601 Täpsemad andmeedastuspõhimõtted
 • CP5602 täiustatud algoritmi analüüs
 • CP5607 täiustatud inimese arvuti-interaktsioon
 • CP5634 Business Intelligence ja Data Mining

Valikained

Valige 2 AP või LB 5 taseme teemad. Valige mõni 2 taseme 5 teemat

Märkus: Infotehnoloogia omandanud tunnustatud kutsekvalifikatsiooni omavad üliõpilased võivad taotleda MIT-programmi taotlusest vabastamist neli (4) Sihtasutuse IT-teemal.

Tasud

Standardterritoorium: 6 (2 aastat)

Teema kokku: 16

Teemaksu teemaks (2018): 3750 dollarit

Kursuse kogumaksumus (2018): 60 000 dollarit

Akadeemilised sisenemisnõuded

Tunnustatud ja asjakohase bakalaureusekraadi lõpuleviimine mis tahes erialal.

AQF raamistik

Riiklikud poliitilised muudatused osana Austraalia kvalifikatsioonide raamistikust (AQF) tähendavad, et kõik magistriõppe programmid peavad olema kaheaastased, kui üliõpilasel ei ole bakalaureusekraadi sugulaspiirkonnas. Õpilased, kellel on bakalaureusekraad sugulaspiirkonnas, saavad osaleda 1,5-aastase magistri kraadiga.

JCU jaoks on kaheaastane kestus 16 isikut. Praegu on enamus äri meistrid kursuste programmid on 12 teemat (1,5 aastat täiskoormusega õpe)

Pärast kolmeaastase 7-aastase kvalifikatsiooni mitte-sugulase erialal peab magistrikraad olema vähemalt 2 aastat. Kui 7. taseme kvalifikatsioon on samas distsipliinis, võivad need olla 1,5 aastat.

Inglise sisenemise nõuded

Kui teie emakeel ei ole inglise keel, peate üldjuhul näitama oma inglise keele oskust, saavutades punktisumma näiteks akadeemilises IELTS või TOEFL või Pearson (PTE Academic) (vt allolevat tabelit). Inglise keele oskuse tõendina võib nõuda ka teisi inglise keele testid.

Kui te olete edukalt lõpetanud kaks aastat täiskoormusega õpinguid, kus õppekeeleks oli inglise keel, võib see vastata inglise keele nõuetele. Arvestada tuleb, et uuringut ei tohiks teha rohkem kui kaks aastat enne taotluse esitamise kuupäeva. Te peate selle kinnitama tõendava dokumendi või sellekohase avalduse, mille kinnitab selle asutuse kohtusekretär.

IELTS: 6.5 (all-punktisumma pole alla 6.0)

PEARSON (PTE akadeemiline): 64

TOEFL ibt: 90 (minimaalne kirjalik hind 21)

TOEFL Paber: 570 (kirjaliku ingliskeelse testi miinimumkatse 4,5)

Cambridge: CPE (Grade C, skoor 45), CAE (Grade C, skoor 58)

CEFR Tase: B2 / C1

Karjäärivõimalused

Kuna infotehnoloogia- ja sotsiaalsete võrgustike maailm laieneb, saavad JCU IT lõpetajad edukalt töötada IT-funktsioonides valitsuse ja äriorganisatsioonides. Infotehnoloogia on üks põnevaid tööhõivevaldkondi uutele lõpetajate jaoks, kellel on digitaaltehnoloogia paratamatu edasiminek. Tööandjad mõistavad võimalust, et tehnoloogia on oma äritegevuse ümber määratlenud, seega jätkuvalt investeerima sellesse sektorisse. Tööstus on olnud üks kõige kiiremini kasvavaid Austraalia majanduse valdkondi. Veelgi enam, Australian Bureau of Statistics teatas, et austraallased, kellel on ülikoolide tasemel kvalifikatsiooni tehnoloogia, on üks parimaid karjäärivõimalusi kogu riigis.

Võimalikud karjäärivõimalused

 • IT-tugiteenuse tugi
 • Veebi / rakenduse arendaja
 • IT-tugianalüütik
 • Testanalüütik
 • ASP.Net arendaja
 • Äri analüütik

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust James Cook University Brisbane Campusis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
60,000 AUD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date