Ülevaade

See kursus annab oma lõpetajale vajalikud teadmised ja oskused, et selgitada ja rakendada asjakohaseid infotehnoloogia (IT) meetodeid, mis aitavad üksikisikul või organisatsioonil saavutada oma eesmärke ja eesmärke. Õppida tundma ka teaduslikke aluseid, millel IT on ehitatud, ja ennustada IT muutuvat suunda ning hinnata ja edastada uute tehnoloogiate tõhusust.

Kursusest

Sellel kursusel on suurt rõhku kaasaegsete ja kujunemisjärgus tehnoloogiate, sealhulgas pilve ja suure jõudlusega andmetöötluse, paindliku veebiarenduse ja tarkvaraprojektide kavandamise ja haldamise rakendamisele.

Te arendate arvutiprogramme mitmetes kaasaegsetes skriptimis- ja programmeerimiskeeledes ning rakendate loogilisi ja kriitilise mõtlemise oskusi, et kasutada olemasolevaid tehnoloogiaid suurte andmekogumite haldamiseks ja analüüsimiseks.

Teile tutvustatakse ka teisi infotehnoloogia (IT) tugisüsteeme, sealhulgas võrgu- ja veebipõhiseid süsteeme ja nende turvalisust ning inimeste ja arvuti suhtlust.

Kursust tutvustavad UWA suurte andmete ja optimeerimise uurimisgruppide liikmed ning see sisaldab külastajatele loenguid tööstusest. Sa osalete grupi disainiprojektis, mis annab teile võimaluse rakendada oma teadmisi reaalse disaini väljakutseks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust The University of Western Australiais »

Viimati uuendatud November 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date