Infotehnoloogia magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Olge edasiviiv jõud globaalsel areenil

Teema on arvutiteadus pidevas muutumises, mida tõestavad sellised üha olulisemad teemad nagu suurandmed ja „digitaalne tegevuskava”. Ettevõtte ja ühiskonna globaliseerumine ning digitaliseerimine põhjustavad IT-spetsialistide suure ja suuresti rahuldamata vajaduse.

Lisaks muudele teemadele on kitsaskohti IT-spetsialistide seas, kellel on põhjalikud teadmised küberturvalisusest. See suur nõudlus tuleneb suures osas ka asjaolust, et neid nõutakse mitte ainult IT-valdkonnas, vaid ka kõigis kasutajasektorites.

Faktid ja arvandmed

Kraad: Õppemudel: Kestus:
Magistrikraad (M.Sc.) ülikoolilinnakus 2 semestrit
Tarbimine: Õppemaks Sissepääs
Halb Honnef: september
Berliin: oktoober
alates 6 290 EUR semestris Bakalaureusekraad, vajadusel praktika,
inglise keele oskuse tõend
129835_students_group_working.jpeg

Mida sa õpid meilt

Infotehnoloogia magistriprogramm valmistab teid optimaalselt ette karjääriks tulevase ärimaailma ühes kõige olulisemas valdkonnas.

 • Te omandate teadmiste ja oskuste, mis on vajalikud küberjulgeoleku süsteemide kujundamiseks arendusprojektides ja IT-infrastruktuurides.
 • Õpid, kuidas valida mitmesuguste praktiliste ülesannete jaoks sobivad tööriistad, protsessid ja algoritmid.
 • Tuginedes küberjulgeoleku ja krüptoloogia kindlatele teoreetilistele alustele, uurite selliseid tipptasemel teemasid nagu kvantarvutamine, plokiahelateooria ja palju muud.

Õppekursus lühidalt

1. semester

 • Algoritmid
 • Küberturve ja andmekaitse
 • Täiustatud küberturvalisus
 • Krüptoloogia
 • Blockchain
 • Arvutiteadus ja ühiskond

2. semester

 • Kvantarvuti
 • IT-projektijuhtimine
 • Magistritöö ja kollokvium129834_two_women_screen.jpeg

Kuidas õppetöö kulgeb?

Meie kahe semestri magistriõppe jaoks on teil vaja bakalaureusekraadi 240 EAP-ga. Kui teil on juba asjakohane töökogemus või teete meie TASC-i praktikaeksamit, võib piisata ka bakalaureusekraadist, mille maht on 180 EAP-d.

Kus sa õpid

Võite jätkata meie rahvusvahelise personalijuhtimise magistrikraadi kahes Saksamaa ülikoolilinnakus Bad Honnefis ja Berliinis.

Karjäärivõimalused

Arvuti- ja infoteadusteadlane

Arvuti- ja teabeuuringute teadurina (lühidalt arvutiteadlasena) analüüsite arvutipõhiste lahenduste väljatöötamiseks keerulisi probleeme erinevates valdkondades, sealhulgas ettevõtluses, teaduses, meditsiinis. Arvutiteadlased on teoreetikud, disainerid ja leiutajad kõik ühes ning aitavad uuenduslike tehnoloogiate ja arvutisüsteemide kaudu mõjutada ettevõtete tulevikku.

Andmebaasi administraator

Andmebaasi administraatorina vastutate andmebaasirakenduste kavandamise, kujundamise ja arendamise eest. Juurdepääsu tagamine ja andmeturbe säilitamine on samuti üks teie ülesandeid. Te kontrollite regulaarselt andmebaase ja nendega seotud programme, et tuvastada kõik parandatavad vead, tehtavad muudatused ja rakendatavad turvameetmed.

Tarkvara / veebiarendaja

Tarkvaraarendajana kavandate, rakendate ja muudate arvutiprogramme. See võib hõlmata mõlemat rakendustarkvara st. üldsusele ja ärilistel eesmärkidel kasutatav tarkvara ning süsteemitarkvara, st. tarkvara, mis tagab arvutisüsteemide tõrgeteta ja tõhusa toimimise.

Veebiarendajana loote ja haldate veebisaite. Te jälgite veebisaidi tehnilist ülesehitust (taust) ja / või visuaalset paigutust ja sisu (kasutajaliides). Veebiarendajad tegutsevad sageli "veebimeistritena" ja vastutavad veebisaitide nõuetekohase toimimise eest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Loe edasi

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Näita vähem
Halb Honnef , Berliin , München + 2 Rohkem Vähem