Ülevaade

Magistriõpe Data Science programm koosneb 60 ECTS ainepunktide kursuste lõpliku projekti. Võite täiendada 9 moodulit 12 kuni 15 kuu jooksul ja teenida oma magistrikraadi andmeteaduses. Siit leiate teavet Euroopa juhtivate ülikoolide ja andmeside magistriprogrammi kohta.

Kogu programmi pakutakse nii digitaalset kui ka näost-näkku õppimise kogemust. Kogu digitaalse kursuse materjalid, projektid ja e-raamatukogud pakutakse meie veebipõhise platvormi kaudu, kui olete osa õitsenguvõimalustest ülikoolilinnakutega, mis hõlmavad seminare, häkatoone, tegevuste õppegruppe ja mentorlust.

Meie kraadid on täielikult tunnustatud 50 Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) riigis. Oleme pühendunud rahvusvahelise akrediteerimise saamisele. Seoses sellega oleme NVAV-i omandamise protsessis

Miks Data Science

Digitaalajastulise sündmuse tohutu hulga andmete kogumine on nüüd üle kogu maailma muutumas, kuidas me mõistame äri, inimesi ja nende käitumist.

Organisatsioonid teadustest tervishoiule, rahandusest internetini üritavad mõista suuri andmeid, mis pärinevad peapööritava massiivi allikatest, kuid neil ei ole oskuslikke inimesi selle tõlgendamiseks ja nende tegevuse juhtimiseks.

ELU on pühendunud oskuste lõhe ületamisele selles kiiresti kasvavas valdkonnas, pakkudes keskendunud ja praktilist programmi, kus te kasvate, et olla andmeteaduse juht.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Viimati uuendatud October 20, 2018
See kursus on Online, Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
12 - 15 kuud
Price
9,000 EUR
3 osamakse võimalus on saadaval
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
nov 12, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
nov 12, 2019