Ingéniorat agronoomia

Üldine

Programmi kirjeldus

Ingéniorat agronoomia

(Variant: Mulla Sciences, Crop ja vesi ja metsad)

Matemaatika Põllumajanduse Sciences üks kuuest teaduskondade Katoliiklikus Ülikoolis Bukavusse (UCB) eraülikoolis asutati aastal 1989 dekreediga peapiiskop Bukavusse ja deklareeritud kommunaalteenuste presidendi dekreediga nr 06/106 12. juuni 2006. Kuna kolledži ta on kolmekordne missiooni nimelt õpetamis-, uurimis- ja üldkasulikku tööd.

II. personal

püsiv õpetajate

5 alalist õpetajad

 • 2 Arstid Põllumajanduse Sciences, Põllumajanduse Entomology variant majanduslikud ja bioloogilise kontrolli,
 • 1 Doctor Põllumajandusülikool, võimalus geneetilise ja sordiaretuse,
 • 1 doktor Põllumajanduse Sciences, üldiselt agronomy.

8 püsiv õpetajate ühendatud teiste teaduskondade Ülikooli

 • 5 professorid saidi külastajaid (Bukavusse)
 • 3 külastavad professorid mujal
  • 4 juhtide töö teistes teaduskondades Ülikooli
  • 5 kokad töötavad ülikoolide linna ja 2 mujal
  • 1 assistent teaduskonna Ülikooli akadeemiliste institutsioonide ja 6 Bukavusse

Teaduslikud töötajad teaduskonna

 • Magistriõpe 12 agronoomiliselt sealhulgas 5 ja 3 doktoriõppe assistentide sealhulgas 1 PhD; See teadusliku personali annab praktilise töö ja mõnikord mõned kursused, mis ei nõua doktorikraadi erialal.

III. ja aspirandina elanikkonna

üliõpilastest (õpilane) ja lõpetajate arv (agronoomid ingérieurs) suureneb aastast aastasse, nagu võib näha allolevas tabelis.

Õpilased on pärit provintsid, eriti Lõuna-Kivu. Aastatel 2009-2010 117 õpilast õpib 1. aasta agronoomia, esimene rekord. Osalejate arv hõlmab ka G1 biomeditsiinitehnika, asutatud alluvuses dekaan agronoomia.

IV. Orientatsioon teaduskonna

Matemaatika on praegu kolmes suunas, nimelt Crop (Kärbi tootmine), mullateaduse ja vee ja metsade. Tõepoolest Lõuna-Kivu provintsis on habras ökoloogia, on oluline tegeleda mulda küsimusi säästva põllumajanduse ja ratsionaalse kasutamise metsa, et võidelda kliimamuutuste mõju.

Niipea kui moodustamise assistentide on väga arenenud, see on avatud teaduskonna keemia osakonna transormation toit, lisaväärtust toidu ja täita valitsuse mure selles valdkonnas.

V. uurimisvaldkonnad

Agronoomide alaline õppejõud, teadustöö valdkonnad on sordiaretuse, mulla väetamiseks kohalike ressursside kättesaadavaks põllumajandustootja ja põllukultuuride kaitset haiguste ja kahjurite kasutades kohalikke ressursse, eriti taimed arvatakse olevat kohaliku mõju, eriti taimede teadaolevalt on insektitsiidne või putukatõrjevahendit või fungitsiidse plaiintes et säilmete olemas valdkonnas. Tõepoolest põllumajandus Lõuna-Kivu on tegelikult suurel määral põllumajandustootjad, kes raskustega emblavent ühe hektari kohta aastas, arvestades nende napp vahenditega. Nad soovitavad tänapäevaste väetamise ja taimekaitse on vahemikust oma auhinna. Samuti pange tähele, siin identifitseerimine vastupidavast materjalist, et haiguste ja kahjurite ja iseloomustus käesoleva vastupanu.

Valdkonnas kariloomade, rõhku tuleks panna parandada geneetilise alilmentation kitsed ja veised.

VI. partnerlus

Partnerid teaduskonna on palju, nii õppe- ja teadustööks. Näitena võib tuua õpetamise ülikoolide Kinshasa, Kisangani ja IFA ja University of Burundi ja UCL, väljaspool, sõja ajal korda; jaoks: VLIR, Genti ülikool, KULeuven, INERA CIALCA, CUD, Bill & Melinda Gates Foundation, Pharmakina, Bralima, RUFORUM jne

Teaduskonna valmis töötama mis tahes huvitatud õpetaja toiduga kindlustatusele, kanalisatsiooni sood, kliimamuutus ja muud agronoomiauuringute.

VII. logistika

Matemaatika on kolm talud raadiuses 30 km kaugusel Bukavusse, kokku pindala on üle 250 ha. Nendes taludes teaduskonna kohustub seemnekasvatuse ja aretus kuuskümmend veist. Parem karjamaade annan hea rohu koduloomadele ja tagada nende keemiline hooaja toitu.

Labor analüüsib pinnase ja taime ja analüütilise keemia on funktsionaalsed samuti need mulla mikrobioloogia, taime patoloogia ja in vitro kultuuris.

Research on rahastatud ja on käimas; Nende hulka kuuluvad projekti kanalisatsiooni kloonid vis-à-vis maniokk mosaiik maniokk (Aafrika Cassava Mosaic Haiguste) on dynamaique produktiivne ketid Lõuna-Kivu provintsis, VLIR projektide -GIFS ja VLIR-sisendid, lõpetatud projektide; käivad intensiivistamist niisutatud riisi süsteem ning kehtestada keskmise kõrguse maisi germplasm ja tootmine inokulantide suurendada tootmise kaunviljad.

VLIR investeerimisfondi rahastab projekti 12 aastat põllumajanduse osa majandamine Kivu osana konfliktijärgse juhtimise ja CRS rahastab projekti edendamise kohvi kasvab Lõuna-Kivu.

VIII. väljavaade

Esmavajadusi teaduskonna otsivad partnereid välisülikoolides kes nõustuvad tegema koostööd UCB:

 • pakkuda abi operatsiooni juhendamisel loomakasvatus ja keemia ja toidu tehnoloogia õpetustöö;
 • rikas dokumentatsiooni ja käitumise ühiseid teadusuuringute programme, teadusuuringute potentsiaal on tohutu selles osas DRC

Seoses tehnika teaduskonna omandaks GIS laboris (sammud on käimas), taim kliinikus vajaduste rahuldamiseks kasvatajad ja lab te toidutehnoloogia. Koolituse, õppejõud moodustaksid vähemalt 2 PhD toidutehnoloogia ja 2 PhD toidutehnoloogia ja 2 PhD metsamajandamise.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

L’Université Catholique de Bukavu (UCB) Asbl, est l’une de grandes universités que compte la République démocratique du Congo. Située dans le chef-lieu de la province du Sud-Kivu, une région Est du pa ... Loe edasi

L’Université Catholique de Bukavu (UCB) Asbl, est l’une de grandes universités que compte la République démocratique du Congo. Située dans le chef-lieu de la province du Sud-Kivu, une région Est du pays de Patrice Emery Lumumba, cette institution d’enseignement universitaire de droit privé fut créée le 21 novembre 1989 par décret de Son Excellence Monseigneur Aloys MULINDWA Mutabesha, Archevêque de Bukavu. Näita vähem