inglise õpetas magistriõppekava rahvusvahelises äris

Üldine

Programmi kirjeldus

Inglise õpetas õppekava International Business

&nbsp

Seas üle 1800 kõrgema õppe instituudid Hiinas SEU on üks vanimaid ja top 20 oma rohkem kui sajandi akadeemilise kvaliteedi ja kogu isiku haridust. 34 oma kooli ja osakonnad pakuvad rohkem kui 60 bakalaureuse-, 200 magistri-ja 100 Ph D programmid. Seal on umbes 3000 täistööajaga õppejõud ja praegused registreerimise 17.000 üliõpilast, 10000 kraadiõppe üliõpilased ja rohkem kui 500 rahvusvahelist üliõpilast 63 riiki 3 tema peamine ülikoolilinnakud kogupindalaga üle 400 ha.

Umbes Asukoht

SEU asub Nanjing, Hiina alamjooksul Jangtse (3. pikim jõgi maailmas).Nanjing, vana pealinna jaoks 10 dünastiate ajalugu, on nüüd provintsi pealinnas Jiangsu, üks kõige enam arenenud provintsis üle terve Hiina, kus rohkem kui 1/3 maailma top 500 rahvusvahelised korporatsioonid on loonud umbes 700 tütarettevõtet. Hästi arenenud maantee-, raudtee-ja hingamisteede süsteem muudab transportimise mujal Hiinas ja maailmas väga mugav.

Tunnused Program

Inglise õpetas Program in International Business on üles ehitatud 2-aastase magistriõppe programmi, mis koosneb kursustest, seminaridest ja reisikorraldajate uuringud rahvusvahelistele tudengitele.Programmi eesmärk on anda õpilasele teadmisi ja vahendeid, et analüüsida, planeerida ja juhtida globaalse äri sealjuures eri turgudel, äritavad ja poliitilised / juriidilised, majanduslikud ja kultuurilised keskkonnad.

&nbsp

Osa kursusi ja seminare, mille eesmärk on paljastada üliõpilasel tüüpiline seotud küsimusi dong äri Hiinas ja Hiina äriühingutega; tour uuringud annavad võimaluse õpilase näha arenenud ja vähearenenud piirkondades Hiina oma on- kohapealne uurimine või uuringu sellise küsimuse regionaalarengu erinevused.

&nbsp

Õppejõud naudib tihedat koostööd kohalike ettevõtete ja valitsuste ja koosneb kogenud ülemere külastavad professorid.

Tasud ja kulud

Registreerimistasu: CNY400;

Aastane Õppemaks: CNY 35, 000;

Aastane Majutus Fee: CNY6000-8000 [Üks voodi kahekohalises toas ruumi]

Vastuvõtutingimused

&nbsp

Taotlejad peavad vastama ühele järgmistest kvalifikatsiooni

&nbsp

1. Bakalaureusekraadi omanik

2.Lõpetanud bakalaureuseõppe programmidele

Keelenõuete

Taotlejad peavad vastama ühele järgmistest keeles ekvivalendid

● lõpetajad ülikoolis inglise keelt kõnelevates riikides
● Lõpetajad ülikoolidest, kus inglise keel on ametlik keel
● TOEFL: 79 (arvuti baasil) või 550 (paberil)
● IELTS: (akadeemiline tase): 5.5Olulised daatumid

Kohaldamise perioodil: 1 märts - 15. juuni; Registreerimine perioodile: 10-20 september


Vajalike taotluse dokumendid


● koopia bakalaureuse tunnistuse ja ärakirju
● koopia TOEFL või IELTS "test report (vajalik neile, kelle ema keel ja ametlik keel ei ole inglise keeles)
● koopia passi või muu isikut
SEU Taotlusvormi

&nbsp

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Kagu-Ülikool (SEU) on üks riigi peamised ülikoolid manustada otse Haridus-Hiinas. Nagu Centennial maineka ülikooli, see asub kesklinnas Nanjing, läänes Purple Mountain ja lõuna Xuanwu Lake. Kagu-Ül ... Loe edasi

Kagu-Ülikool (SEU) on üks riigi peamised ülikoolid manustada otse Haridus-Hiinas. Nagu Centennial maineka ülikooli, see asub kesklinnas Nanjing, läänes Purple Mountain ja lõuna Xuanwu Lake. Kagu-Ülikool on üks vanimaid kõrgkoolide Hiinas, mille päritolu on võimalik jälgida tagasi 1902, mil see asutati Sanjiang Normal College. Aastal 2000 Nanjing Raudtee Medical College (mis on loetletud WHO), Nanjing Kolledž teatise ja Nanjing Geoloogilised School olid incorporateted sisse Kagu Ülikool. &nbsp Nüüd Kagu-Ülikool on kujunenud terviklik ülikooli hooplemine 30 kooli või osakonnad 69 bakalaureuseõppe erialadel kõigis.Samuti on 23 järeldoktori jaamad, ja pakub 96 PhD programmidele ja 210 Master 's programme; tal on riigi plii arhitektuuri, tsiviilehituse, elektroonika, infotehnoloogia, energeetika, energeetika ja transpordi tehnoloogia jne Kagu-kooliga y on koguarvu õppejõud ja töötajad umbes 6000, sealhulgas 2000 professorid ja dotsendid, 10 akadeemikute Hiina Teaduste Akadeemia ja Academy of Engineering. Praegu arv täistööajaga õpilased on üle 26000, kellest umbes 9000 on magistrandi. Kagu Ülikooli asetab võrdset rõhku teadus. See on üks top 10 ülikoolide teadus-ja arendustegevust Hiinas, üle 20 riigi või piirkondlike uurimisinstituutide ja mitmeid olulisi uurimis-alused. Kagu Ülikooli põhimõtet järgides täiuslikkust, julgustab vaimu "rangus, aususele, ühtsuse ja hoolsuse ". &nbsp Arendamisel Kagu-Ülikool, rahvusvahelise koostöö ja vahetuste oluline roll. Alates 1978 üle 4000 õpetajad ja teadlased on saadetud välisriiki akadeemilise tegevuse või vahetust, ja üle 3500 välisekspertidele ja õpetajad on kutsutud meie ülikoolis loenguid, koostöö teadus-ja akadeemilised vahetused. Siiani on rohkem kui 2039 rahvusvahelist üliõpilast 60 riigist on õppinud seda ülikoolis. Meil on allkirjastatud lepingud koostöös rohkem kui 100 ülikoolid, teadusasutused või ettevõtted sellistes riikides nagu Austraalia, Suurbritannia, Kanada, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Jaapan, Korea, Vietnam, India, Singapur, Šveits, Rootsi ja Ameerika Ühendriigid.&nbsp Oleme ehitanud uue ülikooli Jiangning, mis asub arengu tsooni Jiangning linnaosa lõuna osas Nanjing, mis hõlmab kogu pindala on üle 246 hektari, mugav transport ja kauni looduse ümber. Uus campus võeti kasutusele in september 2006, mis annab meie õpetajatele ja õpilastele paremaid võimalusi ja majutust. &nbsp Me tervitame rahvusvaheliste üliõpilaste õppida Kagu-Ülikool, kus saate nautida rikkalikku ja rahuldust akadeemiline kogemus. Näita vähem