Inglise filoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad inglise või humanitaarteadustes. See pakub seminare kirjandusteadustes, teoreetilises keeleteaduses ja rakendatavas keeleteaduses. Kirjandusuuringutes keskendutakse Briti ja Ameerika kirjandusele, kultuuriuuringutele ja kirjandusele. Teoreetilise keeleteaduse kursused hõlmavad mitmesuguseid keeli, alates generatiivsest ja kognitiivsest keeleteadusest pragmaatilisse ja antropoloogilisse keeleteadusesse. Rakendatavad keeleteaduse kursused käsitlevad inglise keele kui võõrkeele õpetamise ja tõlkimise uuringute teooriaid ja meetodeid. MA seminaridel on kaasas täiendavad kursused, mis on mõeldud õpilaste huvide suurendamiseks valitud teadusvaldkonnas ja täiustatud akadeemilise kirjutamise kursusel.


Vastuvõtutingimused

Kõikidele MA programmi taotlejatele peab olema suurepärane inglise keele oskus, mis vastab inglise keele oskuse tunnistuse tasemele või vähemalt 8-le IELTS-skoorile.

Lisaks peavad kõik taotlejad esitama õppeprogrammi, mida nad magistriprogrammi ajal soovivad uurida. Projekt peaks olema umbes 1500 sõna pikkune ja mitte üle kahepoolse viie lehekülje. See peaks koosnema järgmistest osadest:

  • Uurimisprobleemi sõnastamine ja põhjendamine.
  • Kavandatud uuringute ülevaade.
  • Esialgne hüpotees, mis tuleneb kandidaadi esialgsetest uuringutest. Hüpotees ei pruugi olla iseenesestmõistetav väide või argument, mida on põhjalikult uuritud.
  • Üksikasjalikud uurimisküsimused, millega taotleja tegeleb MA projekti käigus.
  • Bibliograafia, mis sisaldab vähemalt 10 väljaannet.

Viimati uuendatud Jaanuar 2019

Teave kooli kohta

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic ins ... Loe edasi

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic institutions in Poland. Näita vähem