See kraadiõppe programm on jagatud kahte rühma: keeleteadus ja rakenduskirjandus ning kirjandus- ja kultuuriuuringud . Iga õpilane valib ühe teekonna ja nende õpingute keskmes on see rada. Kõik õpilased peavad täitma kolm tüüpi A / nõutud kursused. Ülejäänud osa programmist koosneb B-tüüpi / valikulistest ja C-tüüpi valikainete kursustest, mida õpilane valib vastavalt valitud teele.

Üliõpilane kirjutab siis magistritöö, mis põhineb rajal ja asjakohasel kursustehaldusel. Välja arvatud mõned tõlkekursused, viiakse kõik selles õppekavas läbi õpetamis-, kursuste- ja eksamid inglise keeles.

Edukas lõpetaja suudab

 • kirjutama ja rääkima inglise keelt, kellel on pädevus C2 tasemel vastavalt Euroopa keeleõppe raamdokumendile
 • omama sügavaid teadmisi kirjandus- ja kultuuriteooriate ning ingliskeelsete riikide kirjanduste ja kultuuride kohta
 • omama sügavaid teadmisi diakroonilistest ja sünkroonilistest keeleteadustest, sealhulgas inglise keele ajaloost.
 • töötada iseseisvalt ja läbi kriitilise analüüsi.

Lõpetanud tööhõive

Selle kraadiõpetajatega suudavad inglise keele keerukad kirjalikud ja suulised väljendused. Neil on põhjalikud teadmised peamiste ingliskeelsetest riikidest, sealhulgas Ühendkuningriigist, Ameerika Ühendriikidest, Iirimaalt ja Rahvaste Ühenduse riikidest pärit kirjanduste, kultuuride ja ajaloo kohta. Lisaks töötamisele tõlkimise, tõlgendamise, redigeerimise, ajakirjanduse, turismi ja õpetamise valdkonnas nii kesk- kui ka kolmanda taseme haridusvaldkonnas on lõpetajatele sobilikud kõik kutsealad, mis nõuavad võime mõelda ja end väljendada iseseisvalt ja kriitiliselt.

Vastuvõtutingimused

Abikõlblikkuse kriteeriumid

See tasulise kraadiõppe programm on avatud:

 1. Inglise filoloogia (kirjandus, kultuuriuuringud ja / või lingvistika) valdkonna bakalaureusekraad või inglise keele õpetamine (kas eestikeelne või teine ​​keel) kõrgharidusastmest Tšehhi Vabariigis või välismaal.
 2. Inglise keelt kõnelevates riikides asuvate kolleegiumide või ülikoolide (nt Ühendkuningriigi, Iirimaa, Kanada, Ameerika Ühendriikide, Austraalia, Uus-Meremaa ja inglise keelt kõnelevates riikides) bakalaureusekraad teistes humanitaar-, liberaalide- või sotsiaalteadustes Kariibi mere, Aafrika ja Aasia riikidega) võib lubada ka individuaalselt. Selles kategoorias peaksid enne taotlemist pöörduma inglise ja ameerika uuringute osakonda: english@phil.muni.cz.

Vastuvõtutingimused

 1. Elektroonilise taotluse esitamine Masaryki ülikooli infosüsteemis.
 2. Kaks soovituskirja esitamist, millest üks peab olema õpetaja poolt.
 3. Eesmärkide avaldamine (maksimaalselt 750 sõna) inglise keeles, selgitades, miks taotleja soovib õppida inglise keeles akrediteeritud õppekava ja miks taotleja soovib selles osakonnas õppida.
 4. Taotleja bakalaureusetöö või selle samaväärse eksemplari (Honor Thesis, Senior Thesis jne) koopia esitamine.
 5. Ülikooli / kolledži õpingute ärakirja esitamine, mis peab sisaldama järgmist:
 • Teie institutsioonis osalesid kellaajad
 • Teie poolt läbitud kursuste ja eksamite nimetused ja saadud kaubamärgid
 1. Näidake inglise keele oskust Euroopa keeleõppe raamdokumendi C1 tasemel, esitades ühe järgmistest tunnistustest (taotluse esitamise ajal mitte rohkem kui üks aasta):
 • IELTS (minimaalne vastuvõetav skoor: 7,5)
 • Cambridge'i ingliskeelse oskuse tunnistus A- või B-klassiga
 • TOEFL iBT skoor 102 või kõrgem
 • Inglise keelt kõnelevates riikides (nt Ühendkuningriigis, Iirimaal, Kanadas, Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Uus-Meremaal ja Kariibi mere piirkonna riikides, Aafrikas ja Aasias) asuvate kolledžite või ülikoolide lõpetajad ei pea esitama testi tulemusi.

Osakonna sisseastumiskatsekomitee poolt valitud taotlejatele pakutakse inglise keele ja kirjanduse õppetööd, mis põhinevad taotleja keeleoskuse, akadeemilise rekordi, soovituste ja motivatsiooni keerulisel hindamisel.

Lisaks peavad kõik välismaal õppivad üliõpilased esitama Tšehhi Vabariigi haridus-, noorsoo- ja spordiministeeriumile ametliku tunnustuse bakalaureusekraadi (välja arvatud allpool esitatud kujul). Kuna see protsess ("nostrifikatsioon") võib kesta mitu kuud, on soovitatav, et taotlejad esitaksid selle paberimajanduse samaaegselt nende taotlusega.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Tšehhi

Vaata veel 2 kursust Masaryk University Faculty of Artsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,500 EUR
aastas.
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 February - 30 April for the enrollment in the Fall semester
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 February - 30 April for the enrollment in the Fall semester

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 February - 30 April for the enrollment in the Fall semester
End Date