Inglise keele ja kultuuri magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle täielikult inglise keeles õpetatava ja rahvusvahelistele taotlejatele suunatud programmi eesmärk on anda võimalus õppida inglise keelt mitmesugustest kirjanduslikest ja keelelistest vaatenurkadest. Kraad koosneb kursuste ja uurimistöödest. Programmi eesmärgid hõlmavad põhjalikku arusaamist kaasaegsete inglise keele õpingute mitmetahulisusest; suurenenud teadlikkus kaasaegse lingvistika ja kirjandusteaduse võtmetähtsusega aruteludest; ja võime viia läbi sõltumatuid uuringuid.

Õppurite ajal spetsialiseeruvad õpilased inglise keele ja kultuuri või inglise kirjanduse ja kultuuri. Inglise keele ja kultuuri uuringutes keskendutakse tänapäeva maailmas keelekontaktidele, keelte muutustele ja muutustele, pragmaatika, kakskeelsuse ja digitaalsete ressursside ja vahendite kasutamisele inglise keele rolli mõistmiseks tänapäeva maailmas. Kirjandus- ja kultuuriuuringutes on osakonna jõuallikate hulka kuuluvad postkoloniaalne ja etniline kirjandus, ameerika kirjandus, populaarne väljamõeldis ja kaasaegne ilukirjandus.

Vastuvõtukriteeriumid

Abikõlblikud taotlejad peavad olema:

 • Bakalaureusekraad (või magistrikraad) inglise keele ja kirjanduse, inglise keeleteaduse või inglise keele tõlke valdkonnas JA
 • Piisav inglise keele oskus

Keeleoskuste kontrollimiseks vajalike keeleoskuste miinimumnõuded on järgmised:

 • IELTS (akadeemiline): 7,0 (kirjalikult 6,5)
 • TOEFL iBT: 100/24 ​​kirjalikult
 • PTE (akadeemiline): 68
 • C1 Täpsem: 185/176 kirjalikult
 • C2 oskus: 185/176 kirjalikult

Kõik taotlejad hinnatakse ja asetatakse järjekorras järgmiste kriteeriumide alusel, millest igaüks on hinnatud 0-5:

 • Üldine keeletesti tulemus (20%)
 • Testitulemuse kirjutamine (20%)
 • Akadeemiline tulemuslikkus (40%)
 • Motivatsioonikiri (20%).

Programmi saamiseks peavad kõik hinnatud objektid vastama akadeemilise kvaliteedi ja programmi sobivuse kriteeriumidele.

Stipendiumi kandidaadid paigutatakse ülaltoodud kriteeriumide alusel järjekorras.

Taotlusprotsess

Järgmine taotlusperiood on 1. detsember 2020 kuni 20. jaanuar 2021. Kõik taotlused tuleb esitada riikliku taotlusportaali Studyinfo (studyinfo.fi) kaudu.

Õppemaksud ja stipendiumid

EL-i välistest / EMP-riikidest pärit üliõpilastele on õppemaks 8000 eurot aastas. Stipendiumid, mis katavad 70% õppemaksust, on saadaval ja neid saab taotleda veebipõhise taotlemise käigus. Lisateavet leiate veebisaidilt www.uef.fi/et/web/admissions/tuition-fees- and-scolarships.

Lisainformatsioon

Kui teil on programmi kohta küsimusi, pöörduge koordinaatori Juuso Loikkaneni poole (juuso.loikkanen@uef.fi).

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem