Inglise kirjanduse MA

Üldine

Programmi kirjeldus

Ingliskeelse kirjanduse magistriõpe on kavandatud teie arengule kirjanduse lugeja ja uurijana; kriitilise ja reflektiivse teadlasena; ning suhtleja ja teadmiste esitajana. See ühendab praegused teaduslikud uuringud ülekantavate akadeemiliste ja kutseoskuste edendamisega. See kutsub teid panustama aruteludesse, aruteludesse ja projektidesse, mis muudavad distsipliini nüüd teadusuuringute juhitud moodulitega, millest teavitatakse meie personali praeguseid huvisid, väljaandeid ja koostööprojekte. Moodulstruktuuril ja sobival ajakaval põhinev kursus sobib nii osalise kui täiskoormusega õppeks.

Võtme faktid

 • Auhind: meistrid
 • Kestus: 1 või 2 aastat
 • Õpperežiim: täis / osalise tööajaga
 • Alguskuupäev: september
 • Auhinna välja andnud asutus: Bishop Grosseteste University
 • Asutuse kood: B38

Selle kursuse kohta

Meie ingliskeelse kirjanduse magister on ideaalne, kui soovite laiendada ja laiendada oma seotust inglise kirjandusega. Uurite valgustusjärgses kontekstis erinevaid kirjandusžanre, lähenemisviise ja teemasid, alates 1780. aastast kuni tänapäevani, avastades kahe meeskonnapõhise mooduli kaudu kirjanduse uued ja tumedamad küljed ning uuenduslikke viise mineviku tõlgendamiseks ja olevik erinevate vaatenurkade kaudu ning neli moodulit, mida juhendab juhendaja valitud autorite, kirjandusperioodide, žanrite ja teemade poole püüdlemine.

Suurepäraste suhtlemisoskuste abil saate täiustatud teadmisi ingliskeelsest kirjandusest, kirjanduskriitilise analüüsi, teadusuuringute, sõltumatute stipendiumide ja teadmiste edasiandmise võimeid. See kursus varustab teid väga nõutud organisatsiooniliste, projektijuhtimise, teostamise, sidepidamise, probleemide lahendamise ja suhtlemisoskustega. Paindlik ja elav, see annab teile võimaluse tegeleda oma huvidega mitmesugustes kirjalikes ja suulistes ülesannetes.

BGU inglise keeles on väljakujunenud teaduskultuur ja teid kutsutakse meie töötajatega liituma regulaarsetel kirjandusüritustel, töötubades ja esitlustel. Teid julgustatakse osalema teadusseminaride sarjadel, konverentsidel ja muudel avalikel üritustel. 2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistikus (REF) hinnati 83% Inglise personali esitatud töödest rahvusvahelise kvaliteediga, sealhulgas uuringuteks, mida peeti oma originaalsuse, olulisuse ja ranguse poolest maailmas juhtivaks.

Mida te uurite

Selle kursuse üliõpilased õpivad praegu mõnda või kõiki järgmisi mooduleid

Kursuse moodulid

 • Kirjanduse teoretiseerimine: kriitilised raamistikud
 • Kirjandus ajas
 • Raamimisžanr
 • Kirjanduse varjukülg
 • Autor fookuses
 • Temaatilised teemad
 • Dissertatsioon

Weathered books

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt eeldatakse, et teil on või ennustatakse vähemalt 2,2 autasu kraadi inglise kirjanduses või sellega seotud erialal.

Kui teil on mõni muu kraad tasemel 2.2 või kõrgem, palutakse teil vastavalt sisule näidata piisavaid ainealaseid teadmisi programmi sisust. Seda hinnatakse intervjuul ja kandideerimisel.

BGU on pühendunud juurdepääsu ja osaluse laiendamisele ning me järgime ranget mittediskrimineerimise poliitikat.

Kuidas sulle õpetatakse?

Kogu selle kursuse jooksul pakutakse teile individuaalseid, sõltumatuid mooduleid, mis tarnitakse paindliku sõiduplaani kaudu (mis mahutab ka osalise tööajaga õppemarsruuti). See pakub mitmekesisust nii sisult kui ka struktuurilt, pikemad moodulid pakuvad laiust ja ulatust, mida täiendavad sügavust ja fookust pakkuvad spetsialistimoodulid. Saate kohandada hindamist vastavalt oma huvidele ja koostada oma individuaalse väitekirja.

Hindamine

Õpetamine põhineb sõltumatutel uurimisülesannetel, mida kasutatakse regulaarsetes väikeste rühmade seminaride sessioonides. Ekspertkommentaaride ja kriitilise arutelu kombinatsiooni kaudu omandavad õpilased oskused ja raamistikud, mis on vajalikud mitmesuguste suuliste, kirjalike ja uurimistööle suunatud hindamiste jaoks. Need kirjandushinnangud arendavad arenenud suhtlemis- ja esinemisoskusi paljude ametialaste tulevike jaoks.

Karjäär ja täiendõpe

See magistrikursus valmistab teid ette mitmesuguste elukutsete jaoks, mis sõltuvad kõrgematest kriitilistest, kirjanduslikest ja analüütilistest oskustest ning sõltuvad ka keerukatest suhtlemis- ja uurimisvõimetest. See võib hõlmata karjääri nagu õpetamine, kirjastamine, raamatukogundus, ajakirjandus, erialane kirjutamine või akadeemilises ringkonnas (doktorikraadi omandamise kaudu). Inglise keele magistriõpe ei pea aga tingimata olema seotud ainega seotud karjääriga. Meie lõpetajatel on ka tugev positsioon liikuda turunduse, juhtimise või avalike suhetega seotud ametitele.

Toetus

BGU-s õppimine on üliõpilaskeskne kogemus. Töötajad ja õpilased teevad sõbralikus ja toetavas õhkkonnas koostööd intiimse ülikoolilinnaku kogukonna osana. Te tunnete iga töötajat isiklikult ja tunnete end abi ja nõu saamiseks pöördudes enesekindlalt ning töötajad tunnevad teid ära mitte ainult nägemise järgi, vaid ka unikaalsete talentide ja huvidega inimesena.

Oleme toeks teile isiklikult ja akadeemiliselt alates sisseelamisest kuni lõpetamiseni.

Tasud ja rahandus

Palju üliõpilaste finantsteavet on saadaval paljudest allikatest, kuid see on mõnikord segane ja vastuoluline. Seetõttu proovime BGU-s anda teile kogu teabe ja toetuse, mida saame kogu protsessi vältel aidata. Meie üliõpilasnõustajate meeskond on eksperdid, kes aitavad teil oma õpingute rahastamise korda kokku leppida, pakkudes erinevaid teenuseid, mis aitavad teil samm-sammult läbi viia kõik üliõpilaste rahanduse aspektid.

Kõigi taotlejate jaoks on UCAS-is täielikud juhised, et muuta teie veebirakenduse täitmine võimalikult lihtsaks, vajadusel lisage abitekst.

Viimati uuendatud okt 2020

Teave kooli kohta

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Loe edasi

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Näita vähem